Hukuk Sorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neonazi
    neonazi's avatar
    Erkek
    bulunmadığı sürece bişi olmaz .18inden sonra yakalnma gibi bi ihtimalin olmaz yaklanırsan da bişi olmaz .sadece sorgu felan nöbetçi savcıya çıkartılır.ondada bişi çıkmaz.eğer mahkemeye çıkartırlarsa dava düşer ma siciline işlenir tabiii.karakol tutanaklarına feln işte

ACIMAK EN BÜYÜK GÜNAHTIR....... (sana acımak gunah hakkaten konunun yerını degıstır dedım degıstırecegın yerde yorum yaptın, bide kalkmışsın millete çeşitli hayvanların isimleriyle hitap etmişsin keyfime göre banladım demiyorum forumda kirlilik yarattığın için banladım diyorum)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

13 yaşında öldürürsen hukuksal olarak 18 inden önce yagılanamadığın için ve suç yargı süresi 4 yıl olduğu için 4 yıl sonra 17 yaşında olursun ve serbest kalırsın ancak 15 inde öldür çıktığında 19 olursun zükerler adamı :)). ama sen hukuka güvenme suç işleme .

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    cinayette zaman aşımı olmaz buna benzer bir olay bizim memlekette yaşanmıştı olay 8 sene sonra ortaya çıktı şahıs o zaman 23 yaşındayı yani 15 yaşında suçu işlemiş oluyor  mahkeme 7 ay sürdü ve tutululuk süresi göz önünde bulundurularak toplam 18 yıl ceza yemişti ama afla çıktı sanırım şerefsiz

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
Toplam Hit: 4413 Toplam Mesaj: 14