folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Hosting Aldığım Firma Admin Şifremi Vermiyor Ne Yapabilirim

Hosting Aldığım Firma Admin Şifremi Vermiyor Ne Yapabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Ulan müşterilerimiz bize bağımlı kalmasın diye hostinglerini domainlerini ıvır zıvır neleri varsa hepsini kendilerine aldırıp öyle işe başlıyoruz. Yaban çakallarının yaptığı işe bak amq.

Ne yalan söyleyeyim Lisedeyken sattığım siteleri böyle yapardım. Kimseye ne Hostingi ne domaini verirdim. Kira mantığı. Sitede site olsa hazır site..... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

Ulan müşterilerimiz bize bağımlı kalmasın diye hostinglerini domainlerini ıvır zıvır neleri varsa hepsini kendilerine aldırıp öyle işe başlıyoruz. Yaban çakallarının yaptığı işe bak amq.

Ne yalan söyleyeyim Lisedeyken sattığım siteleri böyle yapardım. Kimseye ne Hostingi ne domaini verirdim. Kira mantığı. Sitede site olsa hazır site..... 

Yapmayın hocam böyle şeyle bakın halime bi tane kendini bilmez densiz yüzünden ne hale geldik salaklık bendede işte napıcan olmadı gidip ofisi felan basasım var :)

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Domain sende fakat hosting sende değil anladığım kadarıyla.

Site wordpress ise ve wordpress griş şifrelerin varsa eklentinin birini shell'e dönüştürüp tüm dosyaları zipleyip al, yeni hosting alıp kur.

Yada ftp şifrelerini isteyip dosyaları al

Bayi hosting gibi bir yere bir çok siteyi depoladıysa tek cpanel şifresi ile hepsine erişebilirsin diye vermek istemiyordur belki. yinede çok saçma bir iş.

Yada "hazır bi script buldum şunu atarmısın sunucuya" diyip shell olan bir script yüklet, aynı şekil çek dosyaları.

kendi sitene shell atıyorsun olaya bak :)

siteyi yapan adamla aynı yerdeysen ofislerine gidebilirsin.

NoktaliVirgul tarafından 08/Tem/20 20:55 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LevhiMahfuz
    LevhiMahfuz's avatar
    Erkek

Hocam GSM numaramı PM olarak ilettim. Müsait olduğunuzda ulaşabilirseniz neler yapabileceğimize bir bakalım, belki bir yardımımız olur. 

Uçamıyorsan, koş. Koşamıyorsan, yürü. Yürüyemiyorsan, sürün. Ama yerinde durma!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

İsim tescil şifreni falan bi değiştir önce karşı tarafta varsa, domain de gitmesin. 

Com tr domain mi? Belgeleri gönderirsen belki sağlayıcı firma daha yardımcı olur

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

sorunu çözemedik arkadaşlar araya düğün felan girdi ilgilenemedimde dün yine aradım kem küm edince açtım telefonu ağzıma geleni söyledim 40 dolar olan hosting ücretinide geri aldım  onlardan gelecek hayır Allah'dan gelsin sitedende vazgeçtim domain bende sıfırdan yaptırcam siteyi 2015 de yapılmıştı site ama bir arpa boyu yol kat edemedik merak ettiğim info@siteadresi olan mail adresime yeni hosting firmasına geçtiğimde tekrar ulaşabilecekmiyim

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    KozMoz bunu yazdı

sorunu çözemedik arkadaşlar araya düğün felan girdi ilgilenemedimde dün yine aradım kem küm edince açtım telefonu ağzıma geleni söyledim 40 dolar olan hosting ücretinide geri aldım  onlardan gelecek hayır Allah'dan gelsin sitedende vazgeçtim domain bende sıfırdan yaptırcam siteyi 2015 de yapılmıştı site ama bir arpa boyu yol kat edemedik merak ettiğim info@siteadresi olan mail adresime yeni hosting firmasına geçtiğimde tekrar ulaşabilecekmiyim

domain sende olduğu sürece istediğinmail@ siteadi.com gibi her maili açabilirsin.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı
    KozMoz bunu yazdı

domain sende olduğu sürece istediğinmail@ siteadi.com gibi her maili açabilirsin.

diğer maildeki gelen mailler felan tekrar gelmez galiba değilmi hocam?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    KozMoz bunu yazdı
    ontedi bunu yazdı
    KozMoz bunu yazdı

hayır gelmez ama mailin aktifse şuan aç outlook a yükle yedeğini al diğer firmaya geçince o maillerin kalmış olur sende

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    KozMoz bunu yazdı
    ontedi bunu yazdı
    KozMoz bunu yazdı

hayır gelmez ama mailin aktifse şuan aç outlook a yükle yedeğini al diğer firmaya geçince o maillerin kalmış olur sende

yok değil hocam adam sabır bırakmadıki hiç bişey düşünmeden yaktım gemileri neyse sağlık olsun çok önemli şeyler değildi birde birşey sormak istiyorumbi arkadaşa site yaptırıcaz içerisinde online satış entegrasyonu bile yok hosting ücreti olarak 700 tl ücretlendiriyor  toplamda 2000 tl para istiyor hiç bişey anladım bu ücret fazlamı normalmi ben ürünlerimi site içerisinde satmak istiyorum ama onu bile eklemiyecek ucuz hostingle olmaz bu işler felan diyor bi arkadaş bu konuda birisi yardımcı olabilirmi lütfen

Toplam Hit: 3274 Toplam Mesaj: 33
hosting şifre sıfırlama