folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder HPV Nedir ? Önemlidir. Önerilir

HPV Nedir ? Önemlidir. Önerilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

S.a arkadaşlar

HPV Nedir ? Human Papilloma Virus

Genital siğildir kısacası

peki nedir bu genital siğil erkektede kadındada görülebilir Penis vajina ve anüs bölgesinde olur ve küçücüktür

traş ederken falan kesince çoğalmaktadır çünkü bende öyle oldu et benine benzemektedir farkı siğilin üstünün karnıbahar şeklinde olmasıdır.

Prezervatif korumamaktadır. çünkü derinin üzerinde bulunan bi virüstür tedavisi yoktur sadece dondurma yada yakma tedavisiyle daha fazla üremesi engellenir. bi dünya çeşidi vardır

Et ete değdiği anda yani sürtünmeyle bile bulaşabilmektedir.

Erkeklerde üremesinden başka ileri safhalarında penis kanseri ve anüs kanserine sebep olabilmektedir

Kadınlarda ise bu mikrop vajinanın dışında cok etki etmesede vajina içine ulaşınca rahim agzı kanseri yapmaktadır. 

Eger sizde bu hastalık var ise kız arkadaşınızı Jinekolojiye gonderip Smear testi yaptırmasını isteyin 

Sizde olan virüsün kanser yapıp yapmadığını ise özel laboratuvarlar tarafından tespit edilebilmektedir ve 500-600 tl gibi rakamlar istenmektedir. 

Ben olayı başkent hastanesinde prof dr a gitmekle çözdüm dermatolojiye giittim kroyoterapi denen dondurma yöntemiyle dondurdu ve kurtuldum 3 seansta 

Tüy dökücü krem kullanıyodum sıkıntı yoktu fakat gecen tüy dökücü kullanırken fazla bastırdım oda ne 2 -3 tane cıktı bana tekrar hastane yolu gözüktü 

Türk erkeği olarak umursamaz insanlarız fakat unutmayın buda sakat bi hastalık o yüzden varsa aletin etrafında falan dikkatlice inceleyin 

Midesi kaldıranlar hpvnin ileri safhalarının resimlerine bakarak belki akıllanabilirler https://www.google.com.tr/search?q=hpv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Fiu7UdTfOMLEPcKsgOAN&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1745&bih=809

Hpv.sitesi.ws adresinden daha fazla bilgi sahabı olabilirsiniz 

Psikolojinizi bozduysam özür falan dilemem bakında ibret alın önünüze gelenle yatmadan once düşünün hele bide sevgiliniz varken başka karılarla yatıpta bu hastalıgı kaptıysanız kız arkadasınızın kanser olma düşüncesi sizi üzmezmi tek eşlilik iyidir

Kalın sağlıcakla 

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şu gün açılacak konu muydu bu şimdi ne güzel fuck feste gidecektik ya :(

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

akşam toplu sex partisi vardı gitmem gari öldürseler:p

şakamaka geçmiş ossun hocu iğrenç bişi heleki alette düsünemiom.

janni tarafından 14/Haz/13 18:01 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

hocam bu hastalıktan bende de var sıkıntı büyük

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Sevgilinizin cinsel organına bulaşma riskinden daha kötüsü, oralle ağız çevresine bulaşma riski :/

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

Falcon böyle önemli bir konuya değindiğin için Tşk kardeş. Birçoğu önemsemiyor çunkü. Anca kendinede bulaşacak, ve yarrağı yediklerinde aklı başına gelecekte bilemiyolar şuan, basite indirgiyolar.  Defalarca söylüyoruz, zina fuhuş gibi bu tarz pislik işlerden uzak durun, özellikle gençler.. cazibesi olan herşey güzel görülmesin.. İnsan tabiatına uygun olan herzaman Tek eşliliktir. Çok önceleri  forumdada Aids konusu açılmıştı, Bir sağlıkçı murid şunu demişti: 

"Bizim doktorun 80 küsür aidsli hastası var, ara sıra gelirler kontrolunü olur,giderler. Bu sadece benim doktorun bölümde 4-5 tane doktor var, onlarında en az kişibaşı 80 küsür aidsli hastası var."

Birde bu olay sadece istanbuldaki 1 hastanede.. Diğer şehirleride siz düşünün artık..  Avrupa ülkelerinde bu gibi hastalıklar yoğun derecede,Türkiyeden kat kat fazla... Ama Bizim ülkemizdede ilerlemeye başlıyor, zina fuhuş , alkolde içinde, aldı başını gidiyor...Şimdi bişe diyeceğim bazı angutlar siyaset olarak algılamasın kesinlikle değil, Devlet bunların önlemi için adım atmazsa, bahsettiğin hastalığın oluşum nedenleri vb gibi birçok şey, gelecek nesil ülke için daha kötü olacak...X yada Y partisi hiç farketmez kim gelirse gelsin bunlara önlem alıcı adımlar atması gerekiyor.  Ama ülkemizde bu gibi işleri özgürlüğe karışılıyor olarak adleden bilinçsiz bir kesim oldukça fazla..Ne yazıkki...Diyorumya Anca başına gelecek ve görecekler ebesini, ozaman anlıcak...üzücü olan bu...

cracker tarafından 14/Haz/13 18:51 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

blmrt Allah yardımcın olsun ...

noname işin o kısmıda çok vahim oral sex ile gırtlak kanseri riski yüzde bilmem kaç milyon

cracker cinsel hastalıklar ülkemizde önemsenmiyor ama ölümler artmaya başladı tedavisi olmayan hastalıklar türemeye başladı HIV HPV HSV vs.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Hocam geçmiş olsun. Böyle konularda  utanma falan olmaz. iyi ki paylaştın da  bilmediğimiz bir hastalığı  öğrendik.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

1 Defalığına güncel 

Okuyun bilgilenin bilinçlenin korunun 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Duşa girip iyice bi inceliycem osmanı :D 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

erkeklerin sunnetli olması iyi. virüs sünnet derisinin altında yaşıyor. penis kanseri yapma ihtimali baya az. yani kadınlardaki servix kanseri ile karşılaştırıldığında. kadınlar için aşısı var. erkekler için olanı henüz çıkmadı.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
Toplam Hit: 3109 Toplam Mesaj: 19