folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Http://Aidiyet.Esb.Org.Tr/ Sitesi Nedir

Http://Aidiyet.Esb.Org.Tr/ Sitesi Nedir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bazı sitelere girmek isteyince adres çubuğunun başına bu geliyor arakdaşlar,

http://aidiyet.esb.org.tr/

Nedir bu olay bilgisi olan aydınlatırsa memmun olurum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İnternet trafiğini izliyorlar sanırım bu ara. Bi kaç sefer bende de çıktı. Vpn kullan hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Aynen dns ile aşılan siteleri engelelmek içinmiş, vpn aktif ettim, :(

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dns zehirlenmesi denen olay bu sanırım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kuzey kore gibi oluruz yakın da a.q,

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

sağlam bir vpn varmı ücretsiz güvenilir 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Ücretsiz olan bir şey güvenilir değildir. İnternette bir şeye para ödemezsen para sen olursun. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Ücretsiz olan bir şey güvenilir değildir. İnternette bir şeye para ödemezsen para sen olursun. 

sonuç varmı önerebileceğin birşey 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

valla ben her hafta tek kullanımlık mail ile sadece 2 dakikamı ayırıp 7 günlük zenmeta premium alıyorum. Taş atıp kolum yorulmuyor nasılsa. Sana da öyle yapmanı tavsiye ederim :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bilgisayardan anlıyorsan : http://www.tahribat.com/Forum/Toplanin_Millet_Kendi_VPN_Sunucumuzu_Kendimiz-192621

Yoksa Zenmate, Hotspot Shield ve Tunnelbear'dan hizmet alabilirsin. Bunlar harici firmalara bakma. Bunlar kendini kanıtlamış büyü firmalar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

@colin mantıklı hacı

@mkyb sunucu olayı o zahmete değmez olmadı indirimden yıllık birşey alırım dursun 

Toplam Hit: 3478 Toplam Mesaj: 26
sansür