folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder İlk Defa Ram Alıcağım

İlk Defa Ram Alıcağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

ramin 1333 mhz hocam

1333 mhz bi 4 lük ram al.

kasanın içini aç. ramin markasına bak. bulursan aynı ramden al. oem değilse rahat bulursun.oem ise, 4+4 2 tane 1333 mhz kingstone ram al. eskisini çıkar. yedekte dursun. diğer aldığın ramleri tak.

ram slotlarında renk varsa, aynı renklere tak ramleri. dual channel çalışır. renk yoksada 1-2 diye slota tak

ram değiştirdiğin zaman, bence mutlak suretle bi format at makinaya.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

ramin 1333 mhz hocam

kasanın içini aç. ramin markasına bak. bulursan aynı ramden al. oem değilse rahat bulursun.oem ise, 4+4 2 tane 1333 mhz kingstone ram al. eskisini çıkar. yedekte dursun. diğer aldığın ramleri tak.

ram slotlarında renk varsa, aynı renklere tak ramleri. dual channel çalışır. renk yoksada 1-2 diye slota tak

tmm format atarım zaten canım linux çekiyordu mr.robot izlemeye başladıktan beri :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

ramin 1333 mhz hocam

bana önerdiğin net bir model filan varmı kafam acayip karıştı şu seramik soğutmalı olanlardan almak istiyordum sen sade 1333 mhz olanlar uygun dedin napim bilemiyorum lütfen bişeler öner.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

alt tarafı ddr3 ram, olmadı kasadakini sök götür aynı frekanstan ram alıcam de oldu bitti.

Mevzu derin | Papikolas Planet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

öylede burdaki lerede soruyomki orda kandırılmayayım diye adamlar pahalı ram i işime yaramayanı fazlasını verirse boşuna bi ton paramda gider bilgim olmadığı için.

aynı konu başıma ekran kartı alırken rami fazla olanı vermlerine benzetiyorum allahtan önlemlemli bilgili gitmiştim adam 4 gb raml iyi kakalıyorudu.

Toplam Hit: 1510 Toplam Mesaj: 16
ram ilk