folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İkiside Birbirinden Çok Farklı Kulvarlardalar Biliyorum Ama 1992 Model Bmw 520 Yoksa Peugeot 106 Mı

İkiside Birbirinden Çok Farklı Kulvarlardalar Biliyorum Ama 1992 Model Bmw 520 Yoksa Peugeot 106 Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Conquer bunu yazdı:
    -----------------------------

Kaligula bunu yazdı:

kardeşim eğer dediğin bmw bundansa " http://image5.sahibinden.com/photos/35/92/49/14359249_yo7.jpg "  al bence coook hoşuma gidiyor bu model.

ama eğer şöyle bir modifiye yaptırabilirsen http://www.arabalarim.org/data/media/414/pics-max-7900-299991-peugeot-106.jpg  106 al derim ama sokakta bırakamazsın park için arabayı zükerler.

ama ben bmw den yanayım.

Allah iyiligini versin haci :D

senin gösterdigin araba,3lük e 46.

konu ile alakasi bile yok,üstelik en az 2001 model :D

tmm o zaman 106 al bmw nin gösterdiğim modelinden aşşağası tipsiz.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek
    nissana aban :D o fiyata gerçekten iyi

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

5.20 yle kararsız kaldığın arabaya bak hacı.

uzun yolda bi bin derim 5.20 ye.

yatakta yatarken yorulduğunu hissedeceksin :)

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

eski 3veya5 serisi bmw alma zaten mimli araba halk arasında çakal kasa deniyor,

ayrıca şu açıdanda bakarsak, çok benzin yer, parçası pahalı, motor hacmi büyük olduğu için vergisi pahalı, eski olduğu için periyodik olarak arıza çıkarır,

106 da alma ilk çıktığı zamanlarda 106 ların çoğu piçlerin elinde olduğu için karı kız sevdasına arabayı hor kullanmışlardır

o paraya 206 veya saxo düşürebilirsin

saxoyu öneririm 106dan daha iyi,

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    al bir honda geç git derim değeri düşmeyen nadir araçlardan bmw falan boşver o paraya belliki 91 94 arası 5lerden alacan parana yazık etme derim al bir japon arabası bak keyfine...

l enfer c est les autres Sartre ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

bak bıraderr tamır dukkanımız var ve sana tavsıyemm her yönden anlatıcamm ılk önce 106yı ele alalımmm tmm haklısın seri hızgı görunusu sesi olan bır araba yakısına göre hızlııı kabull bunlar artılarıı ama ırde eksılerını dusun en önemlısı kagıt gıbııı 106la kaza yapsan allah göstermesınnn arabadan sag cıkman cooook zor mucıze gereklıı ayrıca 106yı alıp öyle kullanıcagını zannetmıyorum hele bırde gtı sa ıs degısır 6 sanzımanın uzerıneee saglam bır egzoz saglam bır sekıl koymazsan ayıp olur bırde ona para harcıyacaksınnn parcaları pahalıdır..

gelelım bmw 5.20ye araba arkadaslarında dedıgı gıbı tanktırr yavas hızlanırr ama uzun yolda kralı gelseee elınden yolu alamazzz tıkanmazz asla balına kasaysa seri kalkma özellıyı yuksektırr modıfıye ıstemez sadece bır hava fılıtresı takarsınn m5 gıbı bagırır bırde egzoz koyarsınnn hava cıkısı ve sesi guclu olur ayrıca parcasını her yerde ve normal fıyatada bulabılırsınn ve ölusu bıle para eder kaza yaptıgında bılee vurdugun kısı dusunsun sana kolay kolay bırsey olmaz ben tercıhımı bmwden yana kullanırım ama zevkler konusu ısın ıcıne gırerse tercıhı sana bırakırım kolay gelsnnn..

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

arkadaslar fikirler icin saolun destination arkadasın gazladığı gibi nissan akar :D

12 bin e aldım nissanı çok temiz araba ama gözümde istedğim gibi durmayan parçaları değiştiriorum son halini buraya koyarım yakında :D tekrar teşekkürler herkese.. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek

hocam sen benı dınle 106 al  nie diceksın bmw den o modelınden bı abıde vardı adam satamadı gitti palio la takasa girdi en son okadar  +çok deli şekılde mazot yakıor parça bkaımdan pağlı .w 106 al body kit falan çok güzel oluorlar hava filtelreı cant mant:d fena bi araba oluor benden sölemesı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

lenova bunu yazdı:

hocam sen benı dınle 106 al  nie diceksın bmw den o modelınden bı abıde vardı adam satamadı gitti palio la takasa girdi en son okadar  +çok deli şekılde mazot yakıor parça bkaımdan pağlı .w 106 al body kit falan çok güzel oluorlar hava filtelreı cant mant:d fena bi araba oluor benden sölemesı

adam almış alacanı.

hayırlı olsun hacı kazasız belasız kullan gaza gelip çok gazada basma...

l enfer c est les autres Sartre ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

güle güle kullan dostum..kazasız belasız sürüşler inş. 

Her zaman sölerim  

Trafikte;

Hız Yap, Hırs Yapma.....;)

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
Toplam Hit: 6109 Toplam Mesaj: 51