folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder "Hoşgeldiniz" Yazısını Görmek Yerine Bilgisayara Kendim Belirlediğim Bir Resimle Başlamak

"Hoşgeldiniz" Yazısını Görmek Yerine Bilgisayara Kendim Belirlediğim Bir Resimle Başlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sicakbuz2003
    sicakbuz2003's avatar
    Erkek
    "Hoşgeldiniz" yazısını görmek yerine bilgisayara kendim belirlediğim bir resimle başlamak istiyorum daha önce hoşgeldiniz yazısını değiştirmeyle ilgili topicler gördüm ama ben resim seçmek istiyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowsong
    shadowsong's avatar
    Erkek

şimdi tamamen yemin ederim kendim buldugum bi yöntemi anlatayım kaspersky antivirüs 2006 beta yı kur sonra C:\Program Files\Kaspersky Lab\AVP6\Skin\images buraya gir daha sonra orda kav_en.gif olcak işte hangi resmi açılıştı ve kapanışta çıksın istiyosan onu koyucan adını kav_en.gif yapcan bilgisayarı kapatıp açınca aktif oluyo söylüyim olmazsa kav_ru.gif i değiştirip yap ben denedim oldu ismini kav_en.gif yap istediğin resmin o dosyaya at işte ama uzantısı gif olmak zorunda

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    systemechanic programını kullan hem windows için tweak yaparsın hemde optimize de boot ekranını istediğin gibi değiştirirsin www.iolo.com

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowsong
    shadowsong's avatar
    Erkek

bu yöntem zor geliyo galiba :D:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    bende   oraya  hoşgeldiniz  değilde  başka  bişiy  yazmak istiyom  nasıl  yaparım  ya  şarkı koyuyom  olmuyor onu  nasıl yaaprım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    bende   oraya  hoşgeldiniz  değilde  başka  bişiy  yazmak istiyom  nasıl  yaparım  ya  şarkı koyuyom  olmuyor onu  nasıl yaaprım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    shadowsong bunu yazdı:

şimdi tamamen yemin ederim kendim buldugum bi yöntemi anlatayım kaspersky antivirüs 2006 beta yı kur sonra C:\Program Files\Kaspersky Lab\AVP6\Skin\images buraya gir daha sonra orda kav_en.gif olcak işte hangi resmi açılıştı ve kapanışta çıksın istiyosan onu koyucan adını kav_en.gif yapcan bilgisayarı kapatıp açınca aktif oluyo söylüyim olmazsa kav_ru.gif i değiştirip yap ben denedim oldu ismini kav_en.gif yap istediğin resmin o dosyaya at işte ama uzantısı gif olmak zorunda

Emin misin bu şekilde hoşgeldiniz yazan ekranda başka bir resim çıktığını .Hani hoşgeldiniz yazısı değişiyor da ordaki mavi şeklin değiştiğinide varsayalım ama bu şekilde pek mantıklı gelmiyor.Ben yanlış anLadım herhalde...

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Mümkün!

hatta şifre sorarken bile istediğin resim +kapanışta ayarlarınız kaydediliyor sırasındaki mavi resim bile değişir ama zamanla windows kararsızlık gösteriyor...

açılışta hata verebiliyor.

c:\windows...system.iini dosyası orjinal degil bilmem ne ve eski ekrana dönebiliyor

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    system32 içindeki winlogon.exe yi reshacker progamı ile aç herşeyini değiştirirsin bende "naber la ir2" yazıo
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    system mechanicle değiştir değiştirsen bile oraya çözünürlüğü 256 olan çok kötü görüntülü bir resim komak zorunda kalacaksın bırak orjinali ile dursun.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sicakbuz2003
    sicakbuz2003's avatar
    Erkek
    system mechanicle değiştir değiştirsen bile oraya çözünürlüğü 256 olan çok kötü görüntülü bir resim komak zorunda kalacaksın bırak orjinali ile dursun.
    -----------------------------------------------------------------
    Kaakalem reim koyacam zaten de system mechanic kaldırmıyo benim bilgisayar:)
Toplam Hit: 4223 Toplam Mesaj: 12