İ-Doser Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Karapapak
    Karapapak's avatar
    Erkek

müridler bu ilk deneyişlerde olmaya biliyormuş veya 10 dk konsantre oldun 1 dk başka bir şey düşündün tüm etki gidebiliyormuş 

Kara Papaklı Uzaylı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

önemli olan doğru bi şekilde yapabilmeniz başta küçük dozlarla sonra arttıra artırailk denemelerde işe yaramıyomuş neyse ben şimdi bi deniyim sonuçları da söylerim :D

chilistep paylaşımı yaparım, aksama :) onları dinle rahatlarsın..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

önemli olan doğru bi şekilde yapabilmeniz başta küçük dozlarla sonra arttıra artırailk denemelerde işe yaramıyomuş neyse ben şimdi bi deniyim sonuçları da söylerim :D

tamam kardeş oluyo çok harika.

şuan "i-doser - get the fuck out of here" dinliyorum çok iyi çokgüzel harika sende denemelisin.

söverken rahatlatıyor överken terletiyor çok güzel.

herkes bi bok yok demiş sen dinlemeden var var demişsin :D 

dinlemedende bişiler olduğuna göre gerçekten varmış :D ahahaha

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

tamam kardeş oluyo çok harika.

şuan "i-doser - get the fuck out of here" dinliyorum çok iyi çokgüzel harika sende denemelisin.

söverken rahatlatıyor överken terletiyor çok güzel.

herkes bi bok yok demiş sen dinlemeden var var demişsin :D 

dinlemedende bişiler olduğuna göre gerçekten varmış :D ahahaha

nerde çokluk orda pokluk :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Kesinlikle doğru şu orgazm dakini 50 kere dinledim artık kulaklarım sikildi. Kulak zarım ve memelerimle bir metafor oluşturursak kulaklarım orgazmın doruklarında :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

sana gelsin :D

https://www.youtube.com/watch?v=sdfTnVpUfxI

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Michael
    Michael's avatar
    Erkek

i doser yalan olabilir o ayrı konu ama bu tür düşüncelerle oluşturulan şeylere böyle şey olmaz olamaz derseniz Nikola Tesla için deli diyenlerden farkınız kalmaz.

örnek veriyorum frekansınız 1-2-1-2-1-2 şeklinde, 1 litre bira içtikten sonra ise 2-2-2-2-2-2 oluyor. şimdi bilim adamı diyorki ben bu frekansı bira almadan da 2-2-2-2-2-2 yapabilirim, ki bunu bira almadan yapması neden bu kadar imkansız gözüküyor anlamıyorum.

Nikola Tesla hakkında hazırlanan şu belgesele bir göz atın ondan sonra bu tür i doser mantığı saçma mı karar verin.

https://www.youtube.com/watch?v=5oWTaBhSpVM

i doser para kazanma amaçlı o fikri kullanan olabilir, ama kullanılan düşünce de bir mantıksızlık yok.

2008 yazında lsd etkisi deneni açık bırakıp uyuyordum, çok farklı tripler yaşadım bilmiyorum belkide inanarak yaptığım için oldu ama yaşadığım kesindi.

Michael tarafından 22/Haz/13 14:05 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    erc bunu yazdı

sana gelsin :D

https://www.youtube.com/watch?v=sdfTnVpUfxI

:D

Converse giyen uzaylı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

Hocam belki okumuşsundur Sikkofield da bahsetmişti blogunda: Bir grup insanı topluyorlar ve aynı şarabı farklı etiketlerde bu insanlara sunuyorlar, insanlar aynı şarabı içtiklerini anlamıyor ve pahalı olanlar onlara daha lezzetli geliyor. Bu senin algılamak istediğinle, aklında olanla alakalı. Şimdi bunun gerçekleştiğine inanan arkadaşın uyurken dinlediği müziği değiştir ya da mesela hüzünlü olmanı sağlayan dalgaların olduğu müzik için deki bu müzik insanı dinlendiriyormuş. Bak bakalım arkadaşın dinledikten sonra hüzünleniyor mu yoksa dinlenmiş mi oluyor. Bunu birkaç kere daha farklı şeyler söyleyerek farklı müziklerde uygula bakalım sonuç ne olacak.

test 1 2
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    __hsyN__ bunu yazdı

Hocam belki okumuşsundur Sikkofield da bahsetmişti blogunda: Bir grup insanı topluyorlar ve aynı şarabı farklı etiketlerde bu insanlara sunuyorlar, insanlar aynı şarabı içtiklerini anlamıyor ve pahalı olanlar onlara daha lezzetli geliyor. Bu senin algılamak istediğinle, aklında olanla alakalı. Şimdi bunun gerçekleştiğine inanan arkadaşın uyurken dinlediği müziği değiştir ya da mesela hüzünlü olmanı sağlayan dalgaların olduğu müzik için deki bu müzik insanı dinlendiriyormuş. Bak bakalım arkadaşın dinledikten sonra hüzünleniyor mu yoksa dinlenmiş mi oluyor. Bunu birkaç kere daha farklı şeyler söyleyerek farklı müziklerde uygula bakalım sonuç ne olacak.

aslına bakarsan bende onu düşünmedim değil ama bir adama rastgele bi tane verirsen o zaman işe yararsa?

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 5489 Toplam Mesaj: 36