folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İlik Bağışı Yapmak İstiyorum( Hadi Tbt İlik Bağışı Yapalım)

İlik Bağışı Yapmak İstiyorum( Hadi Tbt İlik Bağışı Yapalım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Yok korkuyorum amk bir gün tüm tbt toplanalım böbrek bağışı yapalım diyecek bir gün bekliyorum.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar bu ciddi bi konu ülkemizin bilinçlenmesi açısındanda aynı şekilde, yapmanız gereken iki tup kanı mor kapaklı tup tabiki, ankara uni. İbni sina hastanesine gondrmek 

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı

Arkadaşlar bu ciddi bi konu ülkemizin bilinçlenmesi açısındanda aynı şekilde, yapmanız gereken iki tup kanı mor kapaklı tup tabiki, ankara uni. İbni sina hastanesine gondrmek 

hocam neden dediğin hastane neden her ilde yada sadece bölgelerin büyük illerinde ilik verebileceğimiz hiç bir yer yok ? öncelikle devletin bilinçlenmesi lazım ondan sonra devamı gelir elbet.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    alibaba bunu yazdı
    Nvidia bunu yazdı

hocam neden dediğin hastane neden her ilde yada sadece bölgelerin büyük illerinde ilik verebileceğimiz hiç bir yer yok ? öncelikle devletin bilinçlenmesi lazım ondan sonra devamı gelir elbet.

Devletin bilincini, halkları oluşturur hocam.

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

olm kan vermeye benzemez lan gebertiyor ağrısı yemin ederim düşününce bile şuan omurlarım gıcırdadı gibi geldi bana ya poff

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı
    alibaba bunu yazdı
    Nvidia bunu yazdı

Devletin bilincini, halkları oluşturur hocam.

o zaman kampanyamızın haydi ilik gönderelim değil x bölgesinde ilik verebileceğimiz bir hastane yapın demek olması gerek hocam.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

okurken bayılacaktım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Bakın o iğne neremize giriyor

http://www.youtube.com/watch?v=rWp_MEU0GxU

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Hocam ben kemik iliği vermeye cesaret edemiyorum. Olayın ayrıntılarını okumadım ama 180 tl ücret istiyorlarsa, eğer TBT'den bağış yapacak biri çıkarsa ve parası olmadığı için bağış yapamıyorsa, 180 tl'nin 100 tl'sini ben verebilirim.

Toplam Hit: 3213 Toplam Mesaj: 29