Huawei İdeos X5 Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

var mı kullanan? tavsiye eden kullanan tanıdığı olan görmüş kısa süre de olsa bakmış olan falan?

edit: http://www.tahribat.com/Forum-Huawei-Ideos-X5-0-Facebook-Ve-Isinma-Sorunu-Uzgunuz-0-Facebook-Com-Yalnizca-Belirli-144622/1/huawei şurda bi kaç yorum var ama yetmedi

la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

valla bana güzel telefon gibi geliyo. kullanan varsa bahsetsin telefondan

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

cihazı aldım kullanıyorum memnunum ve foxxly nin geçen günlerde sormuş olduğu soruya cevaben yazdığım mesajı direk buraya atıyorum umarım işinize yarar :))

kanka yeni aldım 1 ay olmadı daha  telefon on numara dokunmatik filan harikuleyd koskocaman ekran valla iphone büyük görünüyodu gözüme bunu elime alınca ayfon küçük kaldı

ekran genişliği filan süper çözünürlük kendi sınıfındaki telefonlardan geri kalır değil oldukça tatmin edici

kamerası 5mp gündüz çekimleri iyi gece çekimi pek hoşuma gitmedi video çekimi yine öylesine 720p hd çekiyor,

şu ana kadar yüklediğim uygulamalar oyunlar vesaire herhangi bir sorun olmadan canavar gibi çalıştırıyor bazen çok kurcalıyorum filan sapıttığı oluyor

gerçi o da 2 kez filan oldu 800mhz işlemciye göre yine süper.

garantiden çıkar filan diye root olmadım henüz ama ilerleyen zamanlarda root olup iyice kurcalamak istiyorum.

internette filan oldukça iyi takılmadan sorunsuz şekilde giriyor tüm sitelere tabi flash kapalıyken daha bi hızlı çalışıyor bu fiyata o kadar olur ancak %3cD

başkada aklıma gelen bunlar şimdilik abimde blackberry bold 9780 vardı gel değişek dedi vermedim valla o derece hoşuma gitti telefon %3cD 

tabiki bu tür cihazlarda şarj başlı başına sorun aktif olarak kullandığım zaman günlük şarj etmek zorunda kalıyorum internetti navigasyondu oyundu neydi bi sürü şeyle uğraşıyorum normaldir bu da

epey bi hevesimi aldıktan sonra task killer juice defender gibi uygulamalar yükledim epey faydası oluyor bide 3g lazım olmadığı hallerde 2g ağlarda kullanıyorum sadece şarja büyük etkisi var onunda.

wifi açıp telefonu modem haline getiriyorum 5e kadar destekliyormuş ben 3 cihaz bağladım normal 3g hızından pek bir şey kaybetmedi ama şarjı full du 2 2.5 saat filan dayandı boşaldı batarya

kutu içinden çıkan kulaklık hoşuma gitmedi kulakta durmuyor bi türlü nasıl bi yapısı varsa ya da bende sorun var %3cD

bide kulaklığı takınca ses tatmin etmiyor düşük kalıyor root olunca filan çözülüyomuş bir takım ayarlarla şimdilik elimi sürmedim ona

söyleyeceklerim bu kadar  gayet detaylı bir açıklama oldu herhalde %3cD bu tür bir cihaz düşünüyorsan kesinlikle öneririm f/p konusunda herkes hem fikir zaten bide ben cihazı alırken jel kılıf ve ekran koruyucu jelatin aldım hemen, ekranı çabuk çizliyo filan dediler henüz bir şey göremedim ama.

Evet arkadaşlar foxxly ye yazdığım mesaj budur sizinde fikir sahibi olmanızı sağlar. saygılar...

Orman Mühendisi //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

donanıma ve telefona birşey demiyorum sadece ekran için konuşayım 

gorillaglass olmayan yani çizilen ekranlardan uzak durun. 1 yılı geçti telefonumda çizik yok :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

bunun yerine samsung galaxy ace alsana hocam :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Dos_Attach bunu yazdı:
    -----------------------------

bunun yerine samsung galaxy ace alsana hocam :)

-----------------------------

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Ace-S5830-vs-Huawei-U8800-IDEOS-X5

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    Orta sinif bir telefon.1 sene sonra niye aldim demen muhtemel.fiyat peeformans olarak cok iyi.fakat bildigin gibi htc vs. 1.5ghz lik telefonlar cilarmak uzere.yakinda piyasadan kalkaar ideos.yani bir amiral gemisi ile donmek uzere.fiyat araligin war mu belirtmemisin fakat ben naparim 1.5 ghz i dersen htc desire s. Almani oneririm.1100 lira ya bulyrsun.ozelliklerine bir bak.en azindan masaya cilarip koydigunda iphone ergenlerinin cenesini kapatirsin.{donanim olarak}
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkcode
    Darkcode's avatar
    Erkek

1100 ile 600 liralık telefonu karşılaştırmışsın

nasıl edelim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

fiyat performansa takmayın o kadar.asıl önemli olan malzeme kalitesi nasıl?bi kaç ay sonra dağılmasın adamın elinden.nokia kalitesinde android yok mu piyasada?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    Htc piyasadaki en yuksek malzeme kalitesini apple ile paylasir.neredeyse tum telefonlari yekpare aliminyum govdeye sahiptir.nokia derken?haklisin plaastikde bir bakima dayanikli
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

Dartyde Hepsiburada felan 100 liralık indirimmi ne varmıs 500 lira üstü alısverise. Millet paso bu telden alıyo. Güzel gibi. Flash desteği felan var Alanlar memnun. Donanımhaberde detaylı destegi mevcut.Rom felan.

almaya niyetliydim ama Vatan HTC Desire Z yı World e 733 e çekince onu aldım. 150 fazla ama biri HTC biri Huawei yani.

Toplam Hit: 3487 Toplam Mesaj: 23