folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Hocalar Şu E-Bay Ürününe Bir Bakarmısınız

Hocalar Şu E-Bay Ürününe Bir Bakarmısınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

hocalar linkteki üründe free shipping yazıyor ücretsiz kargo ancak ingilizcem olmadığından altındaki shipping açıklamalarını anlamadım 50 dolar falan birşeyler yazıyor  bu ve bunun gibi birkaç ürün sipariş edeceğim bi alttaki açıklamalar hakkında yardımcı olunda sonradan başım ağrımasın :) 

http://www.ebay.com/itm/PU-leather-Case-Crystal-Screen-Protector-Stylus-for-HTC-Sensation-XE-Sensation-/150848161631?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item231f40475f

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

ya adam Türkiyeye kargolamıyor yada ben göremiyrm. :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

1 doları kargolasa ne yazar :D ayrıca bi b.kluk olabilir kap güzele benziyor :S artı 2 kalem galiba

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

hocam worldwide yazınca heryere kargolama olmuyormu biraz araştırdımda yazan yerlerden öyle anladım sanki ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

1 doları kargolasa ne yazar :D ayrıca bi b.kluk olabilir kap güzele benziyor :S artı 2 kalem galiba

evet hocam bu gibi birkaç şey bakıyorum mesela bu gibi :http://www.ebay.com/itm/6-x-Screen-Protectors-for-HTC-Sensation-XE-phone-Shield-Film-Guard-Cover-/190602838055?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item2c60d08027

paypalımda para falanda var ama ebaydan hiç almadım birşey :)  sipariş vericem bişeyler anlayabilirsem kargolama işini

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    bayarbatuhan bunu yazdı
    livane bunu yazdı

hocam worldwide yazınca heryere kargolama olmuyormu biraz araştırdımda yazan yerlerden öyle anladım sanki ?

valla öyle olması lazım ama aşağıda ülke isimleri verince belki yollamıyordur dedim :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

türkiye ücretsiz yolluyor sorun yok, kalemiyle ekran koruyucu ve kılıfla alcaksan 4.5 dolar ediyor başka para yok

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek
    XmV bunu yazdı

türkiye ücretsiz yolluyor sorun yok, kalemiyle ekran koruyucu ve kılıfla alcaksan 4.5 dolar ediyor başka para yok

hocam worldwide yazanlar tüm dünyaya kargolama yapıyor değilmi ona göre birkaçtanedaha birşey alacağım da ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    XmV bunu yazdı

hocam şimdi bu ürünü 4,5 dolara alıyosun ve adam ebesinin nikahından ücretsiz yolluyo 4,5 dolar için öyle mi??

nasıl işmiş aklım ermedi amk : |

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    XmV bunu yazdı

hocam şimdi bu ürünü 4,5 dolara alıyosun ve adam ebesinin nikahından ücretsiz yolluyo 4,5 dolar için öyle mi??

nasıl işmiş aklım ermedi amk : |

hocam bi arkadaştan biliyorum amerikadan 0.80 dolarlık birşey almıştı 25 günde ücretsiz kargoyla geldi

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    KARGOLANAN ÜLKELER : Shipping to: Worldwide TÜM DÜNYA

HARİÇ TUTULANLAR : Excludes: Fiji, Vatican City State, Papua New Guinea, Solomon Islands, Sierra Leone, Marshall Islands, Nauru, Wallis and Futuna, Gambia, Guam, Micronesia, Mayotte, Cameroon, Macau, Oman, Georgia, Tonga, Kenya, New Caledonia, Guinea-Bissau, Togo, Senegal, Eritrea, Bhutan, Uzbekistan, Morocco, Burundi, Iraq, Thailand, Mauritania, Philippines, Congo, Democratic Republic of the, Western Sahara, Congo, Republic of the, American Samoa, French Polynesia, Cook Islands, Comoros, Liechtenstein, Kuwait, Benin, Zambia, Somalia, Vanuatu, Italy, Swaziland, Guernsey, Ethiopia, Laos, Pakistan, Tanzania, Niger, Burkina Faso, Jersey, Kyrgyzstan, Ghana, Switzerland, Reunion, Djibouti, China, Mali, Madagascar, Cambodia, Vietnam, Tajikistan, Lebanon, Saint Helena, Rwanda, Liberia, Seychelles, Bangladesh, Gibraltar, Hong Kong, Zimbabwe, Nigeria, Central African Republic, Lesotho, Guinea, Jordan, Côte d'Ivoire (Ivory Coast), Kiribati, Chad, Turkmenistan, Andorra, Mexico, Yemen, Afghanistan, Mongolia, Nepal, Svalbard and Jan Mayen, United Kingdom, Palau, Malawi, Uganda, Western Samoa, Tuvalu, Egypt, Mozambique, Niue, Bahrain

asflasdloıgjds :D tüm dünyaya gönderip de hariç listesi bu kadar kabarık olanı görmemiştim :D Ama hariçler listesinde TR yok sanırım

...said addicted.
Toplam Hit: 1550 Toplam Mesaj: 14