Hoparlör Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

merhaba arkadaşlar evde kullandığım 2+1 hoparlör sistemim pert oldu böyle çok pahalı olmayan ama kötüde olmayan önebileceğiniz marka model varmı ? n11 den almayı planlıyorum ama gg de olabilir. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Logitech z213

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Logitech z213

http://www.hepsiburada.com/logitech-z533-multimedya-hoparlor-siyah-980-001054-bluetooth-adaptor-hediyeli-p-HBV000001EBHZ bu nasıl sence hocam bu bt olayı güzelmiş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam ucuz bişi istedin diye onu söyledim.

bütçe 500 lira ise 5+1 de alabilirsin.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam ucuz bişi istedin diye onu söyledim.

bütçe 500 lira ise 5+1 de alabilirsin.

yok hoşuma gitti die şey ettim max 250 tl diye düşünüyorum 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam bluetooth aparatları aliexpresste 10-20 $ aralığında, ona kanıp da o kadar para verme bence.

bende Logitech G51 var, 5+1 sistem. 2010 yılında almıştım sanırım 200 liraya, hala kullanıyorum.

pc sesi %50 de olmasına rağmen hoparlör sesini %50 ye getirince ortalık inliyor.

diyeceğim o ki logitech in ürünleri iyidir.

eğer fırsatın varsa vatana teknosaya felan gidip hoparlörleri test et.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

logitech x530 var bende senelerdir şahane 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

250 TL bütçe ile Logitech Z333 e de bakabilirsin, Z213 e göre 4-5 kat daha yüksek ses çıkışı mevcut. Düşük ayarda daha temiz ses verir.

şuraya bi bak hocam istersen

https://www.epey.com/ses-sistemi/karsilastir/83583-83587-83603-83615-83680/logitech-z333_logitech-z313_logitech-z533_logitech-z213_logitech-z323/farklari/

LynXMaSTeR tarafından 28/Oca/18 13:45 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Logitech x530 var mahalleye yayın yapıyorum. Bulabilirseniz tavsiye ederim. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Ya bunlar niye bu kadar pahalı anlamış değilim. Büyük oldukları için Çin sitelerinde de yoklar. Kaç vakittir heves ederim güzel bir 5.1 sisteme. Bangır bangır olsun diye değil, kaliteli ses için. Odaya dengeli dağılsın diye vs vs. Ama çok gereksiz pahalılar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/microlab-im-200-2-1-40w-rms-idock-130-speaker-321641485

EDİT: DAHA ucuza buldum;

https://urun.n11.com/ses-sistemleri/microlab-im-200-21-40w-rms-idock-130-speaker-P212880264

NaZi_ tarafından 28/Oca/18 16:22 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 1931 Toplam Mesaj: 12
hoparlör