folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder HPV Tedavisi Gören Oldu Mu?

HPV Tedavisi Gören Oldu Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    xxlltbt bunu yazdı

bildiğim kadarıyla cinsel yolla buluşan bir hastalık en iyi yöntemin koterizasyon yani yakma yöntemi olduğunu biliyorum yani tekrar etme olasılığı en az ve paran varsada lazer de uygulayabilirsin 

bu konu ile ilgili ise http://hpv.sitesi.ws/ adresini ziyaret etmeni tavsiye ederim geçmiş olsun

Teşekkür hacı inceliyorum, lakin doktorla uğraşmamak için sirke tedavisini deneyeceğim ilk etapta. Ama siğiller kaybolduğunda virüs tamamen gitmiş anlamına geliyor mu acaba onu bilmiyorum

mrkps bunu yazdı

Hpv erkeklerde herhangi bir rahatsızlığa neden olmuyor diye biliyorum..  ancak evlenceğın kişi açısından ileride rahim ağzı kanseri olma riski var...

bir sakıncası yoksa merak ettim nasıl tanıyı koymuşlar..

Psikolojiyi ve cinsel hayatı rahatsız ediyor erkekte, artı penis/idrar yolu/torbası kanserlerine vs. yol açtığı düşünülüyormuş

Targutay bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Neyki bu kanser mi ?

Cinsel yolla bulaşan siğil. Ortalık malı olmuş karılardan kapılır.

Keşke sadece "ortalık malı olmuş karılar"dan kapılsaymış :)

zeybekustasi bunu yazdı
    Targutay bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Neyki bu kanser mi ?

Benim aktif pasif hiç bir cinsel hayatım yok ama nette baktım o siğillerden bende var.

Doktora göster bi baksın tanı koysun hacı, başka bişey de olabilir. Önemli bölge :)

zeybekustasi bunu yazdı

Cinsel bir aktivite olmadan da siğil olabilir mi?

Özellikle cildi tahriş edecek kaşıntı durumlarında virüs herhangi bir şekilde bu tahrişli cilde bulaşırsa hastalık gelişebilir

Öyle bir durumda yaşamadım zaten 3 yıldır var öyle kardeş kardeş tek başına duruyor.

Tek başına duruyorsa farklıdır muhtemelen, ben yahut sivilce gibi bir şey olabilir

futurist bunu yazdı
    Targutay bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Neyki bu kanser mi ?

Yanlışın var. Erkekler kadinlara bulastirir.kadinlardan tekrar erkeklere. Kisir dongu. Ama baslangic erkektir. 

Konferans ta doktor demisti onun yalancisiyim genis konu tabi kesin demek yanlıs olur

Başlangıç erkek olmak zorunda değil diye biliyorum ben, lakin kısır döngüyü engellemek için tedaviyi çiftler halinde uyguluyorlar direk

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bu HPV ile bel soğukluğu yüzünden nice gençler madara oldu gençler kondom şart. :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

İlerde ne sorun olabilir ki? Leke sonuçta 

Hoş değil hacı. Cinsel hayat iptal. Oral yapma durumunda ağzına yüzüne bulaşma riski var vs vs

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Bu HPV ile bel soğukluğu yüzünden nice gençler madara oldu gençler kondom şart. :-)

Kondom korumuyor hacı hpv den :D

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Ha bu sigil baktım fotolara. 

Bizim burda teyze var Şeyh tarafından bende 3 4 tane vardı gitti okudu buğday ekti sonra bir baktım gitmiş ki çok insanda da öyle oluyor yapıyor belki psikolojik ama bence dini.  Tahribat gibi bir yere yazılmaz ama öyle

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Sana bulaşmadan önce kullansaydın bulaşma riski azdı. :-)

Köküne köküne gitmemek lazımmış. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Sana bulaşmadan önce kullansaydın bulaşma riski azdı. :-)

Köküne köküne gitmemek lazımmış. :-)))

Bana bulaşmadı hacı bi arkadaşımda varmış, cinsel ilişki olmadan ortaya çıkmış hem de :p

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

anladığım kadarı ile kanser galiba bu ?

sivilce nasıl kanse oluyor lan ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Ben yazmıştım once onu oku sonra burayı oku sevgili mürid

http://www.tahribat.com/Forum-Hpv-Nedir-Onemlidir-Onerilir-179814/

Devlet hastanesi gittim koter tedavisi yapıcaz dediler belimin altını uyuyşturmak için vurulan iğne yüzünden ölümden döndüm ve ameliyat masasından kalkamıyodum neyse kalktım masadan 5-6 tane siğil varken sadece 2 tanesi yakılmıştı

Sonra başkent üniversitesi hastanesine gittim doçente sonra kriyoterapi ismi verilen soğuk sprey gibi bişey sıkıyo o an çok ufak bi acı hissediyosun sonrasında ise 1 hafta içinde siğil kabuk bağlıyo ve kendiliğinden o kabukta düşüyo ve tertemiz

Fakat bu hastalığı ömrünün sonuna kadar taşıayadabilirsiniz siğil tedavsinden sonra kurtuladabilirsiniz bağışıklık sisteminiz çöktüğü anda ortaya çıkan bi hastalıktır kesin bi çözümü yoktur aşısı falan var ama kesinliği henüz kanıtlanmamıştır.

Erkeğe zararı yok diyen arkadaş ilk başta psikolojik olarak yan etkisi var sonrasında ise kanser riski var penis testis anüs ve deri kanseri gibi 

Bu hastalığa tutulunca klozet kullanacaksam sıvı sabunu peçeteye döker klozeti sabunla silerim sonra durularım sonra kurularım eğer temizliğinden emin değilsem ölürümde girmem oraya genelde eski wcler daha sağlıklıdır o konuda ki her zaman eski wc kullanmanızı tavsiye ederim bu konuda. Temizlik çok öenmli eğer ufak su dökmeye bile gitseniz eliniz mümkün olduğunca siğilli bölgeye dokunmadan işinizi görün ve çıkınca 2 kere sabunlayıp ellerinizi kolonya ile dezenfekte edin benim işaret parmağımda çıkmıştı sonra onuda dondurdum kriyoterapi ile 

Hiç ilişkiye girmemiş kişilerde olmasının sebebi ise klozet banyo hamam sauna gibi ortamlardır

Erkekler açısından söylüyorum eğer bu hastalığa sahipseniz ve evlenmeyi düşünüyorsanız kesinlikle tedavisini olun düğünü erteleyin hasta olduğunuzda bile siğil göremezseniz siz kurtulmuş sayılabilirsiniz niye böyle söylüyorum bu meret sende duruyor fakat eşinde sevgilinde rahim ağzı kanserine sebep oluyor 

ÖZET : Siğil deyip geçmeyin gidin özel hastaneye kriyoterapi ile dondurun 3-5 seans sonra 3 ay kadar gözlem yapın kendinize sorun yoksa normal cinsel hayatınıza devam edin

Kesinlikle tüy dökücü kullanmayın siğillerin anasını belleyip dahada çoğaltıyo jilete dikkat etmek lazım siğili kesersen hem sıkıntı hemde siğiller çoğalır ben o dönemlerde kullandığım yöntemi söyleyim filipis marka traş seti almıştım vicut kıllarını almaya yarayan kafasıyla o bölgeyi traş ediyordum çok dikkatli aynalı fenerli incelemeli bi şekllde normal traş 10 dkakiaysa buda yarım saat sürüyordu 

Sormak istediklerinizi pm ilede sorabilirsiniz sağlıklı günler

falcon tarafından 09/Kas/14 11:33 tarihinde düzenlenmiştir

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

yakma yada dondurma farketmez. ama yakma biraz daha can yakiyor. bu seanslar 300 ila 750 lira arasinda fiyatlarla degisiyor. acibadem yada amerikan hastahanesi gibi yerlerden ziyade tam techizatli ozel semt hastahanelerde yapmani tavsiye ederim. bir de bunun tedavisi yok gibi bisey. hastalik surecinde en onemli 2 sey var.

bagisiklik sistemini guclu tutmak(immunative multivitamin destegi)

kaliteli bir yasam(stresten, panikten kesinlikle uzak duracaksin. uykuna, yedigine, ictigine, moraline dikkat edeceksin)

bir de fransiz menseili isoprinosine markali antiviral bir tablet var. herkeste yarar mi bilmem; ama gercekten ise yariyor. yurtdisi fiyati 3-4 euro. tr'de capa-aksaray civarlarinda 60-70 liraya iteliyorlar. bi de sakin baskalariyla iliskiye girip bulastirma. cok buyuk vebali var.

Toplam Hit: 3207 Toplam Mesaj: 27