folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder #Ice Bucket Challenge - ALS Hastalığının Farkındalığı İçin Çektiğim Videom.

#Ice Bucket Challenge - ALS Hastalığının Farkındalığı İçin Çektiğim Videom.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    Zachariah bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=qat9gR5nrpM

adamın dibi charlie sheen işte :W

https://www.facebook.com/photo.php?v=10153235802013797&set=vb.5769333796&type=2&theater 750 k bağışlamış oç gazzede kaç tane çocuk ölüyo bu gidiyo oraya bağışlıyo oç 

Mesajın fail, videodan çıkardığın sonuç fail, ne diyeyim ki şimdi sana

ciddimisin sen? lmao 

nigrasilva: evet orayı okumamışım. zaten 1 üst mesajda durumu anlatmıştım.

Converse giyen uzaylı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı

Ulan kimse de demiyor o kadar kuraklık var.

Su 'dan başka bir çaresi yok mu bunun?

Bendeki sadece farklı bakış açısı, kızmayın boşuna.

O su buharlaşacak ve bir şekilde geri dönecek, asıl tepki verilmesi gereken şey suları kirletenler bu olayda kötü bir durum söz konusu değil.

Gerçi ben de ufaktan uyuz olmaya başlamadım değil, bu bir bilinçlendirme projesidir özünde. İnsanların ilgisini çekmek için böyle ekstrem bir olaya girdiler ama artık boku çıktı ve herkes sadece video çekmek için yapıyor. Bağış yapan yapsın, videolar da bir son bulsun diye umut ediyorum. Bu dünya ne selfieler ne gangnam style viralları atlattı, bunun da üstesinden geliriz. aslkdgas

c0nverse bunu yazdı

https://www.facebook.com/photo.php?v=10153235802013797&set=vb.5769333796&type=2&theater 750 k bağışlamış oç gazzede kaç tane çocuk ölüyo bu gidiyo oraya bağışlıyo oç 

750k usd bağışlamamış, HP kitaplarındna bir sayfa okursa istediği hayır kurumuna 750k bağışlayacağım diyor. Floyd diye birine demiş, o kimse artık. Gazze de çocuklar ölmesin de, bu hastalığa sahip olanlar mı ölsün? Dalga geçtiysen de artık görmezden gel ne diyeyim. :)

DaSpOnGe bunu yazdı

En doğrusunu da tabii ki Charlie yapmış, adam crackhead ama ne dediğini biliyor. asdgasdga

Hocam çok ekolojik yorum yapmışsın yahu hayretler içerisindeyim, o suyun bu tip ortamlarda buharlaşma seviyesini sen % kaç olarak görüyorsun ben merak ediyorum?

Yani bu iş su dökülmeden de olabilirdi ki, şu an su bulunmaz nimet, küresel ısınmaya doğru giderken ve bu kadar enerji, alet, edevat, her dakika dünyayı daha da ısıtırken, yapılmaması gerekir.

Bunu mu bekliyorsun? (1)

Yoksa bunu mu? (2)

Senin düşüncene göre 1. resimdeki gibi olmalı, ama ben 2. resimdeki olacak diyorum ki halâ da olmaya devam ediyor.

Emin ol dramatik değilim, pesimit ve duygusal yaklaşmıyorum, ama bugün biz dünya metrolopü istanbul'da tam 1 aydır musluk suyundan çay içemiyoruz, tam 1-2 aydır, su çok azaldı ve azalan suyu barajların yapısı gereği temizlemek daha zor,  2-3 kat daha klor ve ilaç basıyorlar o yüzden kokudan geçilmiyor. Suyu kaynatsan dahi aynı, yani böyle bir ortamda insanlar duyarlı olup ona göre davranmalı.

Bak Shaq, adamım oda çalinj, yapmış, hem komik yapmış hem israf yok, en temizi, öbür adam da dolar atmış, bu da güzel. Daha farklı ve daha dikkat çekici bunlar.

Nerde o kafa, benim gibi bir iki adam çıkıp söylüyor, yaa amk dramatik olmay yaeaaaaaaaaaaaaa diyor .. hımına, sorsan doğa ile ilgili hiçbir boku bilmez, anca konuşur.

Zeytun-i tarafından 22/Ağu/14 17:21 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

önce bi mesajını düzelt  ne anlatmaya çalışıyorsun onu bi anlıyayım sonra konuşalım,

1.si ben ekolojik birşey hakkında konuşmadım,ama als için başından su dökmek ile dünyayı kuraklığa götürebileceğini düşünüyosan tamam ordan da anlatabilirim bay süper zeka

önceklikle elektronik aletler ve sera etkisi konuyla çok ama çok ayrı.

benim birşeyi beklediğim yok gelmiş bilgisayarını açıyorsun buraya kendini bu konuda çok yüksek bilgili biriymiş gibi mesaj atıyorsun sonra bunu mu bekliyorsun,sen önce bi bilgisayarını kapat.doğaya sera gazı salma sonra istediğin gibi bir kova su ekoloji için çok zararlı de.

istanbul olayı çok farklı,onun için istanbulun başındakileri suçluycaksın başından aşşağı bir kova su dökenleri değil,şehrin her yerinde ormanı kes sonra niye burda kuraklık var.kuraklığın tanımı : bir bölgedeki nem oranı düşerse orada yağmur göremezsin haliyle barajlarda dolmaz sende evinde çayını içemezsin. gelmiş buraya bir bok bilmeden konuşuyor hıaamına

c0nverse tarafından 22/Ağu/14 17:36 tarihinde düzenlenmiştir

Converse giyen uzaylı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

charlie shin nakit 10 bin doları bağışlayıp

sonrada buz erir ama bu insanlara yardım eder gibi birşeymi dedi.

aynen öyle buz erir ama bu paralar insanlara yardım eder diyo 

yalnız bi selfie bi als ice challenge daha neler globalleşicek böyle bişeyler yapıp buralardan yürümek lazım

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Tahribat bu denli bir kampanyayı bile tartışmaya çevirebildi :). Mürit ne güzel başlatmış işte devam edeydi TBT içerisinde. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HashiramaSenju
    HashiramaSenju's avatar
    Erkek

mk bende mi sorun var yav. bu als videolarının tümünde ses yok :/

Ninjaların Tanrısı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HashiramaSenju
    HashiramaSenju's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

adam noktayı koymuş. ama ilk çıktığında bağış yapıp böyle bi olay yapılıyordu. buzlu suyun esprisi ise işte kendime geldim fark ettim gibi birşeydi. 

charlie abi yine topluma kızıp hareket çekmiş ama tabi ki bağış yapıp böyle bişi yapmak lazım bizimkiler gibi sırf medyatık olmak için değil.

Ninjaların Tanrısı...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

önce bi mesajını düzelt  ne anlatmaya çalışıyorsun onu bi anlıyayım sonra konuşalım,

1.si ben ekolojik birşey hakkında konuşmadım,ama als için başından su dökmek ile dünyayı kuraklığa götürebileceğini düşünüyosan tamam ordan da anlatabilirim bay süper zeka

önceklikle elektronik aletler ve sera etkisi konuyla çok ama çok ayrı.

benim birşeyi beklediğim yok gelmiş bilgisayarını açıyorsun buraya kendini bu konuda çok yüksek bilgili biriymiş gibi mesaj atıyorsun sonra bunu mu bekliyorsun,sen önce bi bilgisayarını kapat.doğaya sera gazı salma sonra istediğin gibi bir kova su ekoloji için çok zararlı de.

istanbul olayı çok farklı,onun için istanbulun başındakileri suçluycaksın başından aşşağı bir kova su dökenleri değil,şehrin her yerinde ormanı kes sonra niye burda kuraklık var.kuraklığın tanımı : bir bölgedeki nem oranı düşerse orada yağmur göremezsin haliyle barajlarda dolmaz sende evinde çayını içemezsin. gelmiş buraya bir bok bilmeden konuşuyor hıaamına

Sen neden üzerine alındın ki şimdi? Adam bana laf attı mesajımı alıntılayıp yanlış anlamadıysam. Ben de ölü taklidi yapıyorum görüldüğü üzere. :D

Ha bu olayı savunmuyorum ben de o ayrı mesele, orada demek istediğim suları kirletenler, hergün dolan binlerce havuz ve evlerde yapılan gereksiz su harcamalarının yanında yapılan bu toplumsal duyarlılık projesinin daha iyi niyetli ve zararının daha az olduğuydu. Fakat her zamanki gibi saldırgan biri çıktı ve kendi çapında laf sokmaya çalıştı. Alıştık artık bunlara, umursamayınca uzaklaşıyorlar. :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

türkiye 3 -5 seneye susuzluktan kırılır bunlar suyu bol bulmus kafasından asaga dokuyolar arap misalı

itsin oglum sen adam degilsin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

fabrikaların yılda tonlarca bıraktığı atık, kullandığı tonlarca su sorun değil

ama adamlar farkındalık adına bi kova su dökünce küresel ısınma

ok

Toplam Hit: 4399 Toplam Mesaj: 41