İlan Sitesi Kurmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

elimde çok güzel bir domain var ve vaktim varken değerlendirmek istiyorum
    hazır sistem kullanmayı düşünüyorum 
    http://www.teknodizayn.net/sayfa-ucretli-scriptler böyle birşey mantıklımıdır (1000 tl olan paket) ?
    önerileriniz nelerdir ? teşekkürler

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

http://www.teknodizayn.net/sayfa-ucretli-scriptler böyle birşey mantıklımıdır (1000 tl olan paket) ?

hocam bence bunlara yaptıracağına forumdaki arkadaşlara yaptır hem paran dışarı gitmesin hemde sana 1000 tl gibi bi ücret kitlemezler 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Vaktini öldürmene değmez. Tekeller varken anca ufak işler yapabilirsin.

Peşinen not: Heves kırmak niyetinde değilim. Gerçekçi olmak lazım. 1000 liralık paketle alınacak hazır sistemi sırf domain güzel diye değerlendireceğini düşünüyorsan altyapının ne olduğu az çok belli demektir. Büyük abiler varken piyasada kim bu tip siteleri tercih eder? Anca yerel esnaf. Kaldı ki artık şark kurnazlarının ilk durağı büyük abiler. Onlar da tercih etmiyorlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Boşver uğraşma :) Yaptım, tecrübe ettim. 1200 lira masraf ettim, 650 ye sattım.
    Boşver..

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

hocam bence bunlara yaptıracağına forumdaki arkadaşlara yaptır hem paran dışarı gitmesin hemde sana 1000 tl gibi bi ücret kitlemezler 

aynen

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende yeni bi domain aldim ilan sitesi icin ortak yaptiralim madem bende 1000tl koyuyum senin domaini pmlesene bende sana yollayim

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Bişeymi alınacak sahibinden

Bişeymi satılacak sahibinden

Canınmı sıkıldı sahibinden

Birisi bişey satıyor pahalımı demek istiyorsun sahibinden...... 

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Merhaba hocam, ilan sitesi kurmak için sağlam seo,reklam ve organik hiti sağlamanız lazım hocam. Pazara bakıldığında Hepsiburada, Gittigidiyor,hızlıal,n11 vb çok girişim var ve sana pay vermezler hocam ama şöyle bir şey yapabilirsin. TBT veya bizim gibi oluşumlar için bir pazar yaratabilirsin böylece herkes senden alışveriş yapar ve TBT içinde dolandırılma olayı en azıdan daha az olur çünkü gerçek bilgiler ve alıcılar olur. Sen kanunlara karşı sorumlu olduğun için kimsenin bilgisi de dışarı çıkmaz veya satılmaz da böyle bir şey düşündünüz mü bilmiyorum ama TBT pazarı gibi başlayıp daha sonra teknoloji alanında değil her şeyi satan bir site olarak duyulabilirsiniz diye düşünüyorum. SSL vb şeyleri zaten söylemiyorum bile hocam.

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babayarisi
    babayarisi's avatar
    Erkek

işine karışmak gibi olmasın ama bi 10 sene önce yapsan olurdu hoca şimdi iş işten geçti.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Bencede büyükbaşlarla rekabet yapmak zor fakat yine de ümidin varsa diğerlerinden bir farkın olmalı belki o zaman yürürsün.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Not bunu yazdı

Merhaba hocam, ilan sitesi kurmak için sağlam seo,reklam ve organik hiti sağlamanız lazım hocam. Pazara bakıldığında Hepsiburada, Gittigidiyor,hızlıal,n11 vb çok girişim var ve sana pay vermezler hocam ama şöyle bir şey yapabilirsin. TBT veya bizim gibi oluşumlar için bir pazar yaratabilirsin böylece herkes senden alışveriş yapar ve TBT içinde dolandırılma olayı en azıdan daha az olur çünkü gerçek bilgiler ve alıcılar olur. Sen kanunlara karşı sorumlu olduğun için kimsenin bilgisi de dışarı çıkmaz veya satılmaz da böyle bir şey düşündünüz mü bilmiyorum ama TBT pazarı gibi başlayıp daha sonra teknoloji alanında değil her şeyi satan bir site olarak duyulabilirsiniz diye düşünüyorum. SSL vb şeyleri zaten söylemiyorum bile hocam.

tebrik ederim hocam çok güzel fikir.

Toplam Hit: 2031 Toplam Mesaj: 12
script ilan