folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Htc Urbeats One X+ İle Gelen Kapalı Kutu %100 Orijinal

Htc Urbeats One X+ İle Gelen Kapalı Kutu %100 Orijinal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

http://www.sanalpazar.com/Htc-Urbeats-One-X-Ile-Gelen-Kapali-Kutuda-Orijinal__isp5882345

Ürün budur arkadaşlar.

%10 indirim yazdım ama çıkmadı mı anlamadım sanalpazarda.sepet anında ekleniyor olabilir bilginize.

Sorun cıkarsa %10 lu olarak güncellerim.

Hayırlısı olsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

len ben de diyom htc one x nasıl 250 lira :D

iyi satışlar hocam.

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi çok pahalıymış ya bi sienheizer (doğru olmayabilir) kadar iyi mi bu ? Çünkü onun fiyatı daha düşük

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

abi çok pahalıymış ya bi sienheizer (doğru olmayabilir) kadar iyi mi bu ? Çünkü onun fiyatı daha düşük

Kutusu açılmış, biraz kullanılmışları 200 TL ye satmışlar fiyat iyi demişler.ee benimki kapalı kutu jelatin bile üstünde normal diye düşünüyorum.

Bu paralara satıldıgına gore demek ki iyiymiş...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

merakımdan soruyorum bu kadar pahalı bir ürünü kim hangi amaç için kullanıyor, stüdyo ekipmanı falan olsa anlarım da

not: bir kulaklık 250 tl, bari kargo ücretsiz olsa diğerlerinin yanında tercih sebebi olabilir

ulan bir susar mısın?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Mesela ben hocam müziği parçalara ayırarak dinlerim bas-gitar vocal gibisinden tabi bunu yaparken tüm tonları en net şekilde almak istiyorum.Bunun için her türlü  para veririm.bana verdiği zevk paha biçilemez.Nitekim hayatta aklına dahi gelmeyecek faydalarını görüyorum.

“The Fourteenth Book is entitled, "What can a Thoughtful Man Hope for Mankind on Earth, Given the Experience of the Past Million Years?" It doesn't take long to read The Fourteenth Book. It consists of one word and a period. This is it: "Nothing.” ― Kurt Vonnegut, Cat's Cradle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Erkek
    overbite bunu yazdı

merakımdan soruyorum bu kadar pahalı bir ürünü kim hangi amaç için kullanıyor, stüdyo ekipmanı falan olsa anlarım da

not: bir kulaklık 250 tl, bari kargo ücretsiz olsa diğerlerinin yanında tercih sebebi olabilir

Bak işte ne güzel diyorsun. Stüdyoda böyle kaliteli ürünlerle kaliteli mahsüller üretiliyor ama biz yani halk, 3 liralık kulaklıklarla bu güzelim mahsülleri tüketiyoruz. O güzelim ürünlerle üretilen mahsüllerin kalitesini 3 liralık ekipmanlarla almaya çalışıyoruz.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

hocam haklısınız, işte benim müzikle alakam şu konudaki mesajımla paralel (mesaj) olduğu için idrak edemedim başta :)

ulan bir susar mısın?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

zevk renk meselesi. Kendi sitesindeki fiyatı 180liraya falan geliyor şu an ama Türkiye fiyatı daha fazladır. Alıcı olacak olan konuşur anlaşır zaten. Hayırlı satışlar :)

http://www.beatsbydre.com/earphones/beats-urbeats/beats-urbeats,default,pd.html 

Böyle paralar verilirmi diyenlere şöyle bir mp3 player örneği vereyim(adamlar kalite seviyor, yapacak bişey yok :D)

http://www.amazon.com/Colorfly-Pocket-Media-Player-192kHz/dp/B008Q0LRSK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1358194809&sr=8-1&keywords=Colorfly+Pocket-HiFi-Player

Hackerlar gece ölür bunu yalnız hacker bilir Botnet değmiş gibi, DDoS yemiş gibi Malware bitmiş gibi, hackerlar gece ölür...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    ilk olarak fiyat ucuz degil urunun sifiri zaten 270 tl civarindaysa. ikincisi ise hocam sen e ticaret sitesi degilsin ki kendi kafana gore olusturdugun liste fiyatina yuzdelik indirim yapasin. kac tlye vericeksen o fiyati yazsaydin keske

hukukçu
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 1658 Toplam Mesaj: 14