folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder İlamsız Takiplerde Ödeme Emri İtiraz Dilekçe Örneği

İlamsız Takiplerde Ödeme Emri İtiraz Dilekçe Örneği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Merhaba,

Vodofone'dan annemin adına haberimiz olmadan bir hat açılmış. Sonra da borç çıkmış ve bize "İlamsız takiplerde ödeme emri" geldi. Hat ile bir alakamız yok. Velhasıl avukatla görüştüm. Dilekçe ve kimlik fotokobisi istiyor. Uygun dilekçe örneği bulamadım. Birde ıslak imzalı olacakmış.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

...... İcra Dairesine

Dosya No : 2018/.....

Yukarıda numarasına belirttiği dosya borcunu kabul etmiyorum. Takibe ve faize itiraz ediyorum (eğer yetki alanı dışındaysa icra dairesi birde yetkiye ekle) 

Borçlu

XXXXX

İmza

Başka hiçbirşey yapmana gerek yok. İtirazın 2 sayfa yok şöyle itiraz ediyorum böyle itiraz ediyorum demen ile yukarıda yazacağın şey arasınrda hiçbir fark yok hocam. Geçmiş olsun, itiraz süresini kaçırmayın, sonra dalganıza bakın, gelen mesajları falanda kaale almayın. Merak ettiklerin olursa sorabilirsin.

Edit. Annenin kendisi bizzat daireye itiraz edicek. Kimlik fotokopisi ekleyerek.

rushOut tarafından 09/May/18 16:37 tarihinde düzenlenmiştir

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

itirazı avukata değil icra dairesine yapmanız gerekiyor. Siz icrayı durdurun gerisi ile o uğraşsın. Size tebligatın geldiği günden itibaren 7 günlük itiraz süreniz var. Avukat oyalayabilir dikkat edin. Vakit kaybetmeden icra dairesine gidip itiraz dilekçenizi verin.

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    rushOut bunu yazdı

...... İcra Dairesine

Yukarıda numarasına belirttiği dosya borcunu kabul etmiyorum. Takibe ve faize itiraz ediyorum (eğer yetki alanı dışındaysa icra dairesi birde yetkiye ekle) 

Borçlu

XXXXX

İmza

Başka hiçbirşey yapmana gerek yok. İtirazın 2 sayfa yok şöyle itiraz ediyorum böyle itiraz ediyorum demen ile yukarıda yazacağın şey arasınrda hiçbir fark yok hocam. Geçmiş olsun, itiraz süresini kaçırmayın, sonra dalganıza bakın, gelen mesajları falanda kaale almayın. Merak ettiklerin olursa sorabilirsin.

Edit. Annenin kendisi bizzat daireye itiraz edicek. Kimlik fotokopisi ekleyerek.

Aynen böyle yap hocam bizzat annenizle gidin verin dilekçeyi yarın çok geçikmeyin itirazı kaçırmayın

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

savciliga hat cikaran hakkinda suc duyurusunda bulunmayi da unutmayin ayrica e devletten bakin kim bilir kac tane hat cikmistir.

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek
    rushOut bunu yazdı

...... İcra Dairesine

Borçlu

XXXXX

İmza

Ben avukata istediği şekilde gönderdim hocam. Bir de senin dediğin gibi dilekçeyi yarın icra dairesine verecez. Teşekkürler.

Biz Hatay'dayız, Diyarbakır İcra dairesnden geldi. Şöyle yaptım, 

T.C DİYARBAKIR 9. İCRA DAİRESİNE

Dosya No : 2018/.. ESAS

Yukarıda numarasına belirttiği dosya borcunu kabul etmiyorum. Takibe ve faize itiraz ediyorum.

Borçlu

..

İmza

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

savciliga hat cikaran hakkinda suc duyurusunda bulunmayi da unutmayin ayrica e devletten bakin kim bilir kac tane hat cikmistir.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

İcra dairesine verildi. Savcılığada suç duyurusunda bulunduk. İfade, parmak izi verildi. Savcı iyiki bildirdiniz demiş. Herkese teşekkürler. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Tamam hocam sıkıntı yok. Eğer bi yanlışlık olduğunu anlarlarsa firna avukatı zaten takipten vazgeçer kapatır dosyayı. Yada hiç üstüne gitmez (itirazın İptali Davası) açmaz.

Tekrar geçmiş olsun.

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Bu ilamsöz takip millet yerse diye yapilan bi Ali cengiz oyunu gibi birsey demi gencler ne koparirsak yani bu mudur

Tabi 1 haftayi gecirmemek lazim dogrumudur

matematik24.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

Bu ilamsız takip ,millet yerse diye yapilan, bi Ali cengiz oyunu gibi birsey demi gencler. ne koparirsak yani, bu mudur.

Tabi ,1 haftayi gecirmemek lazim, dogru mudur?

Aynen, ben de senin gibi anladım. @@,)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1927 Toplam Mesaj: 12
itiraz dilekçe örneği