folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İdam Cezası Karşıtı Mı Yoksa Destekçisi Misiniz?

İdam Cezası Karşıtı Mı Yoksa Destekçisi Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

adamına göre muamele olacak demiş birisi.. bence de öyle olmalı..

bu ülkede karnı aç diye hırsızlık yapan kişiye ceza veriyorlar.. zaten kötü olan psikolojisi ve hayatı daha da kötü oluyor..

ama öbür taraftan da tüm ülke huzurunu bozacak şekilde eylemler yapıp, binlerce askerimizin şehit edilmesine sebep olan bir şerefsizi paşa konağındaymış gibi besliyorlar..

idam cezası gelmeli, ilk olarak apo, yandaşları ve ülkedeki işleyişi bozmak isteyen herkesi asmak lazım..!

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Hak edeni şehir meydanında  herkesin içinde salladıracaksın ki ibret olsun aleme

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muratkaradag
    muratkaradag's avatar
    Erkek
    idam olmalı , idam olmali kı suclar azalsın insanlarda korku olsun ki düşünmesinler yakalanırsam yatar cıkarım die
    tecavüz idam terör idam diger suclarında cezası agır olmalı kaçakcılık hırsızlık kalpazanlık v.s. vs

Bu Alana REKLAM Verebilrsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

idam olacak ki tecavüzcüdeki

3 ay yatar sonra çıkarım gibi bir mantık silinsin.Vatanı bölmeye çalışanı tecavüzcüyü ahlaksızı teröristi alayını idam edeceksin ben bunu bilir bunu söylerim.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

idam olmalıdır.  t.c.  bölünmez bütünlüğüne kasteden ler birinci sırada yer almalıdır.

tecavüzcünün cezası kamuoyunun önünde çükü kökten kesme olmalıdır. ve köpeklere gözü önünde   yedirilmelidir.

Temel adalettir .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

arkadasim tc nin bölünmez bütünlügünü nasil oluyorda yagli gügüme bagliyorsun anlayamiyorum? bi ruh var bir bilinc var bu sinirlarin icinde manevviyat var miras var..

ha apo asilmali mi? anasi bacisi dahil kendisi bir sira seklinde sülalecek asilmali.. ondan sonrasi kadir mevlam ama bu itin hala yasamasi bana ölmüs bebeklerin ruhu sad olsun ki aklima her geldiginde batiyor..

sonrasinda su da varki kesinlikle anayasada cok büyük aciklar var, elin manyagi gidip tecavüz eder ve aynen 3 ay sonra cikar bunun gibi nice acik var.. yagli dügümden önce bunlar düzeltilmeli..

choosing my confessions...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sumer
    sumer's avatar
    Erkek

asalım , asalım , asalım

Yazmış Oldugum Cevaplardan Dogacak Herhangi Bir Sorundan Sorumluluk Kabul Etmiyorum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

devletin varlıgına ve bekasına

milletimin huzuruna kastı olanı asmak  lazım

yani idam cezasinin destakcisiyim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

idam cezasi tam anlamiyla kalkmamişti

vatana ihanet' den idam cezasi var biliyorum imralida köpek vatana ihanet etmedi aslinda etseydi asılırdır yüce adalet adalatsizlik yapiyor. ikinci bir konu ise idam kadar güzel bir şey yok. şahsım adına konusuyorum müebbet hapis cezasi alsam içeride bi kaçtane daha işe yaramaz adam öldürürüm yani nede olsa suçum ayni müebbet.

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Destekçisiyim..Ha dağda f16 vurmuş ben asmışım..

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 6477 Toplam Mesaj: 35