I P ADRESİ OGRENEME

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alex_browning
    alex_browning's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaslar bir kisinin  ıp adresini ogrenmek kolaydir ama turune gore 

1 inci eger hotmail hesabiniza bir kisiden e posta geldiyse ıp adresini rahatlikla ogrenebilirsiniz size anlatayim

Hotmail adresine giriyorsunuz  options tikliyorsunuz daha sonra ise mail setting butanina tikliyorsunuz

asagida Message Heards var onu full yapiyorsunuz daha sonra tamam tikliyorsunuz daha sonra size gelen maille birlikte ıp numarasida gorunucektir

simdilik bu kadar

---ALEX BROWNİNG---
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    msg heards die bise yok desem?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_baran
    by_baran's avatar
    Erkek
    keşke alıntıdır diye yazsaydın daha güzel olurdu değilmi güzel kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bay_r44
    bay_r44's avatar
    Erkek

senelerdir internet kulanırım şimdiye kadar işe yarayan bir şey yok acaba bu işi bilen yok sanırım.......................

SESSİZ CIĞLIKkkk....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

vala ama bu tekniği biliyodum bunun dediği gibi değil benzeri

:D

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inN_teA_coME
    inN_teA_coME's avatar
    Erkek
    by_baran bunu yazdı:

keşke alıntıdır diye yazsaydın daha güzel olurdu değilmi güzel kardeşim

Aynen katılıyorum.

-·=»‡«=·--·=»‡«=·-PØw£®€d by inN_teA_coMe-·=»‡«=·--·=»‡«=·-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokrof
    sokrof's avatar
    Erkek
    hiç kafanızı onla yormayın msn üzerinden alın IP yi ilk önce msnde görüştüğünüz kişiin konuşma penceresini açın sonra başlat çalıştır CMD yaıp netstat -n yazın ve karşınıza numaralar çıkacak  establıshbeb yazan o kişinin IP numarası

sokrof yenilmez türkiye onla sarsıldı ve halada sarsılacak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahtiyan
    sahtiyan's avatar
    Erkek

bir yanlışı düzeltiyim

messege display settings war onun içinde message heards war ordan full yapacaksın!

HE hımm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

walla ne diim,şimdi anlatırdım birsürü tırt zort yöntemi ama son 1aydır hep hazıra konuyom ben..bu programı deneyin derim..ellerimi arkaya yaslıyorum bekliyorum zönkk çıkıyo ip..:))

zaten msn'de özel ifadeler bile ip yi veriyo karşıya,dosya paylaşımına gerek kalmıyo:))

http://rapidshare.de/files/1864108/Msn__p_Alma.exe.html

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    haa bide bu program sayesinde msn'in yazışmalarımızı kaydettiiğine direk şahit oldum bidaha yakalarsam o acaip ip'yi capture alacam((savetexts ve storage diye iki farklı açıklaması olan iki farklı ip!!!))

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    sokrof bunu yazdı:

hiç kafanızı onla yormayın msn üzerinden alın IP yi ilk önce msnde görüştüğünüz kişiin konuşma penceresini açın sonra başlat çalıştır CMD yaıp netstat -n yazın ve karşınıza numaralar çıkacak  establıshbeb yazan o kişinin IP numarası

birden fazla estaablished yazar. ve ip ler gercek ip degiller. maykrosoftun guvenlik vs. olsun diye ipleri gizleyip onun yerine birbirinden farklı numaralar yayınlıyor. bu yontemle hıcbır zaman ip alamadım. istanbuldaki arkadasımın ip si 217 ile basıyor hemde gizleme yada proxy kullanmadan.

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
Toplam Hit: 3456 Toplam Mesaj: 12