İkinci El Arac Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

Arabadan anlayan birilerine vardir illaki aramizda. 400k nakit uzerine maksimum 400k kredi seklinde almayi dusunuyorum. Gunluk 100-120 km sehirler arasi yol yapicak. Otomatik, manuel fark etmez. LPG, Benzin, Dizel hangisinin daha mantikli oldugu hakkinda hic bir fikrim yok. Ariza cikarma ihtimaline karsi ve kredi olaylarindan dolayi maksimum 3-5 yasinda bir arac dusunuyorum. 

Maksimum 700k-800k araliginda tavsiyelerinizi bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

focus al hocam dizel filoların vazgeçilmezi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

Abi elektrikli kullanıyorum ama şu hafif ticari araçlara aşırı yükseliyorum. Doblo fiorino motor parçalanana kadar sürmek istiyorum 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

0 bişeyler alınabilir. 

900k dacia sandero  0km

5 yıl kazasız belasız kullanın . 

reno kombi var . ticari . 800-830k 0ı

boş paket doblo 850 k 0ı

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

0 bişeyler alınabilir. 

900k dacia sandero  0km

5 yıl kazasız belasız kullanın . 

reno kombi var . ticari . 800-830k 0ı

boş paket doblo 850 k 0ı

egea cross 

hyundia i20 

üstüne bi 100lük daha koyulup 0 alınabilir.

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/skoda-octavia?a5_min=2019&a5_max=2019&a116445=1263354&sorting=price_asc

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Sıfır km Fiat Fiorino eko safeline 1.4 benzin + fabrikasyon LPG 

Ekran da var.

600 k ya satılıyor. 

Araba km yapacaksa ticari al. 2. Elde ticarideki km, binek otodaki kadar göz doldurmuyor. Hatta özellikle km fazla olan araç arayan işletmeler var. Kalan parayı da altına yatır ons artacak ytd :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ekran da var.

600 k ya satılıyor. 

Araba km yapacaksa ticari al. 2. Elde ticarideki km, binek otodaki kadar göz doldurmuyor. Hatta özellikle km fazla olan araç arayan işletmeler var. Kalan parayı da altına yatır ons artacak ytd :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    NaZi_ bunu yazdı

Ekran da var.

600 k ya satılıyor. 

niye ? bakımları aksatılmamıştır diye mi ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Ekran da var.

600 k ya satılıyor. 

niye ? bakımları aksatılmamıştır diye mi ?

Gider gösterip vergiden düşmek için

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    latriene bunu yazdı

Arabadan anlayan birilerine vardir illaki aramizda. 400k nakit uzerine maksimum 400k kredi seklinde almayi dusunuyorum. Gunluk 100-120 km sehirler arasi yol yapicak. Otomatik, manuel fark etmez. LPG, Benzin, Dizel hangisinin daha mantikli oldugu hakkinda hic bir fikrim yok. Ariza cikarma ihtimaline karsi ve kredi olaylarindan dolayi maksimum 3-5 yasinda bir arac dusunuyorum. 

Maksimum 700k-800k araliginda tavsiyelerinizi bekliyorum

Alman dizel alabilirsin hocam , dsg vw de sknti olabiliyor.

İstanbul'da vs önden manuel alma.zaten.

Düzgün bakim.yaptiran , bindiği arabayı dinleyen insan varsa al,yoksa.herkes birbirine.iteleme derdinde.

Tamircileri dinleme,onlar arıza yapan araçları severler.

Japonlara bakabilirsin toyata , Kia vs .

Bende polo vardı 2006  180k km'de.aldm 230kusurda sattım, bir hoca geldi bindi tamam aliyrm dedi gitti.ben 280 e sattım sanırım .Jetta ,Passat alacaktım  ,niyetlendim arabalarda ,devamli birşey çıkinca denk geldi sıfır Berlingo aldim.sahsi tavsiyem ,cherry vs bile olsa git sıfır al derim ,o fiyatlara vardır illaki bir araç.Su saatten sonra ,param olursa ikinci el araç  filan almam.iyi cesaret ediyormusuz yuzellibin üstü kmli araçlar almaya

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1850 Toplam Mesaj: 19
arac ikinci el tavsiye