folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Honda Cbr 250 Rr Kullanan Arkadaslar

Honda Cbr 250 Rr Kullanan Arkadaslar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek
    Aranizda bu motoru kullanan arkadasimiz varmi bu hafta icinde almayi dusunuyorum

Emekli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

İlk motorunsa sorun yok al.ancak daha önce 125cc falan kullanıysan sana 1 ay falan yeter sonrasında niye bunu aldımki diye dertlenirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apple
    Apple's avatar
    Erkek

İlk motorunsa sorun yok al.ancak daha önce 125cc falan kullanıysan sana 1 ay falan yeter sonrasında niye bunu aldımki diye dertlenirsin.

-----------------------------

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

ss kasası yok motorda cbf'ten biraz daha kaba o kadar, Hyosung gt250r desem dahada sağlam kasalı ama honda yani sonuçta o bir farkı var kasası dandikte olsa kalıpsızda olsa, ama yetersiz motor bunlar hız seviyorsan 600 CC'den aşağısı kurtarmaz.

Bende düşünüyorumda yollarda görünce olmaz diyorum, ikinci el 600 lük bir makina alırım yine ondan iyidir yani çünkü ses var görüntü yok kelimesinin cuk oturuşu 250'likler he Cross makinada değişir ama bu race bile değil.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

daha önce mobilet kullanıyordum. 125 cc 250 cc arasında bir makina almak istedim yamaha felan baktım supersport tarzında olmasını izledim yamaha cok iyi felan dediler ama görünüş olarak pek hoşuma gitmedi  şehir içinde kullana bileceğim hafta sonlarıda olsa 150/300 km arasında geze bileceğim bir motor almak istiyorum   yakıt bakımından performans bakımından iyi bir makina istiyorum yedek parca olsun servis ağı olsun bunlar konusunda sıkıntı cekmeyeceğim bir marka veya model almak istiyorum...  600 cc makilara güvenemiyorum zor bir makina :) yakıtı olsun parcası olsun cok pağlı  en temizi 2 eli 600 makilara 18/2500 bin tl

Emekli
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

WarHead bunu yazdı:

daha önce mobilet kullanıyordum. 125 cc 250 cc arasında bir makina almak istedim yamaha felan baktım supersport tarzında olmasını izledim yamaha cok iyi felan dediler ama görünüş olarak pek hoşuma gitmedi  şehir içinde kullana bileceğim hafta sonlarıda olsa 150/300 km arasında geze bileceğim bir motor almak istiyorum   yakıt bakımından performans bakımından iyi bir makina istiyorum yedek parca olsun servis ağı olsun bunlar konusunda sıkıntı cekmeyeceğim bir marka veya model almak istiyorum...  600 cc makilara güvenemiyorum zor bir makina :) yakıtı olsun parcası olsun cok pağlı  en temizi 2 eli 600 makilara 18/2500 bin tl

Sana o zaman Yamaha 125R i tavsiye ediyorum kalıp olarak 600 CC, ben bir ara almayı düşünüyordum onu hondadanda ucuz herhalde modeli düşük olsun 0 olsun senin olsun yamaha hoşuna gittiyse bu makinayı al bari.

Ama motor sıralaması dersen, honda suzuki yamaha bu üçü arasında yamaha en son gelir.

Bak burda güzel çekmişler fotoyu 11 model ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-etkin-ticaret-ten-satilik-sifir-gibi-yzf-r-125-84821390/detay

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

cbr 250 cc için biraz araştırma yaptım güzel makina olduğunu söylediler ani hızlanmalar vs.. biraz teknik bakımından sıkıntılıymış fren olsun lastik olsun titreme gibi bazı sorunlar mevcuttmuş die söylentiler var hız konusunda 160-170 felan diyor kimisi  fiyatı biraz pağlı 9.900  ikinci elleride hemen hemen 8.500 bin kadar  kararsız kaldım  suziki cıkarsa şöyle şuna benzer bir makina cift silindir 250 cc fiyatı ne olsura  bakmadan alacam :)

Emekli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Bende honda kullanıyorum sorunsuz makinalar . Kafan rahat eder satarkende zarar etmessin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Daha oncede soyledigi gibi ilk motorunsa al. Yok daha once motor bindim diyorsan 600cc den asagisi seni kesmeyebilir. 

Bende fz1 var. guzel egleniyorum ancak insan devamli daha hizli daha guclu birsey istiyor. Bu hastalik adim adim artiyor. Bol eglenceler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

ilk makinam olacak arkadaşlar ondan sonra şu adam gibi felan olmak istiyorum... 

http://www.youtube.com/watch?v=T7xPzMOoGCY&feature=topics :)

Emekli
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Phoelynx
    Phoelynx's avatar
    Erkek

Ağalar konuya can gelsin, bi el edin madem. Soru şu:

Samsun'da üniversite öğrencisi olarak kullanmak üzere motor almaya karar verdim.

-İlk motorum olacak

- Okul - ev arası yol şehirlerarası yol sayılıyor ama gündüz yoğun olduğu için klasik şehir trafiği. Yollar genelde dümdüz.

Suzuki Inazuma 250 mi Honda CBR 250F mi?

(Yedek parça, servis, benim tecrübe falan hesaba katıldığında)

Toplam Hit: 3658 Toplam Mesaj: 14