HONDA Yetkili Servis Kolpası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Ulan daha motoru alalı 2 ay olmuş motor 3050 Km'de, Debriyaj balatası yemiş bana diyor acemi misiniz ?

Dedim dalgamı geçiyorsun ?

Motoru ilk aldığım gün bu motorlar orjinal ayarda yarım debriyaj geliyor kavraması bayağı bir yukarda ( tüm  ayarları yapılıp debriyajı yapmıyor efendiler ) unutup, bende bir süre eve kadar gittim ulan diyorum nasıl iş abanıyorum hızım 50 km, dedim lan 0 motorda bu kadar 0 olmaz ki aynı gün bendeniz hemen teknik servise gidip debriyajı düzeltmelerini istiyorum aa bizim hatamız ses etmeden düzelitiyorlar.

O gün mecburen git gel yaptığım için zorlamış olabilirim o günden sonra bu debriyajın götü tutmadı aga her uzun yola çıktığımda, aynı hatayı verdi debriyaj sona geliyor artık pay yok ama balata bitiko, gazda devir aldığında tekerler aynı delirmek üzereyken yine gittim honda bayiisine.

Abi bu sefer daha detaylı baktılar, neymiş efenim abandın mı acemi misin vs tarzında benim üstüme kapaklamaya çalıştılar dedim şakamısınız kuryeyim .. bu işi yapıyorum..

Ulan neyse eften püften 1 inceleme abi, 175 tl balata full değişecek demesin mi daha 2 aylık motor ee değişecek ücreti banamı tabii ? dedim.

Evet, bahane güyâ HONDA sarf malzemelerine garanti vermiyormuş muş muş... Dedim 2 aylık daha bu motor 3050 km'de ulan tek teker üstünde sürsem 3 bin km yine debriyaj bitmez o derece debriyaj balatası ömrü 25 binlere kadar dayanan bir şey.. Ne olduysa o gün onların hatası yüzünden oldu.

Sonrada bana papakladılar, eve gelir gelmez honda yetkili servisini aradım bir kızla konuştum honda üst kurulu merciideki kişilere şikayetinizi bildirdim dedi hadi bakalım şu an beklemedeyim.

Eğer saçma bir cevap gelirse ne yapıcam ne yapmam gerek  ? Hayattada bu kağıtsal işleri sevmemişimdir o yüzden hep ALLAHından bulsun der kapatırdım konuları abi enayiymişim bunca zaman uğraşıp durucan aslında işin ne mahkemeydi oydu buydu.

Şikayet var? Avukat? Tüketici Hakları? Ne bilim işte.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yetkili servislerin hepsi çakal.Sigortadan fazla para almak için değiştirmediği parçaları bile değiştirdik diyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam ingilizce bilen birinden yardım alarak honda uluslararası bölümüne dilekçe şeklinde bu şikayetini mail at. Çatır çatır değiştiriyorlar.

Genlede bu tür durumlarda hep şirketin uluslararası departmanı muhattabın olsun. Tecrübe ile sabit.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    Debriyaj telinden mi balatasindan mi sorun? Kavrama cok yukardaysa gevsetme olayini yapsan dicem de kuryeyim diyosun bilirsin en azindan bikac bisey.. Hondaya mail atip durumu izah edebilirsin gittigin yetkili servisin adini da belirtmen iyi olur ki geriye donup aradiklarinda sorun yasadigin servise gitmezsin..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Anes Motor Sahtekarlığı, Anes motor Şikayet, Anes Motor İstoç

adam sadece 1 lt yag koydu ve hava filtresine biraz hava sıktı temizledi geri taktı 15 dk sonra verdi..

bi fatura cıkarttılar 96 tl + kdv

1 litra yag 16 tl

90 dk peyidoki bakım 80 tl....

şikayet ettim bu standart dediler.15 dk surmedi 1.5 saat bakım faturası kesiorsunuz dedim.iyi o zaman bırakın 1.5 saat bakalım dediler..

honda türkiyede şikayet etmediğim yer kalmadı ama kimse ilgilenmedi aradılar normal filan dediler..

şimdi 50 liraya kaliteli yap aldım 1000 km de bir yagını değiştiriyorum.2 bin de bir buji hava filtresi...

yemişim onların yapacağı bakımı...

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Honda Türkiyeye mail at 
    sikayetvar'a yaz 

İngilizcen varsa Direk Honda'ya mail at

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

honda japondu dimi la.. japonyaya mail çak kanka

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    hacı kızma bısey sorcam
    acem mısın ? :p

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

bu tipşeyler en iyisi artık firmanın ana merkeziyle iletişime geçmek. ondan sonra ztn günde 5kere ararlar seni

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Türkiye sayfasına hiç şikayet etmeyin aynı bok bu servislerle. Direk uluslararası sayfasındaki iletişim mailine şikayeti çakın,  geri döndüklerinden 2 gün sonra onlar arıyor yana yakıla :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Başka bir aksesuar olsaydı her türlü ücretsi tamir ettirirdin ama debryaj balatası ve buna benzer aksesuarlar oldumu bir şey anlıyamazsın,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 2978 Toplam Mesaj: 29