folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İleri Düzeyde Teknik Almanca Öğrenmek İstiyorum

İleri Düzeyde Teknik Almanca Öğrenmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Bildiğiniz almanca kelime ezberleme kitabı var mı bugün akmara gitmeyi düşünüyorum. hafıza teknikleriyle falan

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

Bildiğiniz almanca kelime ezberleme kitabı var mı bugün akmara gitmeyi düşünüyorum. hafıza teknikleriyle falan

hocam hafıza tekniği ile ezberleme yöntemi üzerine kitap , görsel bulursan yazarmısın. Banada lazım. Google da bayağı aradım ama bir mega hafıza vardı onun da  yarısı var yarısı yoktu bir şey anlaşılmıyordu.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

size kelime ezberlemeye taktik vereyim

1-3-6 metodunu araştırın 

isim öğrenirken artikelini ve çoğulunu kesin öğrenin

google görsellere yazın misal ausgehen anlamı dışarı çıkmaktır görsellerde hep evin dışında bir şeyler yapıp eğlenen insanları göreceksiniz zaten trennbare verben olduğu belli

fiillerde çekimlemesini perfektini präteritumunu felanda öğrenin

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

1-3-6 metodunu araştırın 

google görsellere yazın misal ausgehen anlamı dışarı çıkmaktır görsellerde hep evin dışında bir şeyler yapıp eğlenen insanları göreceksiniz zaten trennbare verben olduğu belli

Leben ist sehr kurz für Deutsch zu lernen.

Çok fazla şey yapmayın yani

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

1-3-6 metodunu araştırın 

Aha bu sözde cok doğru

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

internette kaynak çok 

https://www.google.com/search?q=almanca&oq=almanca&aqs=chrome..69i57.1726j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://www.lingohut.com/tr/v71798/almanca-dersleri-ba%C5%9Flang%C4%B1%C3%A7-merhaba

https://www.dw.com/tr/almanca-%C3%B6%C4%9Frenin/s-2604

https://www.loecsen.com/tr/ogrenme-almanca

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

1-3-6 metodunu araştırın 

Aha bu sözde cok doğru

Aynen hocam. Bu cümledeki yazım yanlışı da sözün doğruluğunu tescil etti.  kurz sehr olmaz zu olur. für yerine de um gelir zu lernen dediği icin.  
    Dil konuşarak öğrenilir bence onun icin hangi teknik ve nasıl bir taktikle öğreneceğin sana kalmış ama bunun yanında konuşmazsan emeklerin ziyan olur. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Söyle günlük/haftalık/aylık alm.ca mizah dergisi olsa arada takip ederim.     İnternet sitesi olsa o da olur. 

RitmFarbRacourci tarafından 20/Eyl/19 17:31 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Dil öğrenme konusunda tek bildiğim şey dil dile değmeden dil öğrenilmeyeceğiiiiiii. 

Play store da hello talk diye arat. Çıkan uygulamayı yükle. 1 yıllık premium üyelik 56 lira olması lazım. Al onu. Hem almanyaya gideceksen tanıdığın birileri olur. Konuşur kaynaşırsın. Hemde dil öğrenirsin

Titanyumun gücü adına!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Dil öğrenme konusunda tek bildiğim şey dil dile değmeden dil öğrenilmeyeceğiiiiiii. 

Play store da hello talk diye arat. Çıkan uygulamayı yükle. 1 yıllık premium üyelik 56 lira olması lazım. Al onu. Hem almanyaya gideceksen tanıdığın birileri olur. Konuşur kaynaşırsın. Hemde dil öğrenirsin

Ben free versiyon kullandım ırzını s... komple ortadoğulu denk geliyor :D Dil geliştirim diye indirdim kendimi bitane kara cahil sik kafalı bir kıza mursinin ne kadar dalyarak biri olduğunu anlatmaya çalışıyorken buldum. asdfasdfasfaasd Premium şart kesinlikle. 

next next next install
Toplam Hit: 4363 Toplam Mesaj: 34
kaynak eğitim yardım almanca mühendis mühendis düzey temel