folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İçki İçmiş Birisiyle Karşılaştınız Mı ?

İçki İçmiş Birisiyle Karşılaştınız Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

başlık anormal gelebilir.; yaşadığım olay 2 dkgeçmedi. az önce

şimdi evde oturordum inek şabanı izlerken sokakta 10 tane kız konuşurken bi çığlık duydum adam düştü filan. noluyo la dedim ne düşmesi. çıktım dışarı baktım harbiden düşmüş nerden düştüğü 2 metre yüksek bi yoldan aşağı düşmüş. aile kapı önünde oturuyor. babam adamın düştüğünü görsede gitmez bilir bu olayları. içmiştir diye yerinde oturuyor. içkili adam düştüğü yerden bizim kapı önünde doğru 5-10 adım ya attı ya atmadı ben önüne çıktım bak düşecek baba dedim adamı tutalım kesin düşer içkili haliyle. yok karışma dediysede ön tarafa gittim tam atladı düşeceği anda belinden tuttumki o an içmiş dedim leş gibi kokuyor. sonra giderken adamı oturtalım soğuk suyla kafasına su dökelim dediysemde babama yutturamadım elleşme diyor illa.neyse ben ısrarla kollarından tutarak oturttum 3 dk filan. adam hayattan bezdiğini lanet olsun bu hayat filan diyince bende haklısın abi çekilmiyor diye lafı açtım. harbi çile çektiğini anlatmaya başladı yalan söyleyene işini eksik yapana lanet olsun karşıma çıktıklarında öldüreceğim abi filan diyince bi an irkildim.  adam çok yanmış anlaşılanç

sonra babama anneme bana rahatsız ettimmi filan demeye başlayınca yok sen şurda otur bi dedim rahat ol 1 bardak suyu iç dedim ama yok diyo ben gidecem diyor. sonra adam ayakta sallanır gibi geldi yanıma iki eliyle kafamdan tuttu kulaklarımın arkasından bana dediği sözler;

Oğlum bak sen adamsın tamam mı bak adamsın senin gibi adam kimse olamaz sen başkaları gibi yamuk değilsin diye söylendi. bende tabi alttan alıp doğrudur abi inşallah öyle kalırım filan dedim. gerçekten o an napcağımı bilemedim ağzından içki sızıyor üstelik gözlerime bak diyor. anlamış değilim. senle görüşecez kardeşim ilerde senle görüşecez  seni sevdim diye sayıklamaya başlayarak ben gidiyorum deyip yola çıkmaya çalıştı merdivenlerden çıkarken yine düşüyodu ki bu sefer babam tuttu kollarından son anda kafası betona vurmaktan kurtuldu sonra yola çıkardık merdivenlere kadar yürüdü öyle böyle. merdivenler dediğim çakal deresindeki merdivenler en az 100 adım var baktım kesin yuvarlanacak dedim ama çıktı nasıl çıktıysa valla adama üzüldüm ama; o an napacağımı şaşırdım böyle bi olayla ilk defa karşılaştım yazayım dedim ne yapılır ? şimdi maça gidiyorum 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Hoca bunlardan bizim alt taraftaki yolda çok var. Genelde zararsızdırlar, Kaşınanları çok sopaladığımız olmuştur. Düşünce, dayak yeyince filan acı hissetmezler. Ayıldığı zaman da hiç bişey hatırlamazlar. Hoca kafana takma bile, üzülmene değmez...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

1-2 hafta önceydi.

Vapurdaydık izmirde.

İnecez,sona kaldık biz en arkadan ilerliyoz.

Adamın biri oturmuş uyuya kalmış ilnde bi torba abartısız 8-10 şişe , bira şişesi boş hepside :)

görevli uyandırmayaçalıştı kak gidiyoz hadi falan dedi adam bi irkildi ama kopuyoduk orda :D:D

düşüyodu az daha denize :D:D ( sarhoş olan )

hava da kararanlık :D 

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    walla bende içki içen insanlara yardım etmeliyiz yaa çok zor durumda oluolar ben kendimden biliorum 2 iç açıcı muhabbet çok iyi gider yardım dediysemde para yardımı falan deil zaten para yok ta :D ama ben içkiyi bıraktım psikolojik rahatsızlıklarım wardı gece uyuyamazdım, anlamsız kalp sıkışmaları falan otobüslerde daralmalar. nefes alamamalar vs falan 1 ay önce gözlerimdeki yaşları tutamazdım hiç bişiye gülemezdim bunları dile getirirken yine tutamıyacağım kendimi galiba sonradan kendime meşgu eticek işler buldumda rahatlarım şimdi çok iyiyim allahım sana şükürler olsun sadece paylaşmak istedim

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

3 günde bir 

Bi karakol dolusu Ve alayi SArhos bAzılarını kAFasına Suyada soksan :) hattaki bi arabada zopa atsan hala sarhos

Angaralıyız Laa....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    umutcan bunu yazdı:
    -----------------------------

3 günde bir 

Bi karakol dolusu Ve alayi SArhos bAzılarını kAFasına Suyada soksan :) hattaki bi arabada zopa atsan hala sarhos

-----------------------------
     öyle deme dostum yaa cidden yardım etmek gerekir mesela tutup kolumdan birisi bi gece adam akıllı bi muhabbet etseydi benimle ben bırakıcağıma şimdi inanırım

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    doğru bazıları kaldıramıyor alkolu ama inan bazılarıda o kadar ne söylesen anlamıyor dinlemiyor yani benim polis felan olduğum yok sadece abim görevli haftada bir kac gün giderim yanına görevli olduğu yerde pek böle jonjon yeri değil ankarada ismet pasada e ankarada olanlar bilir orayi adamı götürmüşler herhangi bir pavyona yada gazinoya sonra cıkıo gelio karakola ee benim paramı aldılar tamam cağırıyor mekan sahibini abi içti 3 taneda hatun cağırdı masaya hesab bu mekan sahibi gider bu sefer baslar sarhos ben böyle dewletin ben böyle polisin sonra karakoldaki memurlar zor alirlar :) valla ama biraz da dikkatli olmak lazım ağzı ile icenle var bide neyse :)

Angaralıyız Laa....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Evet ben oluyorum buyrun ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    biz bi gün oturuyoz sahilde sabahlıyacaz işte içki falan var yanımızda kuzen ortamı neyse... ordan 2 araba dayı çıktı bunlar içiyolar falan işte götürmüşler baya 2 si geldi yanımıza s.a gençler afiyet olsun falan dedi neyse a.s eyv :D konusuyorum ben adamla bizim kuzen ordan adamın muhabbetiyle ilgili bişeye küfür etti ama adama hiç bi yeri dokunmuyo öyle havaya etmiş gibi bişey :D neyse dayı başladı bak benim yanmda küfretmiceksin hiç sevmem küfürü bana mı ettin sen gibi konuşmalara :D adam ayakta zor duruyo ben diyorm yok abi etmedi sana alakasız bişeye etti yok diyo etmicek benim y anımda :D sonra bi daha etti kuzen bu ssefer iyice başladı etmiceksin falan diye zor yolladık herifi :D zaten gidemiyoda garibim sallanıyo :D atlatmıştık onu ekarte ederiz o sorun degil zaten ayakta duramıyolarda 2 araba dolusu adam kafaları güzel ne olcagı hiç belli olmaz silah vardır sıkar niye yaptında diyemezsin adam kendinde degil manyaga denk gelebilirsin dikkatli olmak lazım :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Biz Dead_Bodies'le hep birbirimize bakarız mesela..

dont think twice its all right
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    bi gün!..arkadaşla mahallede dolasıyoruz kavga edicek yer arıyoruz!..bi cadde var bizim burda..taksici adamın biriyle tartısıyor!..adam sarhoş..taksinin içine kusmus temizlik parası istiyor şöför wermem diyor!..biz durduk onları dinliyoruz!..arkadaşa dedim benim dayım senin baban taksici dövelim şu adamı..ok dedi. gittik taksiciye hayırdır abi falan..adam tekrar etti konustuklarını...sonra sarhos karakola gidiyorum ayağına uzadı..arkasından koştuk yakaladık..baya bi dövdük sonra ben yüzüğü fark ettim!..ewliymiş bıraktık..bi bankada calısıomus..bize para wermek istedi..alın paralar sizin olsun falan dedi!...bia an içimden almak gecti ama almadık!..ders olsun ona bi daha ya saglam içsin ya da içtikten sonra millete zarar wermesin!..
Toplam Hit: 6054 Toplam Mesaj: 28