folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İlker Başbuğ Genel Kurmay Başkanı!

İlker Başbuğ Genel Kurmay Başkanı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

abi niye hep karacıları yapıyolar?

Hayır benim bi şikayetim yok kim olursa olsun yeter ki iş görsün. Merak ettim sadece.

bir orduda hangi kuvvet daha buyukse genelkurmay baskanı o kuvvet komutanı olur turk ordusunu kara kuvvetleri diger kuvvetler arasında en buyuk oldugu icin kara kuvvetleri kuvvet komutanı genelkumay basknı oluyor. mesela amerikada deniz kuvvetleri komutanı oluyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Sayın Büyükanıt karakuvvetleri komutanı, sayın Başbuğ'da 1. ordu komutanıyken ordunun 4 sene boyunca sırtı yere gelmeyeceği için çok sevinmiştim. ilk 2 seneyi geride bıraktık, şimdi de sayın Koşaner kara kuvvetleri komutanlığına ve dolayısı ile 2 sene sonra genel kurmay başkanlığına geleceğinden, 4 sene daha Türk'ün şerefi ve onuru emin ellerdedir. Allah onlara zeval vermesin.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hayırlı olsun :)

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

vatana millete hizmet ederken ağara saçları..

Uğurlu olsun inşallah. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    Sayın Büyükanıt karakuvvetleri komutanı, sayın Başbuğ'da 1. ordu komutanıyken ordunun 4 sene boyunca sırtı yere gelmeyeceği için çok sevinmiştim. ilk 2 seneyi geride bıraktık, şimdi de sayın Koşaner kara kuvvetleri komutanlığına ve dolayısı ile 2 sene sonra genel kurmay başkanlığına geleceğinden, 4 sene daha Türk'ün şerefi ve onuru emin ellerdedir. Allah onlara zeval vermesin.
    koçum dedim kızdınız aslanım dedim yine kızdınız.

ama bir yorumumda demiştimki,bunlar pkk ya kurşun sıkan yegane komutanlardan.

yıllardır tsk diyipte bunu 3 5 seneliklerle  sebeplendirmek niye ?

muhalif olduğunuz konulara dikkat çekiyorum. ben askerliğimide yaptım ve ilker aşbuğun 14 saat çatıştığını sizler tv lerde duymadan çok çok önce forumda yazdım.

başka ırklara milliyetlere sempati duyacağımıza bu inandığımız komutanları dinlemek ve bu komutananlara sempati duymak hakkımızda daha hayırlıdır diye düşünüyorum.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    vatana millete hayırlı uğurlu olsun. büyükanıt paşama da herşey için teşekkürler

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Allah'ıma sükürler olsun ki vatan emin ellerde.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun.esas merak ettiğim ve herkes tarafından merakla beklenen büyükanıt paşanın şimdi konuşup konuşmayacağı. 

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Hayırlı olsun...  

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:

DkN bunu yazdı:
    koçum dedim kızdınız aslanım dedim yine kızdınız.

ama bir yorumumda demiştimki,bunlar pkk ya kurşun sıkan yegane komutanlardan.

yıllardır tsk diyipte bunu 3 5 seneliklerle sebeplendirmek niye ?

muhalif olduğunuz konulara dikkat çekiyorum. ben askerliğimide yaptım ve ilker başbuğun 14 saat çatıştığını sizler tv lerde duymadan çok çok önce forumda yazdım.

başka ırklara milliyetlere sempati duyacağımıza bu inandığımız komutanları dinlemek ve bu komutananlara sempati duymak hakkımızda daha hayırlıdır diye düşünüyorum.

Ben Tûrân ırkı mensupları haricinde kimseye sempati duymam. Sempati duymuyor olmam militar güçlerini yatsıyacağım anlamına gelmez. Mesele ABD ve İsrail ise, ben Araplarla savaşan herkesi desteklerim, ABD ve İsraili desteklemem bundan ibarettir. Ortada bir sempati söz konusu olamaz.

Esas konuya ek olarak, sayın Attila Işık Jandarma Genel Komutanı olmuştur, yani 2 sene sonra Kara Kuvvetleri Komutanlığından Genel Kurmay Başkanlığına geçecek olan sayın Koşaner'in yerine Kara Kuvvetleri komutanı, onun ardından da Genel Kurmay Başkanlığına geçeceğinden dolayı 30 ağustostan itibaren 6 sene boyunca TSK emin ellerdedir. Hayatımda en mutlu olduğum anlardan birini yaşıyorum.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
Toplam Hit: 5204 Toplam Mesaj: 31