İlk Sitemi Açmak..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Photoshop, WebSlices.

Her derde deva. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

bi tane domain al

aşşağıdaki linktede sana yetecek bedava host veriyolar.işlem tamamdır kolay gele

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=87789

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turan-Mete
    Turan-Mete's avatar
    Erkek
    localhost kardes localhost

Nasıl ki doyurulmayan açlık bir müddet sonra, açlık hissinin iptali ve neticede ölüme yol açıyorsa, okuma ve fikretme davası için de aynı şeyler sözkonusu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    kesinlikle aç php bi host al tek tek dene acayip derecede tecrübe yapıyo insan. Bende gecen sene site açmaya karar vermiştim smf nin ne olduğunu bile bilmiyodum şu anda hepsini çok şükür kurabiliyom :D neyin ne olduğunu biliyo insan en azından bi site aç denemek için.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

CEO bunu yazdı:
    -----------------------------
    kesinlikle aç php bi host al tek tek dene acayip derecede tecrübe yapıyo insan. Bende gecen sene site açmaya karar vermiştim smf nin ne olduğunu bile bilmiyodum şu anda hepsini çok şükür kurabiliyom :D neyin ne olduğunu biliyo insan en azından bi site aç denemek için.
    -----------------------------

hazır script kurulumlarını öğrenmek için önce localhostta denemeler yapsın bu aşamada resimli kurulumlardan faydalansın localhost için. host konusunda daha sonra arkadasa yardımcı olabiliriz.. şuan acele etmesin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

google dan html dersleri diye arat ordan başla sonra phpye asp ye geçersin alsana uygulaya bileceğin basit bir örnek

<html>
    <head>
    <title>ilk sayfam</title>
    </head>
    <body>
    ne haberlan
    </body>
    </html>

bunu kopyala metin belgesine yapıştır .html olarak farklı kaydet ilk sayfanı yapmış olursun

site adı için domain yayınlamakiçin host alman lazım googleden arat bulursun

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 4620 Toplam Mesaj: 17