folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İdeal Erkeğin Üzen Erkek Olması

İdeal Erkeğin Üzen Erkek Olması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

ekşideki yazıyı buraya ne amaçla getirdin hocam? orda tartışsan. düşüncelerini orda yazsan olmuyor mu? bu tür konuları hiç sevmem yok erkekler şöyleyken kızlar böyle ıdı vıdı. sen kendini geliştir de gerisini akışına bırak. elbet düşecektir bir kız istediğin tarzda

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek

Guzel tespit ama sirf hatun ayarliyacam diye karakterden fazla odun vermemek gerekir kanisindayim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Persebar bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

artık o kadar çok gereksiz yere tartışma çıkarıldı ki sanırım her gördüğümü artık bana kızıyor algılamaya başladım

mesele buysa ben özür diliyorum.

ablanız olarak size altın değerinde  bir tavsiye

bir kişiyi beğendiysen onu tanı. normal bir erkek arkadaşına soracağın tipte sorularla tanımaya çalış.

biraz gözlemle öğrenmek istediklerini direk sormada dolaylı sorularla öğrenmeye çalış.  zaten senin ne yapmaya çalıştığını anlar  o sana sinyalini verir

böylece yüz göz olmadan birbirinizle ileşiminiz olur.

daha çok şey var ama bundan sonrası sizin yeteneğinize kalmış.

ben kaplumba gibi yavaş olun demiyorum. çünkü kaçar yakalayamazsınız

ama çita gibide bir hız sizi  duvara toslatır. 

E tamam iyi hoş karar veriyorsun konuşma stiliini yönlendirmelerini ona göre yapmaya başlıyorsun kızın hoşlandığı şeylerden hoşlanıp ilgisini

üzerine çekmek gibi şimdi gelde bana akıl ver olaya bak..

Şimdi soruyorum ablacım genel olarak kadınlarda mı böyle yoksa insansan insana mı ben ne yapayım şimdi ?

Edit:İlk paragrafta yazdığıma eklemeyi unutmuşum anlatılan olabilirdeki sahış iş sevgili aşamasına gelince hiçde öyle olmuyor tamamen farklı bir insana bürünüyor..

konuşma sitili o kişiye göre ayarlanmaz

kızın hoşlandığı şeylerden hoşlanıyor gibide yapılmaz

zaten başta hata yapmışsın. kendin ol. kendi hoşlandıklarından bahset, kendi sitilini oluştur  bundan sonraki durumlarda bari

zoraki bir uyum sağlamak zoraki bir şekilde arkadaşlık oluyor.

kimse kendine yalan söyleyemez. bir süre sonra o oyunu oynamak istemiyorsun.

oda zaten sana aynısını yapmış oluyor. oda kendi gibi olmamış oluyor.

neyse gelmiş geçmiş..

son soruna gelince bütün kadınlar böyle değil, sana denk gelmemiş :(

arkadaşınla olan ilişkine birşey diyemem sen halledecekjsin ama genel birşey söyleyim en başta kendini iyi ifade edeceksin.

söylemler çabuk unutuluyor kendini davranışlarınla yaptığın hareketlerle söylediklerinin arkasında olduğunu hiç çizgini bozmadan ifade edeceksin.

senden nefret edeceklersede sen olduğun için nefret etsinler.

seni başkası gibi sevilmekten kork.

bu arada kendimi aile danışmanı gibi hissettim:)))))))

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Başka işin yok mu hocam senin. Bırak bir kadını, diğer hiçbir insana çok fazla değer verilmez. Senin popon yumuşak henüz. Anlarsın birgün.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

futurist'i sahneye bekliyoruz.

"piç kızlar" ile gelir. 

hiç yorum yapmadığım bir konuda bile adım geçiyor. sonrada heryerde yorumun  var diye yükleniyorsunuz ...

yorum yazmayacaktım  ama çok istedin galiba :)

Cansudan hoşlanıyorsun anladıkta kızın haberi yok senin atmadığın takla kalmamış üstelik kızıda tanımıyorsun. ne bekliyorsun ki?

Çeşit çeşit karakterde  kız varsa çeşit çeşit karakterdede erkek var. bakış açılarıda ona göre değişir

matemeatiksel bir kombinasyonla kimin kime denk geldiğini bilemeyiz.mesela:

iyi bir erkek kötü bir kıza denk geldiyse  "bu kız kötü"

iyi bir erkek iyi bir kıza denk geldiyse " bu kız iyi"

Eğer erkek kötüyse iyi bir kıza denk gelirse " bu kız salak" ( işine gelmiyor)

kötü erkek kötü bir kıza den geldiyse " bu kız çok has be" diyor

bende sizlere şunu sormak istiyoruım:

neden erkekler kızlar konusunda bu kadar takıntılı? bulunmaz hint kumaşımı. 6 milyardan nüfusdan başka kız bulamıyormusunuz

neden erkekler gurur meselesi yapıyor reddedilince ?

ergenlik çağı ve az daha ileri yaşlarda takıntılı olur erkekler. 

geneldee kötü kızlara denk gelirler ve çok acı çekerler.

bu yaş ve skınıtıları atlattıktan sonra dünya umurlarında olmaz bulduğu hatunu çatlatıp geçerler.

arkalarına bile bakmazlar.

çünkü yeterince boynuzlanmış ve kızlara karşı güvenileri sarsılmıştır.

en son mutlu bir yuva istlerler ve yılların tecrübesi ile sağlam bir hatun denk getirip evlenirler.

mevzu budur nokta atışı.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

beyler futurist kendini aştı .. artık her konuda değil her sayfada yorumu var :D

www.bursapr.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı

beyler futurist kendini aştı .. artık her konuda değil her sayfada yorumu var :D

öyle deme iyi insan ama toy o yüzden yanlış yönlendiriliyor .d.d

Not:bu cümleyi garez vs olarak algılama futurist Allah korusun bir sayfa laf yemek istemiyorum .d.d

ReyiZ tarafından 10/Mar/14 19:38 tarihinde düzenlenmiştir

Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Başka işin yok mu hocam senin. Bırak bir kadını, diğer hiçbir insana çok fazla değer verilmez. Senin popon yumuşak henüz. Anlarsın birgün.

Tengri Türkü korusun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayp
    gokayp's avatar
    Erkek

bi arkdaş tavsiyesi diyecem ama...

seversen sikilirsin, sikerken sevilirsin.

pek çok kez denendi test edildi onaylandı amk!!!

gP
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Bir kız vardı sözlükte, piç erkeklerle takılıp acı çekmekten zevk alıyorum diyen :)

Bu tip kızlar piç erkek tercih eder yapacak bir şey yok :)

Trilyonlarca yazıldı abi sözlüklerde bak.

https://eksisozluk.com/hatunlarin-efendi-adam-yerine-pic-tercihi--1087525

http://www.itusozluk.com/goster.php/k%FDzlar%FDn+efendi+adam+yerine+pi%E7+adam+tercihi

http://www.uludagsozluk.com/k/hatunlar%C4%B1n-efendi-erkek-yerine-pi%C3%A7-tercihi/

http://www.uludagsozluk.com/k/k%C4%B1zlar%C4%B1n-efendi-adam-yerine-pi%C3%A7-adam-tercihi/

Yapacak bir şey yok he her kız aynı mı değil ama sorun bu :D

He is not anymore.
Toplam Hit: 5924 Toplam Mesaj: 69