folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İbrahim Tatlısesten Pkkya Yardım..

İbrahim Tatlısesten Pkkya Yardım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı, şarkıcı İbrahim Tatlıses hakkında PKK’ya para yardımı iddiasıyla soruşturma başlattı.

Ankara’da yakalanan ‘Sauna Çetesi’nin lideri Kasım Zengin’in emniyetteki ifadesinde Tatlıses’in PKK’ya para yardımı yaptığını iddia etmesi üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, İbrahim Tatlıses’i ifadesini almak üzere İstanbul Beşiktaş Adliyesi’ne çağırdı. Öğleden sonra korumalarıyla birlikte adliyeye gelen Tatlıses hakim ve savcıların kullandığı protokol kapısını kulanarak içeri girdi. Savcıya yaklaşık 1 saat ifade veren Tatlıses’in suçlamaları kabul etmediği belirtildi.

siz gidin yine dinlein bu peşmerge kılıklıyı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek
    Eğer doğru ise İbonun ta aqım.

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    ben zaten şüpheleniyordum hatta başta gelenlerden diyordum.
    adamın sesini severim ama kendisini değil.hem kim para verir ki herşeyin korsanı ve mp3 ü var artık.
    Arkadaşlar emeğe saygı diyorsunuzda bir de şuna bakın bence hak edenin emeğine saygı olsun...

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeRiLLa_SaGoPa
    GeRiLLa_SaGoPa's avatar
    Erkek
    sonuna kadar haklısın
    ben daha önce de dedim. şerefsizin teki .
    milletimiz de baştacı yapıyo bide adamı. ne zaman millet olarak kenetlenecez acaba ?

.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    çok haklısın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    valla onun programını ne izlerim nede izletirim (kufur yoktu demi lan :P) ya böyle özel durumlarda serbest olsun ::( hehehehhe neyse konu mohüm ibonun ben annesinin ellerinden öpiim!!!

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    terörist başı apo zaten kendi ifadesinde tatlıses turizmden aldıkları yardımları sölemişti.bilinen bişeydi yani

... sorcerer & musket ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    ya vursunlar ipnayı.. yoksa ben vurucam kıl oluorum zaten tipe...

" ' "
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neonazi
    neonazi's avatar
    Erkek
    yahu ben bu adama nedeyim varya ben o ...... nın ve onun dinleyen oç lerin te .........

ACIMAK EN BÜYÜK GÜNAHTIR....... (sana acımak gunah hakkaten konunun yerını degıstır dedım degıstırecegın yerde yorum yaptın, bide kalkmışsın millete çeşitli hayvanların isimleriyle hitap etmişsin keyfime göre banladım demiyorum forumda kirlilik yarattığın için banladım diyorum)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    MaxDreamer galiba bu iş sana kaldı hocam baksana kimsenin yapcağı yok.
    gazan mübarek olsun :))

... sorcerer & musket ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek
    Bi ara yanlış değilsem bu kalleş ibo hackerda tutuyordu televizyonlarda felan tel konuşması dinletildi yarrack...

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
Toplam Hit: 1778 Toplam Mesaj: 17