Hobbit 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tiryana
    tiryana's avatar
    Erkek

Filmi izleyen müritler var mı? 

- SPOILER İÇERİR -

Gerçi ne kadar spoiler bilmiyorum ama, filmin sonu size de lak diye bitmiş gibi gelmedi mi? İnsan bi şeye bağlar, hadi ana olayın bi şeyi bağlamasını beklemiyorum tamam zaten 2. film ama, ne bileyim bi Legolasın akıbetidir, Gandalf ın akıbetidir bi şeyi açıklığa kavuştur öyle git arkadaş.
    Dizi mi la bu demezler mi adama sonra??

Biz de yanar döner olalım teyzemin evladı. Adi olalım. Şerefsiz olalım. İtin uğursuzun önde gideni olalım. Zındık olalım. Hayın olalım. Güvenilmez olalım! İyi olduk da elimize ne geçti?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

ben bu gün izlemeye niyetlendim, sadece ön koltuklarda yer kaldığından bilet almadık arkadaşlarla

hobbit 1 baya iyiydi umarım buda güzeldir

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hobbit 2 yi izledim. Güzel filmdi doğrusu. 3 ü merakla bekliyorum. Bu filmin kitabina göre hobbit 3 te yüzüklerin efendisinden daha büyük savaş sahnesi olması lazım. 5 krallık birbirine girecek. Onu merakla bekliyorum....

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

1 i de 2 yide izlemedim ama deli gibi oyununa sardım 5 aydır. Telefon da adam akıllı oyun oynamayan ben, hayatın da bilgisayar da bile online oyun oynamayan ben hobbit oynuyorum ya la hadi hayırlısı :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

yüzüklerin efendisi serisi bittikten sonra ekip aç kalmış yeni iş çıkaramamış sonrada böyle bi yamaya ihtiyac duymuşlar gibi bunu hobbit 1'i izleldikten sonra söyledim o yüzden 2'yi izlemem buyuk ihtimal. 

çocuklar duymasında da yaptılar bunu ekip başka işlere sardı baktı beceremiyolar tekrar çekmeye başladılar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

yüzüklerin efendisi serisi bittikten sonra ekip aç kalmış yeni iş çıkaramamış sonrada böyle bi yamaya ihtiyac duymuşlar gibi bunu hobbit 1'i izleldikten sonra söyledim o yüzden 2'yi izlemem buyuk ihtimal. 

çocuklar duymasında da yaptılar bunu ekip başka işlere sardı baktı beceremiyolar tekrar çekmeye başladılar

Hocam Hobbit kitabının Yüzüklerin Efendisinden önce yazıldığını biliyor musun? Hem de 20 sene kadar önce :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı

Hocam Hobbit kitabının Yüzüklerin Efendisinden önce yazıldığını biliyor musun? Hem de 20 sene kadar önce :)

he o kitap olayını not düşecektim unuttum :) yok kitaplarını okumadım hocam vizyondan yola çıkıyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bence Peter Jackson'ın Orta Dünya Temalı 5 filminden en kötüsü olmuş.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tiryana
    tiryana's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Bence Peter Jackson'ın Orta Dünya Temalı 5 filminden en kötüsü olmuş.

kesinlikle katılıyorum

Biz de yanar döner olalım teyzemin evladı. Adi olalım. Şerefsiz olalım. İtin uğursuzun önde gideni olalım. Zındık olalım. Hayın olalım. Güvenilmez olalım! İyi olduk da elimize ne geçti?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NmC bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 4471 Toplam Mesaj: 42