İhaleden Uygun Araçlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

arkadaşlar başlıkdanda anlıyacagınız gibi ihaleden araç alıyoruz araçların tüm eksper raporlarını veriyoruz ve piyasanın 5 ve 8 milyar altında oluyor bu rakamlar her araçdan 1 yada 2 milyar kazanıyorum sadece abartı uçuk rakamlar düşünmüyorum aklında araç almak varsa önce bana pm atıp elimdeki araçları ögrene bilirsiniz yardımcı olacagımdan emin olabilirsiniz ve istediginiz aracada %70 %80 ine kadar kredi çıkarılmasına yardımcı olurum bu anlamdada çok saglam dostluklar edindim.

Mod not. Konuda bircok post var. Gorusmus olan murid varsa goruslerini yazmak hakkidir, bu yuzden kilidi aciyorum.

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mafya var diyorlar bu işlerde doğru mu hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Mafya var diyorlar bu işlerde doğru mu hocam ?

Bizim bi tanıdık internetten giriyor ihalelere. Arada gümrükten vs de düşüyormuş. En son kayseriden Passat aldı bu şekilde biraz masraf yapıp satıyor.

Mafya olayı özellikle kurumsal firma ihalelerin oluyor diyorlar. Atıyorum A bankası araçlarını elden çıkaracak sen tek tek fiyat verene kadar adamlar toplu olarak çöküyor. Zaten artık çoğu banka bu şekilde toplu elden çıkarıyor. Bir kısmıda filo kiralama yapıyor.

İnternete kapalı çoğu ihalede bir şekilde bir şeyler dönüyor ama :/

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Hasarlı aracmi veya kiraliktan çıkan aracmi düşünüyoruz almayi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

geçenlerde bi herifle konuştum 2000 model falan olabildiğince hurda ama yürür halde mercedesleri ucuza alıp iranda tuz parasına yaptırıp buraya geri gelip satıyorum dedi. iranda parça ucuzmuş falan

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

geçenlerde bi herifle konuştum 2000 model falan olabildiğince hurda ama yürür halde mercedesleri ucuza alıp iranda tuz parasına yaptırıp buraya geri gelip satıyorum dedi. iranda parça ucuzmuş falan

iran ambargodan dolayı uçakları düşüyor yahu nasıl parça ucuz oluyor

Love is nothing without fucking.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hangi araçlar var?

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Şuan elinde hangi araçlar var durumları nedir fiyat ne istiyorsun bi fikir edinmek için görelim malzemeyi önce .)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

gürcistan olabilir o ya..

Dur be kadınnnn....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Abi motor da düşüyor mu oraya

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

hangi ilden satış yapıyorsun. Hangi araçlar var fiyat vs

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 4103 Toplam Mesaj: 29
arac satis