folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İftar Çadırında Yaşadığım Olay

İftar Çadırında Yaşadığım Olay

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Arkadaşla iftar çadırındayız, ezan okundu orucumuzu açtık yemeğimizi yiyoruz. Yaşlı bir amca bizim oturduğumuz masaya tabldotunu bırakıp dışarı hava almaya çıkmış, ezan okununca geldi birisine sitem eder gibi bağırmaya başladı. Bağırdığı kişi meğerse amcanın tabldotundaki tavukları çalmış yemiş.

Konuşma aynen şu:

Masadaki bir şahıs: ben sana dedim değil mi o tabağın sahibi var yeme diye...

Amca: neden benim tavuklarımı yedin kendi yemeğin yok mu

Piç herif: ben nereden bileyim senin olduğunu

A: dışarıdaydım ben gelecektim kendi yemeğin dururken neden benimkini yedin

P: ne yapacaktım ya ? 

Neyse böyle amca homurdanmaya başladı morali bozuldu bayaa, piç şerefsiz herif te yüzsüz utanmadan yemeğini yemeye devam etti. Aradan 5-10 dk geçti bunlar yine tartışmaya başladı ben dayanamadım, çok sinirleniyorum böyle durumlarda.

Adama "sen haksızsın bir de üste çıkmaya çalışma boşuna, herkesin kendi yemeği var, sana sahibi var demişler yine de yemişsin yanlış yapmışsın bir de üste çıkıyorsun" dedim "doğrusu neymiş öğret te öğrenelim" dedi birbirimize girecekken masadaki arabulucu tatlı adam "doymadıysanız ustalara söyleyin yine versinler" gibi eşylerle ortamı yumuşattı.

Bu amcanın yemeğini çalan götveren kalktı giderken amcaya diyor ki "ben bu yobazı tanıyorum, bu çok yobazdır hep böyle yapar".

Şimdi bu piçin psikolojik sorunları olduğu kesin. Kendisinin yobazlık yapıp başkasına yobazsın demesi de ayrı bir saçmalık.

Neyse buraları geçtim de çadırdaki nereden baksan 50-60 tane insanın hiçbirinden mi ses çıkmaz ? Hiçkimse mi haksıza sen haksızsın yanlış yapıyorsun demez ? Bir tane orospu çocuğu çıkmış yaşlı birinin hakkını gasp ediyor ve bir tane allahın kulu (hepsi sözde müslüman hepsi ibadet amaçlı gelmiş oraya, sorsan hepsi kul hakkına doğruluğa önem veren kişiler) çıkıp ta diyemiyor ki yanlış ! 

Biz ne ara böyle bir toplum haline geldik ? 2000 li yılların başlarında Türkiye ve Türk halkı böyle değildi birisi hırsızlık yaparsa toplum tarafından en ağır şekilde dışlanır ve hatta gerekirse dövülürdü biz niye böyle olduyk bilmiyorum. Bir tane psikopat çıkmış ali kıran başkesenlik yapıyor, hırsızlık yapıyor ama herkes izliyor, kimse dur arkadaş demiyor.

İçimde kalmasın anlatmak istedim.

DadasAdam tarafından 11/Haz/18 12:05 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bukadar içerliyicegine vursaydın kafasına tabildotu amk hem hakaret ettirmişsin kendine hemde bir tepki koyamamışsın ne diyelimki 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam iftar çadırında yaş ortalaması büyük ise çatışıp morellerini bozmak istememiştir amcalar. amcaların gücü o ibneye yetmeyebilir yada adam ayarsızlık yapar adamların gururuna dokunabilir.

gurursuz ibneyi tokatlamak gerekiyormuş asılda ama şimdi iftarda da olay olmasın demişerdir..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam bizim millet sikmeyeceği eşşeğin önüne ot koymaz  , aman bana dokunmasın ne yaparsan yapsın !..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Amca dua etsin fetöcü vatan hayini ilan edilmediğine.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

bukadar içerliyicegine vursaydın kafasına tabildotu amk hem hakaret ettirmişsin kendine hemde bir tepki koyamamışsın ne diyelimki 

O da benden yaşlı olduğu için engel oldum kendime böyle basit olaylar cinayetle sonuçlanabiliyor hocam girişmek her zaman çözüm değil. Benim içerlediğim kimsenin sesinin çıkmaması. Herkes kötü bir laf söylese o bir daha böyle bir şeye cürret edemezdi.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Geçen gün Kadıköy'de 16-17 yaşındaki çocukları polis deli gibi dövdü polis aracında, herkes izledi. Vicdan diye bişey kalmadı kimsede, gücü elinde bulunduranda eziyor haliyle. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Biz ne ara böyle bir toplum haline geldik ? 2000 li yılların başlarında Türkiye ve Türk halkı böyle değildi

Cevabı burda belli 2018 yılındayız bilin bakalım hirsizligi tecavuzu din kisvesi altinda saklayan kim :)

İts My Life. NOW or NEVER
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Tavukları çalma beni benden aldı, millet aç aç..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

fakir ihtiyacı olan birisinin hakkını kasp ederim diye iftar çadırına gitmem

öğrenciliğimde 1 kere gitmiştim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

Yanlış yapılacak harekete örnek arayanlar okusun diye mesajı koruma kalkanı yaptım :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 3852 Toplam Mesaj: 28
iftar çadırı müslümanların sessizliği