Hürriyet 60.Yıl Reklamı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

Hürriyet gazetesi 60. yılında ' İnsan Hakları ' konulu reklamı,ülkemizde olup bitenleri kısmen özetliyor sanki

sizce nasıl?

http://www.youtube.com/watch?v=0LQIR9HMGgc

http://ztunnel.com/index.php/1010110A/beb0edaf83d7e2bfee8f6d7640a7f6f3d08c88e0f29098884dc6cf2d0d9399434e7e87a7318871b515834

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    hoş geldin bebek adın muhammet olur belkide musa belkide isa sonra taribat.com a üye olursun sonra hayatın sonu zaten gelir bi bakmışın ölmüşün :-) ne garip dünya demi

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    güzel yapmışlar...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    evet güzel reklam.. bencede her reklam anlam taşısa iyi olur..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    eet gayet güzel olmuş

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    4 bakan var 1 gören yok haberini okumuştum hatırlıyorum:) yimpaşın sahibi kaçakcılıktan aranıyordu cenazede 4 bakan var ama görememiş kaçağı:) reklam sade öz olmuş.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    süper ama gerçekten ne olursan ol insansın işte

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    "Herkez eşittir,ama göreceksin ki bazıları daha eşittir hayatta." olması gerekende bu değil midir ?

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    çok güzel reklam ya her gördğüme izliyorum.

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Buram buram siyaset kokuyor.Kaldıki hürriyet gibi fitili avrupaya oradan abd ye dogru uzanan bir gazete ne insan haklarını nede birilerini savunur.Onların tek ahlakı para makinasının ustundeki elektronik rakamlar.Kısaca b.s.g'ler.Bütün medyayı yıkıp yeni bastan yaratmak gerek.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    bu kadar kapitalist bir yapı için oldukca sosyal mesaj içeren olabldigince samimi bi reklam olmus , hoş.

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
Toplam Hit: 2743 Toplam Mesaj: 14