Hosting Alana .Com Alan Adı Bedava

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Merhaba Hocalar,

Yüksek hızlı SSD Hostinglerimizi denemeniz için bir kampanya oluşturduk.

İlk projenizi yayınlamak, kurumsal web sayfalarınızı barındırmak yada yüksek hitli web sayfalarınızı barındırabileceğiniz Hosting Başlangıç Paketinde .com Domain Hediye. 

Disklerin i/o performans testi

Hız Testi:

Anlık Hat Kullanımı:

www.orbittelekom.com

0246 227 7000 - 7/24 Ulaşabilir ve Destek Alabilirsiniz.

Sevgiler.

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

Hosting fiyatı üzerine domain fiyatını eklemişsin bide alan adı bedava demişsin :)

Hatasız Kod Olmaz... :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı

Hosting fiyatı üzerine domain fiyatını eklemişsin bide alan adı bedava demişsin :)

Bu özelliklerde bu disk ve hat oranlarında bi hosting bulursan haber ver hocam :)

+ Olarak dolar bugün 5.87, burada ki fiyata %18 KDV de dahil.

cache tarafından 24/Nis/19 21:51 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Hocam bana biraz fiyatlar yuksek geldi ,veridyene falan oranla sebebi nedir ? Ve hosging alırken nelere dikkat etmeliyiz bu işte puf nokta nedir ?

Memento Mori
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Reskam bunu yazdı

Hocam bana biraz fiyatlar yuksek geldi ,veridyene falan oranla sebebi nedir ? Ve hosging alırken nelere dikkat etmeliyiz bu işte puf nokta nedir ?

Hocam fiyat konusunda minimum kar oranlarında ilerliyoruz. Elektriğin kW maliyeti bize 78 kuruş + KDV, Buna ek olarak iklimlendirme, personel, vergiler vs. gibi birçok maliyet bulunuyor. Muhasebe departmanı bu iş için gerçekten büyük bir çaba gösteriyor :)

Hosting alırken dikkat edilecek bir çok husus var ama kısaca bilgilendireyim hocam. 

En önemlisi uptime, sistem ne kadar kesintisiz olursa müşteri memnuniyeti de bir o kadar yükseliyor. Bunlara ek olarak 7/24 anında teknik destek alabilmek, özellikle de Telefon ile destek verebilmek her firmanın harcı değil. Gündüz mesaisinde şuan 4, Gece mesaisinde ve Haftasonları 2 kişi sürekli telefon ve bilgisayarların başındalar. 

Sunucuların düzenli olarak bakımlarının yapılması, güvenlik önlemlerinin alınması, disklerin okuma ve yazma hızları, hat yoğunluğu gibi hususlar önem taşıyor. 

Şuan da mevcut sistemde full yedekli olarak çalışıyoruz. Örneğin Isparta'da ki hosting sunucusunda bir arıza meydana geldiğinde, Cogent'in İngiltere'de ki bize ait kabinde ki sunucular mirror olarak çalışıyor. Isparta'daki sunucular down olsa dahi arkaplanda doğrudan mirror sunuculardan erişim sağlanabiliyor. Hemde hiç bir veri kaybı yaşanmıyor.

Kısaca özet geçecek olursak uptime oranı, teknik destek, hat kapasitesi, sunucu özellikleri, sunucu yoğunluğu ve ip adreslerinin spam checklerine kesinlikle dikkat edilmeli. Bu hususta yine 7/24 bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sevgiler :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

Arkadaştan hosting hizmeti aldım bugün, valla mahalle bakkalında gördüğün esnaflık sohbet muhabbet ilgi alaka çözüm ortaklığı iletişim becerisi. 

Çalışmanızı tavsiye ederim. Hayırlı işler.

Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Onceden alım yapanlar içinde geçerli mi bu kampanya ?

(Üstteki soruyla alakası yok içimden geldi yazayım dedim.) Arkadaştan vds aldım , sağolsun çok ilgili. 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Onceden alım yapanlar içinde geçerli mi bu kampanya ?

(Üstteki soruyla alakası yok içimden geldi yazayım dedim.) Arkadaştan vds aldım , sağolsun çok ilgili. 

Herkes için geçerli hocam, güzel yorumun için teşekkür ederim ayrıca hayırlı olsun. :)

@cocaine; Güzel yorumların için çok teşekkür ederim hocam hayırlı uğurlu olsun :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Bende bekliyorum süreler bitsin sana taşınacağım :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Son gün :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Arkadaştan domain ve host aldım. İlgisi güzel ne zaman yazsam cevap alabiliyorum ancak hizmet çok kötü.. Çalışan siteyi bu hosta aktardık siteyi acayip yavaş açılmaya başladı çok uzun zaman alıyordu 1-2 kere uğraştı ama olmadı. Bazen site hiç açılmıyor şu anda olduğu gibi. Sorun nedir bilmiyorum ama tavsiye etmiyorum. İş yerini taşıyorum yoğunluğu bitireyim siteyi de başka hosta taşıyacağım. Dandik olsa da bir sitem var en azından girilebiliyor olsun..

Toplam Hit: 2657 Toplam Mesaj: 12
hosting kampanya .com ücretsiz domain