İlginç Deneyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Sevgili müridler,az çok çılgın sayılırsınız.Yapımı kolay,ilginç deneyler biliyorsanız paylaşınız.biz de zevkin doruklarına çıkalım. :)

Örn:rene'nin baygon sinek ilacıu reklamı :))
    Örn:Mentos deneyi
    vs...

Bildik bilmedik,ne kadar Bİ(Boş İşler) ile ilgili bir deney varsa deneyin yapılışını veya varsa örnek videosunu buradan verin.

Not:Paylaşıma girebilir başlık,ama burayı uygun gördüm.Gerekirse taşırız.No pırablım :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    Pinpon topundan sis bombası:

4-5 pinpon topu alınır (Kırtasiye)
    bir adet alimunyum folyo (evden bir miktar bulun)
    kibrit/cakmak/flamethrower vs vs...

5 pinpon topu aldık,1 tanesine kücük bir delik acıoruz,4 tanesini de kırıoruz (aman cok ezmiorz kırıorz sadece)sonra kucuk delik actıgımız pinpon topunun icine kırık pinpon toplarını dolduruoruz,alimunyum folyo ile 1 kat sarıorz (acık biryer kalmıcak şekilde)sonra 7-8 sn ye ısıtıorz sonra tsssssssssssss pfffffffffffffffffff......

not:genelde olur,olmassa pinpon topunun icindeki malzemenin eksikliginden kaynaklanıordur,her topa o malz den koymazlar fakat yüksek ihtimal vardır,pis bir koku yayabilir dikkat edin,fena da sis cıkarmaz maliyeti düşüktür tavsiye edilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Hocam bak sirkeyi kabartma tozunu fln karıştırınca mentostaki kadar olmasada bayaa püskürür :D koyduun malzeme miktarına bağlı olarak.Bak bide dün seyrettim,bi kanalda yaptılar;damacanaya bi miktar su koyuyosun,ağzını kapatıyosun delikli bi kapakla,ama delik büyük olmucak,sadece pompa hortumu gircek kadar,hortumu takıyon,pompalıyon,bi süre sonra gürültüyle havaya uçuyo damacana :D metrelerce uçuyo ama öyle böyle deil :D ufak petşişelerdede olur sanırım,deneyin bi,oluyosa bende yapacam :D

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    rudeboy dediğin programı ben de izledim.Hava su deneyi garipti hakkaten :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    Damacana olayı

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=damacana&folderid=31210

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    pinpon topunu yüzümüze patlamadan nasıl halledecez? :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    elinlen tut uzakta,ısıt alttan sonra bırak kaç...parcacık fln atmıor merak etme güzel bir sis cıkarıor okadar birasda kötü kokabilir,1-2 defa normal denedim,icine benzin/karanfil/parfum fln koysammı die düşünmüor deilim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    piskopatça deneyler yap mesela naylondan paraşüt yap bunu denemek için bi kedi kullan kediyi 3 5 kat yüksekliten aşağı bırak dene :D

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emsalsiz4040
    emsalsiz4040's avatar
    Erkek
    rudebot arkadaşımızın dediği tamamiyle doğru ama 1 litre üstü pet şişe kullan damacanalar petlerin dayandığı basınca dayanamıyor....şişeye kapak olarak küre subabı kapağın genişliğine göre uydur işini görecektir...haydi kolay gelsin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    nie yapTın ßunu ?Konuya aCımadın mı ? Seni 1i HorT die HorTLatSa ne hiSsederdin ?Kendine yapıLmasını iStemediqin 1 Sheyi neden ßa$kaLarına yapıorSun?SorunLumusun?

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aZaPp
    kardesim burasi tahribat.com
    insana zarar verecek turden degil saka mahiyetli oldugu icin baslik silinmemis kilitlenmemistir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 11134 Toplam Mesaj: 25