Hotmail Adresi Yok Edilebilirmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_jaguar
    the_jaguar's avatar
    Erkek

hotmail adresi yok edilebilirmi arkadaşlar biri benimle ilgili cok özel bilgileri patronuma hotmail olarak gondermiş o bilgiler hayat meselesi hotmail den o mesajlar nasıl silinir yada nası o hotmail kapatılır okusa bıle o yazışöalar kalmamalı.

O GECEN RÜZGAR DEYİLDİ BENDİM.HIZIMA YETİŞMEK İMKANSIZ.CEHENNEM SÜRÜCÜSÜ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

çok anlamadım ama gelen kutusuna bakınca görmesini istemiyosan;

aynı e-posta adresi ile sahte mail at binlerce abuk subuk spam mail,adam da yine geldi amk salak reklamları nerden kaptırdık şu e-postayı spamcılara desin hepsini tek seferde okumadan silsin.

Demek istediğin bu ise eğer...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Bundan 7 sene önce microsoft un sitesinde mail kapatma bölümü görmüştüm oraya mail adresimi yazdım gereken yerleri doldurdum en yakın zamanda kapatılcaktır diye yazı çıktı peki kapandımı ne oldu ? O gun bugundur hala kullanıyorum mail adresini Sakin

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

edit

Bu sitede birçok özgürlük vardır, örneğin ceset fotoğrafı paylaşabilir, hack konusu açabilir, warez arayabilir, muhatapsız küfredebilir, türlü çeşitli işler kovalarken yardım isteyebilirsiniz. Ama istediğiniz avatarı kullanamazsınız. Çünkü insanlar ekranlarındaki 2x2 cm ölçülerinde bir heykel fotoğrafından ölümüne rahatsız olur, başka yerde yasakçı zihniyetin kötülüğünden dem vururken kendi hassasiyetleri sözkonusu olunca yasaklatmaya çalışır, birbirlerine küfrederler. Olay çıkar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    patronuna gönderilen maillerden bahsediyo yani patronun hesabını kapatmak bahsediyo görmesin diye. Öyle bir şey yok hocam maalesef. antivir-US un dediği mantıklı. Ayrıca varsayalım hotmailin sifresini biliyosun girip kapattın. Hesap 270 gün sonra siliniyor 270 günden önce her bağlanaşında hesabı açayım mı diye uyarıyor ve tek tıkla geri açıyorsun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

hacım sen zıbıgı tutmuşsun patronun msn sini açmayı dene gizli sorusu falan dene belki çözersin yoksa adresi burda ifşa et hepimiz yüz iki yüz mail atalım arada senin mailde kaynasın.

El emeği bıçak kılıf bardak imalatı yapıyorum seven ilgi duyan var ise instagram hesabım turkcrafts takip edebilirsiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

2006  lardan zumsukun mail bom diye videosu vardi deno lounch kullanarak DD

patronunun mailine 10000 posta at en az kullanilmaz hala gelir ve senin maillerde icinde kabolur D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    Proxykaspersky bunu yazdı:
    -----------------------------

2006  lardan zumsukun mail bom diye videosu vardi deno lounch kullanarak DD

patronunun mailine 10000 posta at en az kullanilmaz hala gelir ve senin maillerde icinde kabolur D

-----------------------------
    bi de inbox u tutturması problemi var ,genelde hep junk a düşüyor o bomb mailleri
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

yav çok da önemli değil, sen adamın e-posta adresine en yakın bi e-posta al örneğin adamın adresi adaminbirisi@hotmail.com ise sen de;

adaminbrisi@hotmail.com,

adaminbirrisi@hotmail.com...

gibi bi kaç e-posta adresi al, patronun öyle akıllı biri değilse dikkat etmez,önce sanki o kişi e-postasını çaldırmış gibi ingilizce konu yaz RE:HELLO PATRON(patronun adı ne ise), mesaj içeriği de şu spam maillerden gelen adresleri ekle,sonra konuyu değiştir yarım yamalak google çevirisi bi türkçe ile SELAM PATRON TANIŞMAK falan yaz, sonra Türkçeyi biraz daha düzelt böyle böyle yarı ingilizce abuk subuk bu adreslerden sürekli hiç ara vermeden her 2-3dk da bir yaz,sen iş yerindeyken de arkadaşların devam etsin ki sen çallıştığın sırada da kesilmesin bu e-postalar.Bi süre sonra adam okumadan silmeye başlar.

Aslında başkasının adına e-posta atılabilen siteler vardı bi aralar,öyle bişey bul bu dediklerimi tamamen onun adı ile  yaparsan büyük ihtimal kurtarırsın.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

patronun emaili acikken pc basina oturup silmen lazim baska yolu yok.

bide sansini mail bomber yaparak deneyebilirsin. belki hepsini silerken oda arada silinir.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_jaguar
    the_jaguar's avatar
    Erkek

bunlar bi işe yaramaz bu mail patlatma olabilir ama.onuda nasıl yapacagız gereksizlere düşmemesi gerek mailların varmı bildiginiz program

O GECEN RÜZGAR DEYİLDİ BENDİM.HIZIMA YETİŞMEK İMKANSIZ.CEHENNEM SÜRÜCÜSÜ
Toplam Hit: 2131 Toplam Mesaj: 12