folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İddaa Oynamak Kolay Mı, Nasıl Oynanır?

İddaa Oynamak Kolay Mı, Nasıl Oynanır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

ben olsam üstüne üstüne 229 lira daha koyup eskort tutmasını tavsiye ederdim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben senin yerinde olsam hesaptan parayı çekmezdin nesine.comdan hesap açardım oradan iddaa takip edenlerin yorumlarına ve kendi yorumlarıma bakarak kupon yapıp kaydederdim ki öyle yapıyom bu sıralar en son kendine güvendiğin zaman kaydettiğin kuponlardan hayali bişeyler kazanmaya başladığın zaman yani 2 atsaymışım 60 tl alcakmışım gibi tutturduğun kuponşlar arttımı harbi iddaya kapılarını açarsın. netten oynamak en güzeli mesela kupon yapıyom tek maçdan yatıyo ama diğerlerine güveniyom açıyom telden nesine.comu o maçı çıkarıp bi kupon daha yapıyom :D tabi bunlar için para lazım 20-3- tl bişey değil... acıma 2000 tl ile gir illaki tutacak ve 2000 tl 3e katlanacak. ama 20 tl katlanmıyo işte katlansa da az katlanıyo. geçenlerde piçin biri tempobette 2bin tl idi sanırsam 3 günde 81000 tl yaptı tempobet hesabını kapattı :)

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

ben senin yerinde olsam hesaptan parayı çekmezdin nesine.comdan hesap açardım oradan iddaa takip edenlerin yorumlarına ve kendi yorumlarıma bakarak kupon yapıp kaydederdim ki öyle yapıyom bu sıralar en son kendine güvendiğin zaman kaydettiğin kuponlardan hayali bişeyler kazanmaya başladığın zaman yani 2 atsaymışım 60 tl alcakmışım gibi tutturduğun kuponşlar arttımı harbi iddaya kapılarını açarsın. netten oynamak en güzeli mesela kupon yapıyom tek maçdan yatıyo ama diğerlerine güveniyom açıyom telden nesine.comu o maçı çıkarıp bi kupon daha yapıyom :D tabi bunlar için para lazım 20-3- tl bişey değil... acıma 2000 tl ile gir illaki tutacak ve 2000 tl 3e katlanacak. ama 20 tl katlanmıyo işte katlansa da az katlanıyo. geçenlerde piçin biri tempobette 2bin tl idi sanırsam 3 günde 81000 tl yaptı tempobet hesabını kapattı :)

Şu idda oynamayı bize de öğretin la

biizm burda da bi eleman var geçen 500 lira param var tablet alcam deyip duryordu hatuna. bende tablet al yani ipad al demiştim oda para yetmez faln diyip duryordu

gece cüzdanından bi kağıt göstereceğim diye uğraşıp duryor bana çıkartmyorda, baktım idda kupnu üzerinde 1800 lira yazıyor dedim aldınmı yok dedi şimdi gidip bayiden parayı alacam dedi

500 lirayı direk yatırmış çocuk iddaya

gözümlü egörmesem inanazdım

la dedim iyi bir günde 1300 lira para

bend eoynasam ama iyi bilmiyorum işte uzamanlar bi eğitim versin sitede

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Ulan kıraathaneye dönmüş bura :|

Forumda kumar eğitimi istendiğini ilk kez gördüm, yaşadım tecrübe ettim, ve çıkıyorum.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

biizm burda da bi eleman var geçen 500 lira param var tablet alcam deyip duryordu hatuna. bende tablet al yani ipad al demiştim oda para yetmez faln diyip duryordu

gece cüzdanından bi kağıt göstereceğim diye uğraşıp duryor bana çıkartmyorda, baktım idda kupnu üzerinde 1800 lira yazıyor dedim aldınmı yok dedi şimdi gidip bayiden parayı alacam dedi

basit takımların durumuna bakıp rakip takımın durumuyla karşılaştırıyorsun ve 1. takım  veya 2. takım yener karşılıklı gol olur  90 dk boyunca 3 gol altı olur 3gol üstü olur 7gol üstü olur 3-4 gol arası olur 4-6 gol arası olıur iilk takım 2. takımı 2 farkla yener handikapla kazanır gibi tahminlerde bulunuyon oynuyon :) 

mesela benim takip ettiğim birisinin verdiği banko kupon bu

867 (16.5h) Gaziantep Bsb - Anadolu Efes 1 Oran: 1,70
    301 Kerkyra - Asteras Tripolis ALT Oran: 1,40
    303 Monaco - Laval 1 Oran: 1,35

3.21

gaziantep maçı alır demiş

301 nolu maç 3 gol altı olur demiş yani en fazla 2 gol olur diyor 

303 ise 1. takım alır demiş.  oranları zaten yazılı toplam da oran 3.21 yapıyor yani buna 20 yatırırsanız 65 tl gibi bi para alırsınız. tabi yatarsa bi maç para gider :)

İmzalar Kaldırılsın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

ben olsam paranın 3/10'u ile banko kopon 4/13'ü ile süpriz kupon 4/25 i ile yemek yer 1/8'i'nin üzerine ilk paramın 9/10'u kadar daha ekleyip mutlu masaja girdim 

geriye ne kadar param kaldı

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    iMPaLa bunu yazdı

21 lira nerden geldi :)

Makale yazdım usta :)

Peroksit bunu yazdı

Bende anlamam bu idda işinden anlıyanlarda profesör gibi terimli konuşur şukadar misli oran moran

Sorma ya hocam, vallaha çok karışık geliyor :D

Tosun bunu yazdı

Ben çok iddaa oynadım ,tecrübeliyim bu konuda.

Ben senin yerinde olsam 21lirayı alırım üstüne 3-5tl daha ekler güzel bir yemek yerim :D

Usta amacım 2-3 lira yatırıp 21i 30 lira yapmak mesela, milyarlar kazanmak değil :D

Peroksit bunu yazdı
    tosun bunu yazdı

Ben çok iddaa oynadım ,tecrübeliyim bu konuda.

Ben senin yerinde olsam 21lirayı alırım üstüne 3-5tl daha ekler güzel bir yemek yerim :D

Ben olsam üstüne 29 tl daha koyup keraneye gitmesini tavsiye ederim :D

Ahaha :D Kerane bana gelsin amk :D

Clostridium bunu yazdı

usta az para yatırıp cok beklersen yatarsın bu seneki en güzel vurgunum 3 liraya 344 lira almamdı :)
    20 30 bascaksın 3 maç fixleyip alcaksın 50-60 lira .) parayı bı yere koydugunda kendı kendını katlamıyo maalesef ama bu sekılde haftalık harclıgımı cıkardıgım dogrudur :) 

Kime, neye göre basıcam :/ İki tane rastgele hazır kupon seçtim bugün mislidekilerden, acunun kupon falan varmış. Hayırlısı bakalım :D

mavitutku bunu yazdı

ben olsam üstüne üstüne 229 lira daha koyup eskort tutmasını tavsiye ederdim

15 lirasını çektim, 6 liralık iddia oynayıp. 15 lirayla 2-3 dakikalığına kiralamayı düşünüyorum :)

siyahbereli bunu yazdı

basit takımların durumuna bakıp rakip takımın durumuyla karşılaştırıyorsun ve 1. takım  veya 2. takım yener karşılıklı gol olur  90 dk boyunca 3 gol altı olur 3gol üstü olur 7gol üstü olur 3-4 gol arası olur 4-6 gol arası olıur iilk takım 2. takımı 2 farkla yener handikapla kazanır gibi tahminlerde bulunuyon oynuyon :) 

mesela benim takip ettiğim birisinin verdiği banko kupon bu

867 (16.5h) Gaziantep Bsb - Anadolu Efes 1 Oran: 1,70
    301 Kerkyra - Asteras Tripolis ALT Oran: 1,40
    303 Monaco - Laval 1 Oran: 1,35

3.21

gaziantep maçı alır demiş

301 nolu maç 3 gol altı olur demiş yani en fazla 2 gol olur diyor 

303 ise 1. takım alır demiş.  oranları zaten yazılı toplam da oran 3.21 yapıyor yani buna 20 yatırırsanız 65 tl gibi bi para alırsınız. tabi yatarsa bi maç para gider :)

Aha, o kupona 2 lira yatırdım işte :D bi 10 lira gelse de sevinsem :D

Allura bunu yazdı

ben olsam paranın 3/10'u ile banko kopon 4/13'ü ile süpriz kupon 4/25 i ile yemek yer 1/8'i'nin üzerine ilk paramın 9/10'u kadar daha ekleyip mutlu masaja girdim 

geriye ne kadar param kaldı

Şimdi makara bi yana, banko kuponu nereden buluyoruk? :D

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

İddada banko kupon diye bişey yoktur yaşanmış tecrübeyle sabittir :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunu oynayacaktım ben hiç kastırmadım oynamadım.. https://www.nesine.com/forms/account/IddaaSavedCouponDetails.aspx?cpn=73W7b_sum_QbZQ0_eql_

İmzalar Kaldırılsın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

hocam bak benim sistemim şöyle.  3 basketbol maçı oynuyorum 1.70 oranları. 3 er maçlık 3 misli 5 kupon yapıyorum. bir tanesi tutarsa 14.5 tl falan alıyorum. yani verdiğim parayı geri alıyorum. he 2 tanesi tutarsa 29 lira :) 

Toplam Hit: 5182 Toplam Mesaj: 32