folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hotfile Sanal Karttan Para Çekti

Hotfile Sanal Karttan Para Çekti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

1 aylık aldığım hotfile hesabım bugün itibari ile bitiyordu (hotfile hesabımı sanal kartım ile almıştım) önce dün akşam mailime girdim hotfile'den şöyle bir mail geldi

Dear customer,

Thank you for your purchase. Your Premium account has been activated and you can now download data easily and without waiting. Please ensure that your browser accepts cookies.

Your e-mail is: mail@adresim.com
    Your username is:kullanıcı adım

Best regards,
    hotfile.com
    arkasından yukarıda yazanları anlamadığım için bi hotfile hesabıma gireyim dedim premium süresi bugün bitiyordu bi baktım premium bitiş tarihini 12. aya atmış birden ne oluyo lan dedim sonrasında bankamın internet şubesine girip sanal kartıma baktım limitini 0 tuttuğum halde 9 dolar çekmiş sanal kartta -9dolar gözüküyor (normalde sanal kartın eksiye inmemesi gerekiyor sonuçta daha güvenli diye onu kullanıyorum işin bu kısmını banka ile görüşecez artık ama 
    sorum şu
    hotfilenin bu otomatik hesap ödemesini nasıl iptal ederim not(paypaldan iptal etmeyi biliyorum ama bu alışverişte paypal kullanmadım direk olarak sanal karttan almıştım
    edit 
    şimdi ingilizce yazıyı türkçeye çevirdim 
    Değerli müşterimiz,

satın aldığınız için teşekkür ederiz. Premium hesabı aktive edilmiş ve artık kolayca ve beklemeden veri indirebilirsiniz. Tarayıcınızın çerezleri kabul ettiğinden emin olun.

Saygılarımızla,
    hotfile.com

böyle dedi ama ben dün akşam kesinlikle hesabı yenilemedim yenile demedim hotfilenin menüsünden de hesap yenileme kısmını göremedim 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

o ibneler direk otomatik ödeme atıyolar hesaba

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

nasıl nereden iptal edebilirim peki

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kararti
    kararti's avatar
    Erkek
    hotfile hesap ayarlarindan iptal etmedigin sürece üyeligin doldugu gün otomatik olarak işlem yaptigin karttan üyeligini yeniliyor. Hesap ayarlarindan iptal edebilirsin yada sanal art kullaniyosan üyeligin bitmeden birgün önce kart limitini sıfırlamanda çözüm olabilir.

Bayram geçtikten sonra yak g.tüne kınayı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

hotfile hesap ayarlarında ödeme bilgisi diye bi yer var paypala bağlı olmayan başka bir mail adresim yazıyor ama başka birşey yazmıyor 

kredi kartına gelince zaten asıl sorun orada limit sıfır olduğu halde çekti parayı bu kredikaertı kısmında bankaya ayrıca çökecem zaten

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    paypaldan alıyorsan paypal hesabına girip iptal et şimdi gördüm arada sıkışmış paypal değilse bilmiom

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kararti
    kararti's avatar
    Erkek

Paypal'a girip, hesabım bölümünü açtığında
    ...........Düzenli Öde
    me Alıcı Hotfile Ltd Tamamlandı Ayrıntılar Düzenli Ödeme Alıcı Hotfile Ltd 6DV------------- -$9,00 USD "
    benzeri bir işlem satırı göreceksin,onu seçip iptal et.

sanırım böyle yapılıyor birde bunu dene istersen. ( limitsiz karttan çekim yapmada ayrıyeten ilginçmiş hakikaten)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

karttan limit yokken çekmesi ayrı bir sorun zaten de ben bu alışverişte paypalı kullanmadım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

buldum buldum

hotfileden premium alırken kredi kartı kullanılırsa segpayeu.com sitesini kullanıyor 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

segpaycs.com/spsolo.aspx

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kararti
    kararti's avatar
    Erkek

valla kardes bende baya bi kurcaladım ama kayda değer birşey bulamadım sadece paypalda nasıl iptal edileceğini biliyorum çünkü ben hep onu kullanıyorum. onun dışında biraz baktım ama bişey bulamadım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    firavun
    firavun's avatar
    Erkek

hemen bankanı ara ve tutara itiraz et gerekirse şikayet ediceğini belirt. sanal kartın veriliş amacı zaten gereksiz çekimleri engellemek eksiye iniyorsa bankanın suçudur.

Toplam Hit: 4797 Toplam Mesaj: 22