İbreti Alem İçin İzleyin !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.ekincaglar.com/coin/flash-tr.html

yukarı'daki Lin'ke tıklayın ve biraz bekleyin..!

İşde Dünyanın Adalet Anlayışı , insanların Egosu !

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    nede olsa rüyadayız herşey birgün bitecek ve biz o rüyadan uyanacaz hayatı akışına bırakmak lazım...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Şuraya yazsam'ki bir siteyi hacklemenın en kısa yolları die ;Yazmayan kalmaz..! ne kadar duyarsız olmuşuz böyle ?

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    hoja gerçekten bu nasıl adalet yaw. (güzel video yapmışlar).

There is no life without struggle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3LaX
    R3LaX's avatar
    Erkek

Karşımızda bilgisayar kıyak elbiseler cep telefonları cebımızde para ne kadar şanslıyız.. Ne sahip olduğumuz değerleri biliyoruz nede paylaşmasını.. Şerefsiz bir dünyada Adi gibi yaşıyoruz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Gerçekten güzel yapmışlar. İşte yaşadığımız dünya bu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MssHunter
    MssHunter's avatar
    Dişi
    Dünya batıyor,
    İlk kurtarılanlar arasında kadınlar ve çocuklar yok artık,
    Kurtarılanlar,
    Emperyalistler, kapitalıistler ve büyük ülkelerin büyük cüsseli obez çocukları,
    Büyük ülkelerin büyük cüsseli obez kadınları ve beyleri,
    Planların dişlileri arasında kaybolan bir deri bir kemik kalmış çocukların psikolojileri yokmu,
    Bizler tvleri kapatalım çocuklarımız gerçekleri görmesin diye,
    Mahrum bırakmayalım çocuğumuzu hiçbirşeyden gözünde kalmasın diye,
    Bu ülkelere yapılan bağışlar normalde bir ülkenin tüm bütçesini karşılarken,
    Hala neden bu açlık ve kıyım,
    Hangi plan Allahın tersyüz etmesiyle karşılaşmadı ki onlarında planları suya düşmesin,
    Allahın gazabı yakındır inşallah
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_ProbleM
    No_ProbleM's avatar
    Erkek
    valla ne diyeyim etkilenmemek elde degil bizler ne kadar sanslıyız oysaki bazı durumlarda isyan bile ediyoruz oysa hiç hakkımız yok.

hile ile iş yapan,minnet için can verir,namusa hürmet eden,NESLİNE ŞEREF VERİR
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Günümüzde afrikadaki ac kişileri düsünürsek gercekten cok sanslı duruma geliriz orada neredeyse hastalıkdan,aclıktan,sefaletden ölen o kadar cok kişi var ki bu resim biraz olsun orayı tanımlar.resimde cocuk devenin altında sidiğiyle basını yıkıyo!!onun için allaha her zaman sükredelim!

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cezalandirici7
    cezalandirici7's avatar
    Erkek
    işte hayatın gerçekleri;Bizler ne kadar rahat yaşasakta belki rahat yaşayanlar kadar yaşadığını anlamayanlar var  ne diyeyim allah sabır versin allah yardımcıları olsun :((

Ben Daha Bir Çaylağım :(
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    çok güsel bi video hazırlamışlar gerçekten ellerine sağlık...

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
Toplam Hit: 14637 Toplam Mesaj: 19