folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder İddaa Bayisindeki Sistem + (Kamera)

İddaa Bayisindeki Sistem + (Kamera)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

eğer çok iddaa oynuyosan keşke başlamasaydın..inş oynamıyosundur diye umuyorum..bi de insanlarla uğraşması zor..hayırlı olsun yeni işin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

yok hocam hiç görüntü almadı  3 kamerada bağlı karta 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

misterio_junior bunu yazdı:
    -----------------------------

eğer çok iddaa oynuyosan keşke başlamasaydın..inş oynamıyosundur diye umuyorum..bi de insanlarla uğraşması zor..hayırlı olsun yeni işin.

hocam ben bu oyunu oynadım onda sağlam para tutturdum başıma gelmeyen kalmadı para harap oldu o gün bu gün oynamıyorum valla acıyorum buradakilere ya çoluk çocuğunun rıskını yatırıyorlar buna ya allah akıl fikir ihsan eylesin 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

bensiz_aglama bunu yazdı:

misterio_junior bunu yazdı:

hocam ben bu oyunu oynadım onda sağlam para tutturdum başıma gelmeyen kalmadı para harap oldu o gün bu gün oynamıyorum valla acıyorum buradakilere ya çoluk çocuğunun rıskını yatırıyorlar buna ya allah akıl fikir ihsan eylesin 

en iyisi oynamamak..ben çok oynadım toplasam şuan verdiklerimi hesaplayamam...doğru söylüyosun millet evine ekmek almıyo gelip buraya yatırıyo bende aynıyım aslındada dönemiyoruz bu yolsan işte..kazanma hırsı kaybettiklerini almak tüm oynayanlarda bu var..ama zor bi iş seçmişsin insanlarla uğraşmak kadar zor bi iş yok adamlar sürekli yanlış yazıyolar, dikkatli olman lazım..allah yardımcımız olsun :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Programı sağlıklı biçimde kurduysan ve görüntü alamadıysan, kart driverinin kurulu olup olmadığını kontrol et. Driverini kur. Diğer şekilde, güvenlik kameralarının elektriğini aldığı güç kaynağının elektriğe takılı olduğundan emin ol.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

hocam şimdi kart driver yuklu ama guc olayında soyle bırsey kartan cıkan kablolar kameranın orada tek kablodan 2 kabloya ayrılıyor buda gucu karttan mı alıyor acaba yada ben sana teamwiewer atıyım ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Teamviewerlık birşey yok. Kameradan iki kablo çıkar. Elektriğini takmadın mı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

takılı9 hocam kameraya 2 kablo takılı 10 cm sonra tek kabloya dönüyor sonra o kabloda pc deki kartın girişine takılıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

bensiz_aglama bunu yazdı:

takılı9 hocam kameraya 2 kablo takılı 10 cm sonra tek kabloya dönüyor sonra o kabloda pc deki kartın girişine takılıyor

O birleşen kablo karta 10 cm kala tekrar ayrılıyordur?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

yopk hocam yok baktım sadecebır tek kameraların  oradan cıkıyor anlamadım gıttı aslında haklısın kameralara guc verecek bır zımbırtı olması lazım usb degilki güç alsın kameracılar bile gelmiş bakmışlar onlarda anlayamamış yapamadan gitmişler :D

Toplam Hit: 4034 Toplam Mesaj: 29