folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder İlk Kez Web Sayfası Yapacam

İlk Kez Web Sayfası Yapacam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KutsaLTurk
    KutsaLTurk's avatar
    Erkek
    tam manasıyla acemiyim yani hatta acemi bile denilemez.
    php-nuke 6,5 ile web sayfası hazırlamak istiyorum ama chat ve sörfden başka bişi bildiğim yok, teknik terimler kullanmadan ilkokul 2 ye giden bir çocuğa nasıl öğretilecekse bana da o şekilde öğreterek web sayfamı yapmamı sağlarmısınız lütfen.
    şimdiden çok teşekkürler.

Her TÜRK Kutsaldır. Çünki ; TÜRK, sevginin, barışın, adaletin neferidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apoptosis
    Apoptosis's avatar
    Erkek
    bilgisayarında frontpage ya da dreamveawer varsa,biraz da ingilizceyle kendin bir şeyler öğrenebilirsin.Takıldığın yeri sor,çünkü siber alemde öğretilecek şey değil bu,ya olur da çok zahmetli.Kendine bir kitap al,öğren bence.

APOptoSis
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KutsaLTurk
    KutsaLTurk's avatar
    Erkek
    teşekkürler Apoptosis ama en azından bu tip bilgilerin kolaylıkla öğrenileceği siteler falan vardır galiba, en azından bu tip sitelerin bildirilmesi de sanırım işime yarayacaktır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KutsaLTurk
    KutsaLTurk's avatar
    Erkek
    ve mümkünse Türkçe siteler olsun ingilizcem yok çünki, anlayacağınız tam kekim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    bulursam söylerim

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bosnak_84
    bosnak_84's avatar
    Erkek
    Git Mecidiyeköyden Fp Öğreniyorum Cd"si Al.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DELOREAN
    DELOREAN's avatar
    Erkek
    http://volkanotoel.sitemynet.com a gir ordaki linkler bölümünde senin ilacını bulabilirsin
    bu kıyağıda unutma :)
    ByDELOREAN

kolay gele
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    html kodlaması öğrenmek istiyorsan
    www.ceviz.net sana güzelce öğretir.
    kod görmeden yapmak istiyorsan
    dreamweaver kullan
    www.dwsayfasi.com sitesi bu konuda sana yardımcı olur.
    takıldığın yerlerde forumuna da soru sorarsın.
    ben de orda oluyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deliboyraz
    deliboyraz's avatar
    Erkek
    selam arkadaim sanirsam
    php nuke portali kurmak istiyon oncelikle kendine nir webhosting kiralamalisin 1 senelikmi 1 aylikmi sana kalmis aldigin webhosting php ve mysql veritabani olmasi sart

php nuke 65 kurmak istiyon ama simdi yeni versiyonlar cikmistir sanirsam 7.1 kadara un gectikce yeni versiyonlar cikiyor php nuke hakkinda bilgi ve dosyalari indirecegin bir adres verebilirim turkce bir adreshttp://www.turknuke.gen.tr/
    saygilar

Kargalar Suruylen KARTALLAR yanliz ucar !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek
    SAYIN KUTSAL TÜRK SİZE BU KONUDA İYİ BİR BİLGİ VERECEĞİM HİÇ BİR ŞEY ALMANADA GEREK YOK ÖYLE BİR SİTE YAPACAKSIN Kİ KENDİN BİLE ŞAŞIRACAKSIN
    1-her hangi bir doawloand sitesinden swishmax
    programını indir (bilmiyorsan yönetciler bakımından burada mahsuru yoksa
    isim verebilirim)
    2-www.cracks.am sitesinde bu programın crackini indir
    3-www.swishzone.com sitesine git doawlondlar kısmında
    örnek comple site tasarımları var oradan bir swi dosyası kap,sonra bunu swish max programında aç kendine göre düzenle exportunu yani çıkışını swf olarak kaydet programdan çıkmadan explorerdan ön izleme yap ön izlemede kaynak kodunu not defterine kaydet ayrıca sonradan düzenleyebilmek için swi olarakda kaydet programdan çık.herhangi bir türk sitesinden ücretsiz web sayfası al buraya kadar okemi sonra swf dosyanı sitenin dosya yöneticisi bölümünden kaydet kaydettikten sonra o dosyayı kaydettiğin yersenin dosyana bir kısa yol verecek o kısa yolu sağ klikle kopyala ve az önce not defterine kaydettiğin sayfayı aç orada param name movie value: yazan bölüme yapıştır sonra olduğu gibi o sayfayı kopyala ve bedava web sitesi aldığın yere git html kodu bölümüne yapıştır farklı kaydet de index olarak kaydet işte bu kadar internette sörf yaptığın zaman o ağzının suyunu akıtan flashlı sitelerden birine sahip oldun benden bu kadar ben bunu kendi başıma öğrenene kadar tam 3 sene hemen hemen hergün ortalama 4-5 saat bilgiyasar başında geçirdim ama sen en fazla 1 haftada bu işi kıvırırsın çünkü sana pratiğini verdim.
    bu bigileri basite alma sana gösretdiğim yoldan yapılmış bir site en 500 usd "ye falan yapıyor işin uzmanları haberin ola kolay gele sormak istediğin bir şey olursa ben gene buradayım sağlıcakla kal

ayrıca ilkokula giden bir çocuğa anlatır gibi anlatın demiştin ya bende öyle yaptım7 yaşındaki yeğenime aynı yolu gösterdim oda şahane bişeler yapmış inanmazsan http:melisaarapkirli.sitemynet.com adresine bak by by

avkan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHARLMAGNE
    CHARLMAGNE's avatar
    Erkek
    kardes zıpır bilgisayar adlı kıtabı bulabılırsen orda html kodlarının bazılarını bulabılırsın.ama daa p.fesyonal ıstıyosan http://www.geocities.com/htmlrehberi sitesini kullanablırsın..
    sana tavsıyem kendın kurcalayıp ogrenmen ben oole yaptım amator sıtem bıle war http://charlmagne.sitemynet.com =>>İŞTE BENİM SİTEM kendi şiirerimi koydum istersen bi gözat.... hadi eywallah

ChArLMaGnE was here..
Toplam Hit: 3534 Toplam Mesaj: 14