folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Hızlı Ve Öfkeli 8 Torrente Düştü

Hızlı Ve Öfkeli 8 Torrente Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bizim milletimiz hala 4k sinema kaydı yapmayı öğrenemedi

halbuki herkezde iphone7 iphone 6  128gb lar  64 gb lar note 5 ler s7 edgeler var.

iPhone'lar 4K video dakikası 375 MB. 2 saat çeksen 45 GB yapar.

Ek olarak sinema salonlarında gece görüşlü kameralar var. Yaptığınız hareketlere dikkat edin karanlığa güvenmeyin kabak gibi ortadasınız. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

halbuki herkezde iphone7 iphone 6  128gb lar  64 gb lar note 5 ler s7 edgeler var.

iPhone'lar 4K video dakikası 375 MB. 2 saat çeksen 45 GB yapar.

Ek olarak sinema salonlarında gece görüşlü kameralar var. Yaptığınız hareketlere dikkat edin karanlığa güvenmeyin kabak gibi ortadasınız. 

çekimi yapsın çektikten sonra riplenir o önemli olan çekim kalitesinin iyi olması anlayan biri 10 gb a güzel ripler onu.

kayı tiçinde telefonu cıkarıp çekmicen tabi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kayıt yaparken telefonun dandik mikrofonu ile olmaz illa harici mikrofon götürmen gerek. Hadi her şey tamam yakalanmadan kayıtı yaptın geldin.

O kadar yüksek boyutu riplemek için sağlam işlemcisi olan bir PC ile 1 gün rahat uğraşırsın. Filmi hazırlarsın sitene koyarsın hop saatine kalmaz başka sitelerde görürsün.

Özetle uğraştırmasından başka 5 kuruş kazancı yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bu filmi izledikten sonra arabaya atlayıp gazdan ayağımı çekmeden sürmek hissi oluşuyor.   Benim bünyeme biraz tehlikeli :)

ama  yinede izlerim herlade. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

https://youtu.be/9CoSYzjSMgY?t=51s 

< ="//www.youtube.com//9CoSYzjSMgY" width="425" height="350">

Meliksah tarafından 17/Nis/17 18:49 tarihinde düzenlenmiştir

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

aynisinin openload olani

https://openload.co/f/tyzbDTaAb7Q

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Logan'ı izledikten sonra yaşadığım duygusal çöküntüden dolayı uzun bir süre hiçbir filmi izleyesim gelmiyor :'(

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Logan'ı izledikten sonra yaşadığım duygusal çöküntüden dolayı uzun bir süre hiçbir filmi izleyesim gelmiyor :'(

sorma oyle vasat bir film olamaz xmeni tarihe gomduler içimde :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Harbi bende şimdi izledim x man harbi oldu ölmeside zaten bu kadar kötü filmle öldürdüler 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Abartılı tunning akımının hızla hayatımıza girmesi ile parlayıp, aynı hızla hayatımızdan çıkması ile konusuna sadık kalamayan bir seridir. Ayrıca bu film serinin 8. filmi değil, apayrı bir film olarak çıkmıştır. Aslında adı ''The Fate of the Furious'' yani ''Öfkenin Kaderi''dir. Elbette ki bağlantılı ancak, başta Chris Morgan olmak üzere Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı filmi sonrası konunun suça eğilimi göz önüne alınarak seri sonlandırılmalıydı. Devamı için başka bir seri oluşturulmalıydı, geç kalındı.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 6726 Toplam Mesaj: 35
hızlı ve öfkeli 8