folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Belki de Katili yakalanıp Yüce Türk Adaletine teslim olduğu için insanlar sokaklara dökülmemiş olabilir.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    Fdumanli bunu yazdı

Hocalar aslında hepimiz biliyoruz ki Berkin Elvan ekmek almaya giderken falan vurulmadı. Yanlış anlaşılmasın elinde sapan olması falan ölümü meşru kılar demek istemiyorum. Bu mevzunun bu safhaya ulaşması çocuğun gezi parkı eylemlerinde vurulmasıydı. 

Misal ben her gün ölüm haberi okurum, yazık der geçerim. Fakat geçen seneki Fenerbahçe - Galatasaray maçından sonra bıçaklanarak öldürülen Burak Yıldırım beni derinden etkilemişti, okuyup 'yazık' demekle geçiştiremedim. 2 gün kendime gelemedim. Sonra ortaya çıktı ki Burak Yıldırım kardeşimiz de çok masum değilmiş, tabiki bu da onun katlini vacib kılmaz. İnsanlar kendi görüşlerindeki insanların ölümlerinden daha çok etkilenir ve bunu daha çok büyütürler...

Edit: fenerbahçeliyim

olendemi oldurendemi? illaki olendeymis.

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bu çocuk için yüzbinler toplandı hocam bence sen bundan sonra haber okurken haber  başlığını okuyup köpürme haberin devamını da oku. Halk katilin anasını sikecekti onlarca polis zor engel oldu.

Ayrıca her fırsatta "o çocuk için öyle yaptınız bunun için neden yapmıyonuz hırrrrrrr" demen hoş değil. Var böyle birkaç arkadaş çevremde, sürekli berkine ağladınız buna niye yapmıyonuz diyor az kalıyorum ağzının orta yerine kafa atayım.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

buna benzer memlekette ne kadar çok ölüm var sadece farkının bir türlü anlayamadık birisi devlet eliyle öldürüldü diğeri ise başka biri tarafından. halkın tepkisi devlet eliyle bir insanın öldürürlmesine bugün ses çıkarılmasaydı devlet eliyle daha çok cana kıylırdı ama abi baştan sallamadan hakaret etmeden önce keşke bunun düşünseydin 

yoksa ölümün hiç bir türlüsüs tasvip edilemez yalnız olaylar farklı bunun bilincinde olalaım derim 
    birde katilin devlet tarafından bulunamayıp korunması olabilirmi abbi kızacaksın ama gerçekten bana göre gereksiz kızmışsın ve konuyuy açmışsın farkınnı anladığında hak vereceksin

SeRDaR tarafından 19/Mar/14 20:57 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

tahribatta yazılan yorumu okuma oranı yerlerde.

adam ne diyor, millet neyle sataşacağını sapıtmış.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Aramızdaki yavşaklardan biri de sensin sanırım, sokakta protesto etmen gerekirken burada ne işin var?

tek hücreliler için özet geçiyorum, her ölen çocuk için eylem yapılmaz, katilinin devlet tarafından cezalandırılmadığı, hatta korunup Kahraman ilan edilen çocuk için eylem yapılır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

yavşaklar diyorsunda kim bu yavşaklar biraz açık konuş bu olayı protesto etmeyen herkes yavşak o zaman benmi öyle anladım yoksa?

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Manidar :)

http://www.youtube.com/watch?v=he3ZPPE3Iog

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Aramızdaki yavşaklardan biri de sensin sanırım, sokakta protesto etmen gerekirken burada ne işin var?

tek hücreliler için özet geçiyorum, her ölen çocuk için eylem yapılmaz, katilinin devlet tarafından cezalandırılmadığı, hatta korunup Kahraman ilan edilen çocuk için eylem yapılır.

Al senin kahramanın...

Teroristlerin serbest bırakılması için halay çeken 

Elinde sapan polise taş atan.

Hastaneye kaldırıldığımda cebinde patlayıcı madde çıkan kahraman..

Ekmek almaya giden kahraman..

Haberin Detayı

http://www.son.tv/haber-217788

https://www.youtube.com/watch?v=qrgjE1aiTes

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Al senin kahramanın...

Teroristlerin serbest bırakılması için halay çeken 

Elinde sapan polise taş atan.

Hastaneye kaldırıldığımda cebinde patlayıcı madde çıkan kahraman..

Ekmek almaya giden kahraman..

Haberin Detayı

http://www.son.tv/haber-217788

https://www.youtube.com/watch?v=qrgjE1aiTes

Hadi diyelim benim kahramanım bu, senin yavşak olduğunu değiştirir mi? Neden sokakta 10 yaşındaki çocuğun ölümünü protesto etmiyorsun?  Neden hala bilgisayar başındasın?  

Not: yanlış bilmeyin beyler beni bu mal gibi, bu güne kadar ne CHP'ye oy verdim ne de bu tarz bir eyleme katıldım, sadece polis tarafından öldürülen bir çocuğun  arkasından yazılan bu şerefsizce yazılar insan olanın yazacağı söyleyeceği şeyler değildir, aksi durumunda egemen bağışın öldürülmesini dahi meşru göstermiş olursunuz, bu notu yazmak istemezdim ama bu beyinsizler bilsin ona göre yazsın bu güne kadar MHP'den başka partiye oy vermedim (belediye seçimi hariç)

Toplam Hit: 11193 Toplam Mesaj: 94