folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Holy0ne"A Ne Demeli, Ne Dememeli ?

Holy0ne"A Ne Demeli, Ne Dememeli ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KutsaLTurk
    KutsaLTurk's avatar
    Erkek
    Ben helal olsun diyorum. Özgüveninin Sen"i yanıtlmasına ve rehavete kapılmasına izin verme de diyorum ve acul davranışlardan kaçın da diyorum. ALLAH Senin ile olsun.

Her TÜRK Kutsaldır. Çünki ; TÜRK, sevginin, barışın, adaletin neferidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Anlamadım şimdi, tam olarak ne için helal hoja?, beni aştı bu laf

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErKuT
    ErKuT's avatar
    Erkek
    Ne önemi var ne dediğinin HolyOne...İyi birisi olduğunu söylemeye çalışıo...Ama biraz karışık bi cümle kullanmış...Bende tam anlamış değilim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KutsaLTurk
    KutsaLTurk's avatar
    Erkek
    Niçin helal olsun demişsin :) e baba güzel bi site hazırlamışsın , daha da önemlisi, forumlarda güzel konulara yer veriyorsun, ince ince yasemince bişiler yapmaya çalışmışsın gözlemlediğim kadarıyla, e yapmak istediklerin hoşuma gitti yaf , hepsi bu. :)
    Ayrıca, zeki biri olmuş olman, yanısıra ilgi görmen falan acul düşüncelerle yanılmanı sağlamasın diyorum ve diyorum ki rehavete kapılmayasın özgüvenin nedeniyle. oke babuş ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    babuş

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DELOREAN
    DELOREAN's avatar
    Erkek
    abartmayın!!! bazı topiclerde holyone hakkında ilahmış gibi bahsediliyor adamın sitesi güzel forumdaki konular güzel yaptığı güzel prog.larda var
    fazlada abartılıcak bişey yok takılın forumda bilgiyi öğrenin öğretin holy"i hakkında fazla abartmasak ii olur bi ara yok holy hollandada yaşıyomuş yok seslichat onunmuş galatasaray.org onunmuş lan başka kişilerin arkasından kuyu kazıp onların zayıflıklarını arama uğraşından vazgeçin bu arkadaşa demiyorum ben hepsine diiyorum adamın site kalite daha ne istiyonuz oda normal hayatını yaşıyo belliki bir hafta bazen nette olmuyo bazen oluyo hala taktınız holy böyle holy şöyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KutsaLTurk
    KutsaLTurk's avatar
    Erkek
    ne abartması yaf DELOREAN
    sen de ii eğleniyon ha Holy0ne nedir, kimdir, nerede yaşıyor, bunlardan banane yaf :) iyi işler yapıyo helal olsun kardeşime hepsi bu :) mucx ule Holy0ne

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DELOREAN
    DELOREAN's avatar
    Erkek
    sen gene iisin uçuk bikaç kişi var onlar sendende beter
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KutsaLTurk
    KutsaLTurk's avatar
    Erkek
    ulem beter diye uçuk diye tanımladın neredeyse beni yaf DELOREAN, allalla ama ossun bence mahzuru yok. sen holy0ne a ne dememek gerektiğine inanıyon onu yaz yaf, bir de içinden bişiler geliyosa ne denmesi ile ilgili onu da yaz, bu forumun başlığı forumu düzenleyene ne demeli ne dememli değil ha unutma

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deesis
    deesis's avatar
    Erkek
    arkadaşlar türkiyede yaşıyoruz onun için belki bu tarz aktiviteler biraz farklı geliyor sizlere ama bu sitenin hiç bişi yok. adamın biri kendine holyone demiş haydaaaa sizde takılmışınız bu ne lan.. bu siteyi avrupada 5.sınıf webmaster lar yapıyo.. ıkı scrıpt ogrenen holy mi oluyo yani memlekette?

DEESIS is real.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deesis
    deesis's avatar
    Erkek
    ama gercekten hos bısı yınede..ustalık gerektırıyor ama holy yapıyormu adamı ona takıldım ben. az once cumada ayakkabı yurutmek forumuna takıldım krız gecırdım gulmekten.. bı baıkın bakmadıysanız:))

DEESIS is real.
Toplam Hit: 7183 Toplam Mesaj: 23