Holyone Hayran Olduğu Adam Filmde Rol Almış (+18)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

o deelde mözik çok gözelmiş. yanda tom waits neym görünce dinneyim dedim harbi hoş güzel bir şeye benzior.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Haaa tamam lan ben klipte goremedim biraz hizli gectim malafat fln görünce tevbe edip kapadim.

Büyük bir bilgeydi adam kendisi ile ilim amel ve ihlas üzerine sohbetlere girdik, elindeki oyuncak tavukla mutlu olmayı bilmek ne buyuk fazilettir bana onu öğretti

Reis şu adamın hatrına "son mesaja git" özelliği ve aktif konulardaki konu adının altına sayfa numaraları ekle lütfen.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Haaa tamam lan ben klipte goremedim biraz hizli gectim malafat fln görünce tevbe edip kapadim.

Büyük bir bilgeydi adam kendisi ile ilim amel ve ihlas üzerine sohbetlere girdik, elindeki oyuncak tavukla mutlu olmayı bilmek ne buyuk fazilettir bana onu öğretti

Reis şu adamın hatrına "son mesaja git" özelliği ve aktif konulardaki konu adının altına sayfa numaraları ekle lütfen.

Tamamdir ekleyecem insala onlarida

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @holyone " ekleyecem insala " asaassssasa. :D hangi çarşamba? Ay yıl gün please ^^//

RitmFarbRacourci tarafından 10/Mar/16 10:39 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Büllüğü göremeyen bi ben mi varım ya niye denk gelmedim olm nirdee nirrrdeeee

Şeyh Bostonda Microsoft görüşmesine gittiğin zamanlardan bahsediyorlar. 

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

robinson hocam sen de ne tarz filimler izliyorsun tövbeler olsun:D

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

şeyh şu dans eden adam mı

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı

video 4:37 +18. küçükler izlemesin 1 adet büllük var :)

zaaaa :D o nasıl büllük öyle

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    alli bunu yazdı

robinson hocam sen de ne tarz filimler izliyorsun tövbeler olsun:D

:) :) :),

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 5280 Toplam Mesaj: 29
holyone filmi bizarre