folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İl Sayısı 100"E Çıkıyor !!

İl Sayısı 100"E Çıkıyor !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

LuCiFeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    evet ben bır kasabalı olarak bu calısmaya destek verıyorum turgutlumuz il olmalı zaten bugune dek il olamamasının sebeplerı arasında manisa salihli ve izmir e olan yakınlıgıdır yoksa tr nın bi cok ılınden buyuk bıryer...

la hemşerim salihli turgutlu zaten dip dibe akhisarıda yapacaklarsa manisa diye bir il kalmıyo :))) neyse fosmuş zati haber 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacksun
    blacksun's avatar
    Erkek
    işin bokunu çıkardılar 100 tane il mi olur amk. turguulu salihli falan çok saçma kızıl tepede mardine bağlı yanılmıyosam 81 oldu daha niye kasıyolar anlamadım

şiddete meyalim vallahi dertten..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    dun aksam haberlerindede cikti bu konu.secim oncesi secmenin agzina  bir parmak bal calmakdan baska bir sey degil...

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    senelerdir iskenderunlular kendilerini yırtıyo sonunda olurlar inş. antakyaya her türlü çakar ufak tefek de olsa, niye o boktan yer il de isk değil anlam veremiyoruz. eyidir eyi.

bir imzam bile yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Kozanı il yaparlarsa kadirliden çok çekerler.. dibimizdeki osmaniye il olunca bile çok morali bozulmuştu kadirli halkının bide kozan il olursa vay halimize..

il olusa kozan adana 3e bölünmüş oluyor :( resmen kıyım

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

amk gebze yine yok yaa

gebze kadar sanayisi gelişmiş bi yer yok türkiyede

yinede ilçe olarak yaşıyoruz amk

burdan gelen bütün paralar kocaeli büyük şehir ve istanbul büyük şehir belediyesine gidiyor amk

bizim buralara alt yapı calısması yapmak için parayı önce büyükşehir belediyesine veriolar :D

sonra ödenek gelmesini bekliolar

böyle zihniyeti sikim !

bende bir gebzeli olarak... seni cok iyi anlıyorum.. katılıyorum... destek cıkıyorum... izmit  ve ist.belediyesine lanet olsun diyorum..

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

KIZILTEPE il olacakmış. la amk

olmazki

kızıltepe MARDİN arası 20 km

üstelik yol boyu evler var. her taraf full. kızıltepe nasıl il olacak amk

geçende de mardin büyükşehir bld olacak dediler. bu ne çelişki.

MARDİN kızıltepe arası 20 dk

olamz ki :D  olsada osln

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

arkadaşlar salihli ile turgutlu arası 15 dk değil. aralarında yaklaşık 40-45 dk var. ama mesele turgutlu ile manisa nın çok yakın olması. aralarında 20 dk ya var ya yok. çünkü 28 km mesafe var. turgutlu da 100.000 insan yaşıyor. tuğla sanayi filan gelişmiş. ama manisaya yakın olma sebebiyle il olabileceğini zannetmiyorum. zaten il olsa da artık orada değilim. 20 yıl kaldım turgutluda.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
Toplam Hit: 6346 Toplam Mesaj: 39