Illuminati Duvarkağıdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

evet müritler illuminati için duvarkağıdı hazırladım :D isteyen kullansın ::F

http://3ders.net/wp-content/uploads/Untitled5.jpg

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Duvara yapıştırçak başka bişey bulamadın sanırım..

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Öpüyorum seni canım benim :)

Dicem ama demicem sen kat kat güzellerini yaprsın bu bok gibi olmuş açık ve net :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

Öpüyorum seni canım benim :)

Dicem ama demicem sen kat kat güzellerini yaprsın bu bok gibi olmuş açık ve net :|

Beceremiyor bu işi artık :D yaşlandı 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Büyük üstad görse bu resimi dünyanın pahalı illuminatici ozalitçisinde çıkartır seni kaplar hoca:S bak diyim sana olmamış :S

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

ilimunatiyle bağlantı kuramadım

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

illuminati olan saygıma itafen yaptığım çalışma :D yoğunluktan ötürü özen şey ettiremedim :F
    sadece güneş göz ve primati temsilen yaptım :W ileride özenli bi çalışma yapıp koyucam illuminati ile ilgili :D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

içimden bir ses diyorki. Tosun şuan illuminati için bir ayar verior :)

Açmıştır psyi ayar çekiodur.. Öle geçti içimden :P

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

inception bunu yazdı:

illuminati olan saygıma itafen yaptığım çalışma :D yoğunluktan ötürü özen şey ettiremedim :F
    sadece güneş göz ve primati temsilen yaptım :W ileride özenli bi çalışma yapıp koyucam illuminati ile ilgili :D

Hacı bu yaptığın emeğin karşılığı olarak illimunati sedni ödüllendirecek ve illimunatici Rİhanna yı 1 haftalığına ev,ine gönderecek :D bak .alar az sonra kapı zilin:D

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

inception bunu yazdı:

Hacı bu yaptığın emeğin karşılığı olarak illimunati sedni ödüllendirecek ve illimunatici Rİhanna yı 1 haftalığına ev,ine gönderecek :D bak .alar az sonra kapı zilin:D

vallaha çaldı :D dur bakıyım kimmiş :F

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

benim b ildiğim ilimunati hangi taraftan okursan aynı yazılıoyr 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 4311 Toplam Mesaj: 20