folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Huawei'nin Amerikan Ambargosu 1 Sene Daha Uzadı

Huawei'nin Amerikan Ambargosu 1 Sene Daha Uzadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şaka maka Huawei resmen Türkiye'de cep telefonu pazarından silindi 6 ayda. Eskiden miletin elinde Huawei bolca görürdüm ama geçen bir tane numunelik gördüm.

Google önceden kaçak Google Play yükleme yöntemlerini umursamazken artık maksimum 1 hafta yaşıyor yöntemler. Anında engelliyor Google.

Huawei baktı olmuyor eski modellerini tekrardan üretip piyasaya sürmeye başlamış. O modellerin Google lisansı var. Ancak o modellerde bir yere kadar. Sonuçta işlemcileri eski kalmaya başladı. Adam bakıyor yeni işlemcili Samsung, Xiaomi ile eski işlemcili Huawei neredeyse aynı fiyat gidiyor Samsung, Xiaomi alıyor.

Bugün hala piyasasada sıfır P20 Lite modeli bulunabiliyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sonunda Kirin işlemci stokları bitmiş. Mediatek'e geçiyorlar. 

https://www.webtekno.com/huawei-nova-7-se-vitality-edition-fiyati-ozellikleri-h100826.html

Hey gidi Huavey. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sonunda Kirin işlemci stokları bitmiş. Mediatek'e geçiyorlar. 

https://www.webtekno.com/huawei-nova-7-se-vitality-edition-fiyati-ozellikleri-h100826.html

Hey gidi Huavey. 

elde kalan kirin işlemcileri mate 40 serisinde kullanacaklar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Arabistanda iken P30 Pro almıştım. Türk parası ile 3700 Tl ye falan denk geliyordu 1 - 1.5 sene önce

Onlarca telefondan ve amiral gemilerinden sonra ben bu kadar stabil ve taş gibi bir telefon daha kullanmadım diye çok rahat bir şekilde söyleyebilirim.

Eğer yurt dışına gidebilirsem ve ucuza bulursam 1 tane daha aynısından alıp stok yapmak aklımda

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mate 40 Pro'nun tasarımı belli oldu zaten.

Kamera kısmı iPodların kontrol tuşuna benziyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

--

-

muhtemelen o fotodakiler gibi değil sekizgen kamera tasarımı ile gelecek telefon görsellerin fake olma ihtimali yüksek tanıtımda belli olur

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

fakirlikten p9 lite kullandım çekilecek eziyet değil.

Huawei ne zıkkımsa hesap açtım salak salak öneriler zorunluluklarla uğraştırıyor.

50 tane uygulaması var hangi birine girip uyarıları okuyacam bilemedim.

ayrıca şirket huwaeyi wireless sistemi döşetti .

yok lisans yok bilmemne çorba gibi dedim başınıza belamı aldınız bu ne.

swichleri lisanslı 😂 her yıl para filan delirdirim.

ibneler herşeye nafaka bağlamışlar. 

deli gibi yazılım çalışıp tüketiciyi zikmeye çalışıyorlar.

ubnt bunların hepsini free olarak adam gibi yapıyor zaten.

en babası mikrotik alıp geçersin zaten.

rezillik içinde uğraşıyorum huwaeyi ile.

cihaz takıyorum lisans para diyor başka birşey demiyor.

kendi back bone ile haberleşemezse hemen lisans diyor.

allahım ölüyorum yardım et.

sikik 2011 mikrotik taktım ayarları yaptım attım köşeye Huawei karın ağrısını köşeye.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

mikrotik varken f/p ubnt varken uğraşılırmı lan huwaeyi ile . 

düşünün 5 yıl sorun çıkarmadan 16 hd kamerayı tık demeden çalıştıran tp link gigsbit swicin yerine Huawei taktım lisans ta lisans. yok bilmem ne delirtti.

attım depoya taktım bi mikrotik eşşek gibi wlan ne varsa kurdum 1 senedir abi susadım demedi.

bazı şeyler çok garip.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Amerika'yla aşık atmak yarasa yemeye benzemez. Adamı böyle  ..kerler.  İnadına aypon inadına ayos.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

--

-

muhtemelen o fotodakiler gibi değil sekizgen kamera tasarımı ile gelecek telefon görsellerin fake olma ihtimali yüksek tanıtımda belli olur

Toplam Hit: 20478 Toplam Mesaj: 93
huawei