Huawei Mate 30 Pro Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cihazı kullandım kamera konusunda efsane bir şey olmuş. Ancak kılıfsız kullanılacak bir cihaz değil.

Huawei TR cihazda Google Play olmadığından temkinli yanaşacak müşteriyi çekmek için rakiplerinden aşağıda bir fiyat belirlemiş. Yakında piyasaya sürülecek.

mkyb tarafından 11/Oca/20 01:03 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

mate20pro kullaniyorum 30proda alinir diye dusunuyorum

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Cihazı kullandım kamera konusunda efsane bir şey olmuş. Ancak kılıfsız kullanılacak bir cihaz değil.

Huawei TR cihazda Google Play olmadığından temkinli yanaşacak müşteriyi çekmek için rakiplerinden aşağıda bir fiyat belirlemiş. Yakında piyasaya sürülecek.

Ben note 10plus'la kıyasladım. Özellikle zoomlu çekimi samsung'a 5 basar. Kamerası gerçekten çok iyi, note'da kalem olayı olmasa düşünebilirdim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Huawei'nin en güzel tarafı Çinli üreticiler arasında en iyi arayüze sahip olması. iOS gibi sade ama işlevsel. Xiaomi'de vs aradığını bulamıyorsun. Meizu desen yarısı Türkçe yarısı İngilizce karman çorman.

Huawei'nin ben asıl Macbook çakması laptoplarını bekliyordum ama 2 model geldi onlarda aşırı pahalı. Sırf tasarım için 1.5-2 bin lira fark verilmez. Huawei laptopların fiyatına oyuncu laptopu satılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=eS-2E_BF_WI

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=u-lfuVr3DF4

Oha amk.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

fiyatı çok çok iyi olmazsa huawei nin batışını izleriz mobil telefon sektöründe. 5Gde gene lider olur olmaz o ayrı.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Huawei zaten battı gibi bir şey oldu şuan mobilde. Lite serisiyle Hindistan, Rusya, Türkiye gibi fakir pazarlarda dehşet satış rakamları yakaladı ama Google posta koyunca sessizliğe büründüler. Tahminim yeni model çıkarmayı boşverip arkaplanda yeni işletim sistemiyle uğraşıyorlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Huawei zaten battı gibi bir şey oldu şuan mobilde. Lite serisiyle Hindistan, Rusya, Türkiye gibi fakir pazarlarda dehşet satış rakamları yakaladı ama Google posta koyunca sessizliğe büründüler. Tahminim yeni model çıkarmayı boşverip arkaplanda yeni işletim sistemiyle uğraşıyorlar.

bence zor durumda kaldılar pazarlama açısından. şimdi yeni os çıkarsa bile fiyatları çok düşürmek zorunda. ama birkaç senedir tam tersi yükseltiyordu. düşürse abd vurdu olacak. düşürmese satamayacak. marketiydi faland erken babaanne telefonu olur çıkar. eğer google ile anlaşamayacaksa çok değişik birşey yapması lazım tutunmak için. tabi hâlâ mobilde var olmak istiyorsa. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yeni model çıkaramıyorlar zira işlemci için Google lisans vermiyor. Ellerinde ki lisans alınmış işlemcilerde artık eskidi. Huawei ve Honor telefonların işlemcisine bakarsanız aslında aynı işlemciye sahip olduğunu sadece eskinin Nokia taktiğiyle kasayı değiştirdiğini görürsünüz.

Mesala Huawei P20 Lite ve Honor 9 Lite. İkiside aynı donanıma sahip. Sadece kasaları ve üstlerindeki markaları değişik. Aynı fabrikadan çıkıyorlar tabi sonuçta değişen bir şey yok.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/99519-105379/huawei-honor-9-lite_huawei-p20-lite/

P20 Lite ilk çıktığı zamanlar 3.000 küsur liraydı şimdi düştü. Honor 9 Lite ise hep ucuzdu.

mkyb tarafından 28/Oca/20 13:43 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

p30 pro mu 11 mi?Fotoğrafları yapay zeka kapalı olsa dahi makyajlıyor gibi geliyor.Ne düşünüyorsunuz arkadaslar.İphone11 gerçek gibi cekiyor makyajlama abartma olmuyor.

koray tarafından 28/Oca/20 13:43 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5502 Toplam Mesaj: 44
huawei