folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hublot Techframe Ferrari 70. Yıl Saati Replika?

Hublot Techframe Ferrari 70. Yıl Saati Replika?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

TECHFRAME FERRARI 70 YEARS TOURBILLON CHRONOGRAPH - Bu saatin orjinali çok pahalı 500 dolar falan . bunun replikasını maksimum 500tl bulabilir miyiz.  chrono24  de var ancak 300 küsür kargo ücreti çıkıyor.

https://www.chrono24.com.tr/hublot/techframe-ferrari-tourbillon-chronograph-408ni0123rx--id6352021.htm 

byugr tarafından 11/Ara/17 16:29 tarihinde düzenlenmiştir

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Aliexpress'de bu tarz saatleri satan bir Çinli tüccar vardı ama şu an adını hatırlamıyorum.

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Muaythaist müride ulaş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

aradım ama aliexpresste bulamadım hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Muaythaist müride ulaş.

hocam görüştüm onunla orjinal varmış 500 dolar dedi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Güzel saatmis.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Orjinali $500 olduguna eminmisin ?

Prices for the Hublot Techframe Ferrari 70 Years Tourbillon Chronograph are $127,000 in titanium, $137,000, for carbon and the King Gold version is $158,000. Each are limited to 70 numbered pieces each.

http://www.watchuseek.com/hublot-techframe-ferrari-70-years-tourbillon-chronograph/

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    mclaren bunu yazdı

Orjinali $500 olduguna eminmisin ?

Prices for the Hublot Techframe Ferrari 70 Years Tourbillon Chronograph are $127,000 in titanium, $137,000, for carbon and the King Gold version is $158,000. Each are limited to 70 numbered pieces each.

http://www.watchuseek.com/hublot-techframe-ferrari-70-years-tourbillon-chronograph/

Muaythaist  hocam tr fiyatı 500dolar dedi.  hocam zaten benim amacım orjinal çakma farketmez bu saati almak nasıl alırız?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

bu chrono'daki fiyat replikasının mı yoksa orijianlinin mi fiyatı? 495.826 TL benim bildiğim 495 bin 826 lira. yuvarlasan 500 bin lira para. saate 500 bin lira veren adam 300 lira kargoya bakmaz bile. yanlış mı görüyorum acaba?

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı

bu chrono'daki fiyat replikasının mı yoksa orijianlinin mi fiyatı? 495.826 TL benim bildiğim 495 bin 826 lira. yuvarlasan 500 bin lira para. saate 500 bin lira veren adam 300 lira kargoya bakmaz bile. yanlış mı görüyorum acaba?

hocam ben onu 495TL sanmıştım ondan öyle yazdım. ben maksimum500 tl ye bulabilir miyiz diye yardım istiyorum. malum ABD de falan olan arkadaşlar oluyor onlar belki bulur yardımcı olur diye düşündüm.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

yanlış anlaşılmasın, max 500TL diyince arkadaş, ben "bende fiyatlar min 500$ başlıyor, ve bu saatin 1:1 üretim imitasyonu yok" şeklinde cevap verdim (:

orjinalini 500'e aradığını düşünmemiştim :D

üründe tourbillon denen mekanizma var hocam, işlevsel tourbillonlu imitasyon saatlerin fiyatı 1000$'ı geçer, 

tourbillon'lu orjinal saatlerin fiyatı ise 90bin$ civarından başlar.

yani bu saati sana 500TL'ye ya da 500$'a getiririm veririm diyen şahıslardan uzak dur, süprizlerle karşılaşırsın, fotodakinden çok alakasız birşey gelir.

bu tarz komplike fonksiyonlu limited ya da concept modellerin 1:1 imitasyon üretimi olmaz, orjinali için ise @rezazarrap nickli müriti bir yoklayabilirsin :D

mesela bu ürün işlevsel tourbillonlu üst düzey bir imitasyon, mekanizmayı görmen için ekliyorum, video benim çekimim:

https://www.youtube.com/watch?v=-HLGdqykfU4

muaythaist tarafından 11/Ara/17 17:57 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 2075 Toplam Mesaj: 12
tbt yardım hublot ferrari chrono24